Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kombináljunk valamit a BL-re!

Nem bírtunk magunkkal, kell valami szelvény a mai játéknapra.  Olvasd tovább


@TiB Koszi!
Szvsz 17 evesen korainak tartottam volna, de persze nem o lett volna az elso focista ilyen fiatalon.

Szoboszlai gólja a Lokomotiv Moszkva ellen. :beerchug:


Suarez harap az olasz pizzára, de a bajor kolbász megakad a torkán.

Ez az Olympiakos-Marseille-t jól benéztem, mondom a 4,5 lap felett meg az 5,5 lap felett tippek lazán jönnek, sőt lehet 7-8 lap is, erre nézem, összesen 1 lap, az is a 95. percben... Egy másodpercet nem láttam belőle, fogalmam sincs, hogy Orsato tűrt el mindent, és makacsolta meg magát, vagy a meccs volt ennyire puha, de azért egy lapocska... Ráadásul néztem a Ligue 1 második legtöbb lapot kapó csapata idén a Marseille, hát most nem kapott egyet sem

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 22, 2020, 09:30:02
Ez az Olympiakos-Marseille-t jól benéztem, mondom a 4,5 lap felett meg az 5,5 lap felett tippek lazán jönnek, sőt lehet 7-8 lap is, erre nézem, összesen 1 lap, az is a 95. percben... Egy másodpercet nem láttam belőle, fogalmam sincs, hogy Orsato tűrt el mindent, és makacsolta meg magát, vagy a meccs volt ennyire puha, de azért egy lapocska... Ráadásul néztem a Ligue 1 második legtöbb lapot kapó csapata idén a Marseille, hát most nem kapott egyet sem

Az Olympiakos katlanában több lapra számít eleve a fogadó. Úgy látszik nézők nélkül ez nem is katlan, hanem csak egy mező.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 22, 2020, 09:30:02
Ez az Olympiakos-Marseille-t jól benéztem, mondom a 4,5 lap felett meg az 5,5 lap felett tippek lazán jönnek, sőt lehet 7-8 lap is, erre nézem, összesen 1 lap, az is a 95. percben... Egy másodpercet nem láttam belőle, fogalmam sincs, hogy Orsato tűrt el mindent, és makacsolta meg magát, vagy a meccs volt ennyire puha, de azért egy lapocska... Ráadásul néztem a Ligue 1 második legtöbb lapot kapó csapata idén a Marseille, hát most nem kapott egyet sem

Ez engem is meglepett, szerencsére a magas határ miatt nem fogadtam lap over-t... élőben tettem a 80. percben 0.5 lap over-t, azt akkor 1.52-ért adták...  mondom azért csak nem hozzák le lap nélkül, főleg, hogy szoros a vége... de hát ez is tűzforró volt...

Az Ajax - Liverpool meccs egy sovány gólja sokaknak vitte a szelvényét. Mindkét csapat három csatárral állt fel. Mikor megláttam, mondom is, hogy kár, hogy nem tettem 4,5 fölé, és mindkettő betalál.

Idézetet írta: chabialonso Dátum október 22, 2020, 11:51:49
Az Ajax - Liverpool meccs egy sovány gólja sokaknak vitte a szelvényét. Mindkét csapat három csatárral állt fel. Mikor megláttam, mondom is, hogy kár, hogy nem tettem 4,5 fölé, és mindkettő betalál.
Pocsék meccs volt. A hollandok gondoskodtak arról, hogy az angoloknak se kelljen megerőltetniük magukat.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 22, 2020, 09:30:02
Ez az Olympiakos-Marseille-t jól benéztem, mondom a 4,5 lap felett meg az 5,5 lap felett tippek lazán jönnek, sőt lehet 7-8 lap is, erre nézem, összesen 1 lap, az is a 95. percben... Egy másodpercet nem láttam belőle, fogalmam sincs, hogy Orsato tűrt el mindent, és makacsolta meg magát, vagy a meccs volt ennyire puha, de azért egy lapocska... Ráadásul néztem a Ligue 1 második legtöbb lapot kapó csapata idén a Marseille, hát most nem kapott egyet sem
Ez a lapra fogadás jól beszippantja az embert, pedig nem tűnik jónak. Szoktalak figyelni, olyan baró tippjeid vannak néha, hogy csak ámulok, hogy vetted észre, de őszintén megvallva nyertes lapos tippedre nem is nagyon emlékszem. (igaz nagyobb oddsok, de hiába nagy odds, teljesen értéktelennek tűnnek.)
Jól csinálják az irodák.

