Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum február 24, 2021, 13:31:26
Szóba sem kerül az a csapat, amelyikbe mostanában csak hálni jár a lélek? :D

A Bayern és a City szerintem is kiemelkedik, de a kupa az kupa; könnyebben tudok hinni most egy Bl sikerben, mint egy TOP4-ben :laugh:

Csak azért olyan alacsony (7.50) a szorzójuk, mert ők már majdhogynem biztos negyeddöntősek. A jelenlegi reális az valahol a 14-16 körül lenne.

Szerintem a Citynek idén már sikerülhet, de tény, hogy a Bayern is nagyon komoly esélyes. Jelenleg én kétesélyesnek látom az idei BL-t, bár örülnék valami meglepetéscsapatnak is (Atalantának drukkolok leginkább). A Liverpool a Lipcse ellen kihasználta a hibákat, de a bajnokságban nyújtott teljesítményük alapján, még azt is eltudom képzelni, hogy a visszavágón kiesnek.

Idézetet írta: Coutinho Dátum február 24, 2021, 14:13:24
Szerintem a Citynek idén már sikerülhet, de tény, hogy a Bayern is nagyon komoly esélyes. Jelenleg én kétesélyesnek látom az idei BL-t, bár örülnék valami meglepetéscsapatnak is (Atalantának drukkolok leginkább). A Liverpool a Lipcse ellen kihasználta a hibákat, de a bajnokságban nyújtott teljesítményük alapján, még azt is eltudom képzelni, hogy a visszavágón kiesnek.

Mondanám, hogy meredek jóslat, de sajnos nem az :-\ A bukik sem biztosak az angol továbbjutásban; azért csak otthagytak a Poolra egy 1,071-es szorzót (Lipcse 9,00); máskor ez kb. 1,01 lenne.

Na, Real fanok, egy kérdés? Ki rúgná a tizit, ha netán kapna egyet a Madrid? Ugye Ramos és Benzema szokta lőni, de egyik sincs. Lőtt még Hazard, de ő sincs. Aztán akik az elmúlt 6 évben lőttek büntetőt BL-ben vagy bajnokin, már nem  itt játszanak, mint Bale vagy James. Szóval ki lőné?

Modric? Asensio? Talán Kroos?

Nem vagyok Real Madrid van, de szerintem Modric.

Pályafutásuk alatt értékesített/kihagyott büntetők száma

Modric 15/2
https://www.transfermarkt.com/luka-modric/elfmetertore/spieler/27992
Kroos 5/0
https://www.transfermarkt.com/toni-kroos/elfmetertore/spieler/31909
Asensio 1/0
https://www.transfermarkt.com/marco-asensio/elfmetertore/spieler/296622

Érdekesség, hogy ahogyan néztem még se a horvát, se a német nem lőtt büntetőt a Realban; ez engem eléggé meglepett :)

Ramos nélkül nagyon nem megy a Realnak. Két vezéregyéniség hiányzik Benzema elölről, Ramos hátulról. Hazardék hab a tortán.
Létezett egy kimutatás itt az oldalon, hogy a Real bukott találkozóiból mennyin hiányzott a csapatból Ramos.
Úgy emlékszem elég szép arány volt.
A tényező, alapján Atalanta győzelemre fel lehet készülni, és nem egy góllal.

Kicsit elfogultak itt az emberek ezzel a Bayernnel, csak mert nyerni tudott idegenben egy közepesen jó olasz csapat ellen. Olaszok be lettek árazva elég rendesen az eddig BL nyolcaddöntők alatt, Juve belefutott egy kellemetlen vereségbe a Porto vendégeként, Atalanta otthon nem bírt egy sérültekkel teli Real ellen, míg az Inter utolsó helyen végzett a csoportjában. Bayern bajnokságban mindössze 2,23 pont/meccset tudott eddig összehozni, míg a City 2,36-al áll egy jóval kiegyensúlyozotabb PL tabella első helyén. Most, hogy az előző években Guardiola vesszőparipája lett a BL, és még elődöntőt sem tudtak elérni egyszer sem, szerintem idén messze nekik van a legkiegyensúlyozotabb keretük, s nem tud olyan kulcsjátékos kiesni akit ne tudnának pótolni. Nálam ők az idei BL toronymagas esélyesei  :cya:

Az Atalanta helyzetét azért a kiállítás jelentősen befolyásolta, pedig nagyon robbanékony, ügyes csapatnak tűnnek egy olasz fociban kevésbé jártas személy számára. Ez volnék én :D Várom a visszavágót, érdekes lesz.

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2021, 08:01:12
Az Atalanta helyzetét azért a kiállítás jelentősen befolyásolta, pedig nagyon robbanékony, ügyes csapatnak tűnnek egy olasz fociban kevésbé jártas személy számára. Ez volnék én :D Várom a visszavágót, érdekes lesz.

Az a bírói ítéletet az előző szezonuk tönkretétele a szememben :-X

Benzema játéka nagyon hiányzott a Madridnak. Benzemát ugye a rajzon mindig előre írják a kilences pozíciójába,de aki sok Real-meccset néz, az jól tudja, milyen előkészítő szerepe van, hányszor lép vissza, még amikor a Bale-Ronaldo szárny volt mellette, ez a két csávó, de még sokszor Marcelo is előtte helyezkedett, és rá passzolták fel, majd fordított, és ért oda a befejezéshez, amikor vagy CR, vagy Bale, vagy Marcelo kanyarította vissza, Benzema pedig bepofozta, befejelte...

Én egyébként nem zárom ki, hogy az Atalanta nyerjen a visszavágón, nagyon komoly kis csapat az jó kis all round játékosokkal, és nyomás az Atalantán nem lesz, játszhat örömfocit.

Egyébként a piros lap nem csak a meccsnek tett rosszat, hanem Stieler sporinak is, nagyon nagy vakságokat fújt, tudat alatt talán próbált kompenzálni, emiatt sokszor fújt be baromságot.

Nem gondoltam, hogy az Atleti-Chelsea után jöhet rosszabb, de az az igazság, hogy ez az Atalanta - Madrid legalább annyira volt pocsék.

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2021, 08:01:12
Az Atalanta helyzetét azért a kiállítás jelentősen befolyásolta, pedig nagyon robbanékony, ügyes csapatnak tűnnek egy olasz fociban kevésbé jártas személy számára. Ez volnék én :D Várom a visszavágót, érdekes lesz.

Ez nagyon betett a meccsnek. Mikor lekapták a pályáról Zapatát, lehetett tudni, hogy itt hazai részről csak védekezés lesz. Aztán Murielt is levitték. Majd mikor a helyére érkező Ilicicet is , az szépen megbosszulta magát ahogy lenni szokott. Jött is a Madrid gólja abban a percben.
Most már nem tudjuk mi lett volna ha marad a pályán a két csatár.- Lehet rúgnak egyet, de lehet hármat kapnak.
Minden esetre jöbb, így, hogy nem 0:0, vagy 1:1 a kimenetel.  Támadniuk kell Madridban.
Az Ajax megcsinálta , most már nincs tili-toli taktika . Talán jó is lesz a meccs.

Amikor ilyen kamu kiállítás van, akkor nem szólnak rá a bíró fülére, hogy hülyeséget fújt be? Szimpatikus csapat az Atalanta, de nem akarják odafönt, hogy komolyabb eredményeket érjenek el. Ez van, nincsen mögöttük akkora brand, mint a sztárcsapatok esetében. Tavaly a bajnoki versenyfutásban az egyik sorsdöntő meccsen két kamu tizit fújtak ellenük, most a BL-ben ez.

"Csak nyernünk kell Madridban a továbbjutáshoz. Nem kell túlgondolkodni, mert csak egy mérkőzésünk van a továbbjutás kiharcolásához. Győznünk kell" - Gian Piero Gasperini.

Egész jól kitalálta a hozzáállást a visszavágóhoz, a jó szemszöget a hátrányhoz.

Világi pancserek lennének, ha ezt megint elszúrnák

Ne is reménykedj a csodában, nem lesz La Remontada, de meglepő tippel készültünk! Olvasd tovább