Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#270 február 17, 2021, 21:45:54, LosGabos
Sevilla-Dortmund 1. félidő 2,5 gól felett, a szorzó 8.00.

@Szigo ? Te szoktál ilyeneket tenni. Raktad? :)

A 3,5  felett 21.00. De szeretnék megfogni egy ilyet...

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 17, 2021, 21:38:35
Sevilla-Dortmund 1. félidő 2,5 gól felett, a szorzó 8.00.

@Szigo ? Te szoktál ilyeneket tenni. Raktad? :)

A 3,5  felett 21.00. De szeretnék megfogni egy ilyet...

Ááá, ezt nem láttam előre ;D

Én ma az Oestende-Genk és Carpi-Südtirol meccseken vártam a gólokat. Egyik jött...

A VAR ismét bizonyított az utolsó percben.  :bash:

Szerintem legalábbis ez tizi volt.


Haraphat Suárez?

Pont a legrosszabb pillanatban jön a BL-meccs.  Olvasd tovább


Müller, és Gnabry hiányzik a bajoroknál. Müller 10-et , Gnabry 5-öt rúgott a bajnokságban. A 62 rúgott gólja mellett a Bayernnek mondjuk belefér.
A Lazió pedig 1:0-ás győzelmeket aratott otthon a bajnokságban a Samp, és Cagliari ellen is.
Sokan overt várnak , sok gólt.
Érdemes kivárni élőben, ha a Bayern korán rúgná az elsőt, akkor lehet pakolni.
Más esetben felejtős.


Kézilabdás hatos fallal védekezik az Atletico.

ilyen szar meccset már rég láttam, ennyit eladott labdát geccc  :o

A Bayern soha nem volt a szívem csücske, viszont ez a gárda jelen pillanatban tud alázni rendesen.

4.50-es szorzón lehet rájuk fogadni, hogy újra BL-győztesek lesznek. Nem igazán érzem, hogy melyik "nagy" tudná őket megállítani.

Nagyon össze van rakva.

Év végén távozik Alaba, egy BL-cím szép búcsú lenne.

Idézetet írta: Milan Dátum február 24, 2021, 08:07:34
A Bayern soha nem volt a szívem csücske, viszont ez a gárda jelen pillanatban tud alázni rendesen.

4.50-es szorzón lehet rájuk fogadni, hogy újra BL-győztesek lesznek. Nem igazán érzem, hogy melyik "nagy" tudná őket megállítani.

Nagyon össze van rakva.

Év végén távozik Alaba, egy BL-cím szép búcsú lenne.
Manchester City?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 24, 2021, 08:12:15
Manchester City?

Hányszor nyerték meg a BL-t?

Ezen kívül:
- 2019-20: Negyeddöntő
- 2018-19: Negyeddöntő
- 2017-18: Negyeddöntő
- 2016-17: Nyolcaddöntő
- 2015-16: Nem szerepelt

Idézetet írta: Milan Dátum február 24, 2021, 08:31:33
Hányszor nyerték meg a BL-t?

Ezen kívül:
- 2019-20: Negyeddöntő
- 2018-19: Negyeddöntő
- 2017-18: Negyeddöntő
- 2016-17: Nyolcaddöntő
- 2015-16: Nem szerepelt

A javuló tendencia megkérdőjelezhetetlen, 3-4 év és ebből BL cím lehet  ;D  Viccet félretéve szerintem se fogják meg a bayernt idén, ahogy senki más sem.

Idézetet írta: csatarid Dátum február 24, 2021, 09:52:14
A javuló tendencia megkérdőjelezhetetlen, 3-4 év és ebből BL cím lehet  ;D  Viccet félretéve szerintem se fogják meg a bayernt idén, ahogy senki más sem.

Én egy kicsit most úgy érzem, hogy ha idén BL-t nyer a Bayern, akkor az nem elsősorban az ő érdemük lesz, hanem a többi "nagycsapat" pocsék szezonja.
Általában 5-6 csapatot szoktak a végső győzelemre esélyesként emlegetni, ezek közül a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus régen látott hullámvölgyben szenved (sőt, még az is előfordulhat, hogy mind a hárman kiesnek már ebben a körben). Rajtuk kívül a PSG és a City az, akik a játékosállományukat tekintve esélyesek lennének, de valahogy egyiknek sem akar összejönni a trófea. Vagyis a Bayern bármennyire is gyengébb teljesítményt nyújt (az elmúlt évek önmagához képest), valószínűleg rutinból behúzzák az idei BL-t is.

Szóba sem kerül az a csapat, amelyikbe mostanában csak hálni jár a lélek? :D

A Bayern és a City szerintem is kiemelkedik, de a kupa az kupa; könnyebben tudok hinni most egy Bl sikerben, mint egy TOP4-ben :laugh: