Európa Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hoffenheim? Nevetséges volt.

SHOTS 26-3
RESULT 0-2

:bash:

A Fradi volt selejtezős ellenfelei közül a Molde és a Dinamo Zagreb is továbbment a 16 közé. Lehet nem kellene erőltetni a BL-t, az EL-ben több lenne a sikerélmény és még tavaszra is jutna meccs.
A díjazásnak nem néztem utána, hogy miért járna több pénz. Bl csoportkör vereségekkel vagy EL csoportkör és play-off győzelmekkel.

#32 február 26, 2021, 00:08:27, Pozzato
Pénz szempontjából egyértelműen a BL a jobb. Azért, hogy ott volt a csoportkörben és szerzett 1 pontot, 22 millió eurót keresett a Fradi (mondjuk ez nem tudom, nekik hogy jött ki, én legfeljebb 18-at számoltam). Dinamo Zagreb a nyolcaddöntőbe kerülésért ennyit kapott eddig: 5-5,3 millió euró (tavalyi árfolyam, akkor, ha kiesnének most), pedig megnyerték a csoportjukat.

Csodálatosak voltak ezek a 2:0 -ás vendég sikerek
Slavia, Molde, Young Boys.
Az OK, hogy a Leicestert nem érdekli az EL, de a Hoffenheim, meg a Leverkusen 3 darab idegenbeli gólja után meglepő a német blama.
A Leicestert, meg a Leverkusent még úgy-ahogy esélyesnek tartották kupagyőztesnek 14-es oddson.
Ez most picit átrendeződik.

Itt a párosítás:

Ajax (holland) – Young Boys (svájci)
Dinamo Kijev (ukrán) – Villarreal (spanyol)
Roma (olasz) – Sahtar Donyeck (ukrán)
Olympiakosz (görög) – Arsenal (angol)
Dinamo Zagreb (horvát) – Tottenham (angol)
Manchester United (angol) – Milan (olasz)
Slavia Praha (cseh) – Rangers (skót)
Granada (spanyol) – Molde (norvég)

A Molde még a 8 közé jut a végén.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen szorzót dob majd arra, hogy végső győztes: angol.
Már, ha egyáltalán valamelyik buki hozza a palettára, mindenesetre tetszene :)

Szorzók kijöttek a kupagyőztesre. Ahogy arra számítani lehetett angolok az élen, és lecsökkent az odds.
Tottenham vezet  Uniteddel együtt  4,50

Arsenal 8.00

Molde 201  a sor végén

Szintén ránéztem bet365-nél; azért az bántja a szememet, hogy Mou Spurse van az első helyen.. :P
Nézegetve a csapatokat és a szorzókat, hajrá Rangers! :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum február 26, 2021, 22:37:19
Szintén ránéztem bet365-nél; azért az bántja a szememet, hogy Mou Spurse van az első helyen.. :P
Nézegetve a csapatokat és a szorzókat, hajrá Rangers! :ok:

Rangersnek nagyon tetszik a játéka nekem is. Ők nem álltak le egy idegenbeli 4:3 után, otthon is hét gól 5:2. Úgy játszanak ahogy tudnak, nincs össze-vissza taktika, mint amire a német csapatok rácsesztek.
Slavia védekezni fog ellenük , mint Leicester ellen, de remélem a sok rohamból áttörik, és onnantól jöhet a henger.

Nem szeretjük Mourinhót, de kit érdekel ez sportfogadás szempontjából?

Vannak, akik szerint sokat buszozik, mások szerint arrogáns és kiégett. Nem izgat, ugyanis parádés szorzó van a győzelmére! Olvasd tovább


Kicsit sajnálom a Molde és a Granada magyar rajongóit, a többi 14 csapat képernyőre kerül, de ez az egy meccs kimaradt a kínálatból :laugh:

Slavia - Glasgow meccsre kíváncsi vagyok.
A prágaiak jól védekeztek a Leicester ellen, nem kaptak gólt. Leverkusent is legyőzték 1:0-ra otthon.
Glasgow pedig szórta a gólokat az EL-ben.
A csapatösszeállításokból látszik, hogy a Slavia a védekezésre koncentrál megint, a Glasgow pedig a támadójátékra.

2,5 fölé elég magas is a 2,20 odds

A jövő klasszis edzői: a liverpooli legenda és a "cseh Klopp"

Az egyik legjelentéktelenebb párharc kínálhatja a legnagyobb izgalmakat.  Olvasd tovább



#44 június 25, 2021, 14:31:36, Chan
Többség döntött: Továbbjut a Manchester United

Ha jól összesítettem, akkor ez a tipp kapta a legtöbb voksot. Jöhet a szurkolás!