Idézetet írta: chabialonso Dátum október 22, 2020, 11:51:49
Az Ajax - Liverpool meccs egy sovány gólja sokaknak vitte a szelvényét. Mindkét csapat három csatárral állt fel. Mikor megláttam, mondom is, hogy kár, hogy nem tettem 4,5 fölé, és mindkettő betalál.
1,47-1,70 volt az xG a két csapat között, simán jöhetett volna a GG és 2,5 gól feletti opció, csak míg az Ajaxnak sikerült mindent kihagyni, bőven belefért a Poolnak, hogy félgőzzel, éppen csak túl legyen ezen a mérkőzésen, és még pihentetni is tudott Klopp, hisz az egész támadótriót egyszerre tudta lecserélni már az 58. percben. Ez amúgyis megszokott tendencia a Liverpoolnál, hogy a csoportkörös BL idegenbeli meccseken eléggé visszafogott teljesítményt tesznek le az asztalra.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum október 22, 2020, 15:11:37
1,47-1,70 volt az xG a két csapat között, simán jöhetett volna a GG és 2,5 gól feletti opció, csak míg az Ajaxnak sikerült mindent kihagyni, bőven belefért a Poolnak, hogy félgőzzel, éppen csak túl legyen ezen a mérkőzésen, és még pihentetni is tudott Klopp, hisz az egész támadótriót egyszerre tudta lecserélni már az 58. percben. Ez amúgyis megszokott tendencia a Liverpoolnál, hogy a csoportkörös BL idegenbeli meccseken eléggé visszafogott teljesítményt tesznek le az asztalra.
Így van, nyugisan szerezhetett volna legalább 1-1 gólt mind a két csapat, hiszen tényleg minden esély megvolt erre. Ám a hollandoknak ezúttal semmi sem jött össze. Van ilyen.
Éppen az a teljes támadósor lecserélése már kb. 30 perccel a meccs vége előtt jelezte a legjobban a pihentetést.
Jó megfigyelés az is, hogy a Liverpool a BL-csoportkörös idegenbeli meccseken eléggé visszafogott teljesítményt tesz le az asztalra. Ha nincs rákényszerítve, akkor inkább félgőz, nyugi, pihi és legyen már vége. Hosszú az idény, nem kell feleslegesen rohangálni.

Fradi a BL-ben: Ukránok feszülnek egymásnak Budapesten (+TIPPJÁTÉK)

https://youtu.be/Hfay-P5-QXU

Amennyiben játszani szeretnél, akkor irány a Youtube csatornánk ! Feliratkozás után, lehet tippelni (hogy érvényes is legyen  ;D )!

Bajnokok Ligája Speciális fogadások Basaksehir - PSG (szerda, október 28., 18:55 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Kylian Mbappe gólt szerez: 2,5 gól felett 15.00

Neymar gólt szerez & gólpasszt ad 3.50

Kylian Mbappé gólt szerez: 1,5 gól felett 4.50

Neymar gólt szerez: 1,5 gól felett 5.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Bajnokok Ligája Speciális fogadások Club Brugge - Lazio (szerda, október 28., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Hans Vanaken gólt szerez 4.00

Krépin Diatta gólt szerez: 1,5 gól felett 20.00

Hans Vanaken gólt szerez: 1,5 gól felett 20.00

A hazai csapat nyer, és mindkét csapat gólt szerez 5.50

Hazai csapat 2 vagy több góllal nyer 7.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón