Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 29, 2021, 10:09:58
Én a Chelseare megyek, 4.50-ért aranyat ér.  :cya:

Persze simán bejöhet, de az egyik legfurcsáb idény lenne, ha ezt ez a Chelsea behúzná ???

Idézetet írta: Latzka Dátum április 30, 2021, 16:49:36
Persze simán bejöhet, de az egyik legfurcsáb idény lenne, ha ezt ez a Chelsea behúzná ???

Hát most én őszinte leszek. Ha ebből a négy furcsából kell választani, akkor már tényleg legyen inkább a Chelsea.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 30, 2021, 17:28:10
Hát most én őszinte leszek. Ha ebből a négy furcsából kell választani, akkor már tényleg legyen inkább a Chelsea.  ;)

A Négyesből én a City/PSG-t választanám; a másik két csapatot uram bocsá, de ebben a szezonban érdemtelennek tartom, hogy a BL trónjára üljön. Persze lehet szigorú vagyok, de ez a véleményem. A Real most nem az a Real amit megszoktunk, Tuchel meg azért ~10 meccsel ne nyerjen BL-t. Azt mondom hajrá City, mert megérdemlik! :ok:


Bajnokok Ligája Speciális fogadások Manchester City - Paris SG (kedd, május 4., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten


Kylian Mbappé szerzi az első gólt  8.50

Kevin de Bruyne gólt szerez    3.50

Angel di Maria gólt szerez    5.50

Neymar szerzi az első gólt               9.50   

Phil Foden szerzi az elsõ gólt     9.00

Riyad Mahrez szerzi az elsõ gólt     8.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Bajnokok Ligája Speciális fogadások Chelsea - Real Madrid (szerda, május 5., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten


Karim Benzema szerzi az első gólt  7.00

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett  15.50

Mason Mount szerzi az első gólt    11.00

Hakim Ziyech szerzi az első gólt    11.00

Christian Pulisic szerzi az első gólt    9.50

Sergio Ramos gólt szerez          6.75   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Nem tudom, hogy Pchettino milyen szuperszóniks taktikát gondol, hogy Mbappe helyett Icardi kezd. Minden esetre Mbappe találat nem nagyon lesz, legalább is az első gól biztosan nem.

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 04, 2021, 20:15:38
Nem tudom, hogy Pchettino milyen szuperszóniks taktikát gondol, hogy Mbappe helyett Icardi kezd. Minden esetre Mbappe találat nem nagyon lesz, legalább is az első gól biztosan nem.

Nincs 100%-os állapotban, van egy kisebb sérülése.

#413 május 04, 2021, 21:57:34, oakland23
PSG-nél 20 perc után elfogyott a szufla  ;D City kicsit direktebben tolná, már 3-0 lenne kb.

Icardi -1 ember kb

*megnéztem, 6 labdaérintése volt Icardinak  ;D (Mbappé fél lábbal is többet érne  ;D )



Kimpembe és Danilo csak sárga? Pfff :bash:

Trolloknak lehet bemutat a végén Agüero, én szurkolok neki!

Évek óta ezzel a cikkel jönnek.


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 5., 11:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 5., 11:00CET

#418 május 05, 2021, 12:17:09, csabax
Bármi lehetséges!
Például olyasmi is lehetséges, hogy Bajnokok Ligája-döntőben fog szerepelni az a Manchester City, amelyik focicsapatot alig egy évvel ezelőtt 2 évre tiltott ki ebből a sorozatból az UEFA.
Meg lehet nyugodni, mert jó a kezekben van az európai labdarúgás. Szó sem lehet semmiféle korrupcióról.