Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája Speciális fogadások Manchester United - RB Leipzig (szerda, október 28., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

A vendég csapat nyer, és mindkét csapat gólt szerez 6.50

Yussuf Poulsen gólt szerez: 1,5 gól felett 23.00

A vendég csapat legalább 2 góllal nyer 8.00

Alexander Sørloth gólt szerez 3.75

Alexander Sørloth gólt szerez: 1,5 gól felett 20.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Bajnokok Ligája - Koronavírusos a Dinamo Kijev két játékosa

A Dinamo Kijev két labdarúgója koronavírusos megbetegedés miatt nem léphet pályára a Ferencváros ellen szerdán, a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.


Az ukrán klub honlapjának hétfői közleménye szerint a kapus Hrihorij Buscsan és a hátvéd Vitalij Mikolenko tesztje lett pozitív, és bár az állapotuk kielégítő, mindketten karanténba vonultak.
   
Szintén nem tart a csapattal Budapestre Vitalij Kuliba, a szakmai stáb egyik tagja, aki ugyancsak megfertőződött.

forrás: MTI

El is kezdett lefele csúszni a Fradi győzelmére felajánlott odds, bár egyelőre nem nagy a változás. Tegnap 3.50 volt az Unibeten, most meg 3.35!

Gólokat várok a Fradi első hazai BL-meccsén

Szerda este a Ferencváros első hazai mérkőzését játssza a Bajnokok Ligája csoportkörében! Olvasd tovább


A Fradi jobban járt volna ezzel a Real Margittal :laugh: ahogy eddig teljesít a királyi alakulat.

Szerencsetlen M'gladbach. Ezt szurkolokkal megcsinaltak volna.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 27, 2020, 22:51:29
Szerencsetlen M'gladbach. Ezt szurkolokkal megcsinaltak volna.
Én is sajnáltam őket,pláne hogy az Inter ellen is a kezükben volt.Megérdemelték volna.

A bajnokságra koncentrálnak ;D

Én a Real Madrid drukkereket sajnálom. Régen volt ennyire gyenge ez a csapat. Függetlenül a mai, és a hétvégi meccstől mondom ezt.

Nem tudnék olyan játékost mondani ebből a csapatból akit pl a Poolba vagy a Bayernbe betennék a kezdőbe. Talán Ramos, de senki más.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2020, 23:12:26
Én a Real Madrid drukkereket sajnálom. Régen volt ennyire gyenge ez a csapat. Függetlenül a mai, és a hétvégi meccstől mondom ezt.

Nem tudnék olyan játékost mondani ebből a csapatból akit pl a Poolba vagy a Bayernbe betennék a kezdőbe. Talán Ramos, de senki más.
Ramos a Poolban? Ez vicc?  ;D


Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2020, 23:37:55
Elmeletben..
Ramos előbb igazol Barcelonába, mint Liverpoolba. 

(Elméletben, persze.)

Idézetet írta: csabax Dátum október 27, 2020, 23:47:21
Ramos előbb igazol Barcelonába, mint Liverpoolba. 

(Elméletben, persze.)


Kérlek olvasd el még egyszer mit írtam. Azt hogy ÉN max őt tenném be az általam két legjobbnak tartott csapatba. Szó sem volt arról hogy odaigazolna vagy hogy én szeretném ha odamenne.

Bíznak a zöld-fehérekben szerkesztőink! Újra elnöki téttel fogadunk!

Az első fordulóban három tippből egy zöldült, most viszont már négy tippel támadunk a szerda esti Ferencváros - Dinamo Kijev BL-találkozón. Olvasd tovább