Európa Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello, valaki árulja már el nekem legyen kedves,  hány sárga lapja lett az Arsenalnak, mert nem akar bezöldülni a szelóm. 1.5 fölé raktam, már csak ez kéne hozzá. Az Olympiakos 1.5 overt érvényesítették, de ezt vmiért nem akarják. :(

Ketto, a vegen idohuzasert kapta Tierney

Idézetet írta: Csenii Dátum március 18, 2021, 21:35:47
Hello, valaki árulja már el nekem legyen kedves,  hány sárga lapja lett az Arsenalnak, mert nem akar bezöldülni a szelóm. 1.5 fölé raktam, már csak ez kéne hozzá. Az Olympiakos 1.5 overt érvényesítették, de ezt vmiért nem akarják. :(

Kettő, és a pályán, tehát érvényes. Nagyon a végén jöttek nekik a lapok. Még emészti az iroda az egészet.

#48 március 18, 2021, 21:58:24, Csenii
Én is annyinak láttam, csak fura hogy már egy órája lement a meccs, aztán még mindig függőben van a fogadásom. Unibeten. De gondolom máshol is az lenne.  :-\
Amúgy köszi a válaszokat, srácok!  ::) :-*

Vajon kihúzza-e Mourinho a szezon végéig, vagy csak azért nem küldik el, mert túl sokba kerülne.

#50 június 25, 2021, 14:30:54, Chan
Idézetet írta: Chan Dátum március 18, 2021, 19:55:55
Többség döntött: Továbbjut a Manchester United

A sorsolás nyertese: @Rocco83

Gratulálok, privátban megbeszéljük az utalás részleteit. Többieknek köszönöm a részvételt, tippeljetek legközelebb is!


Idézetet írta: Chan Dátum március 19, 2021, 11:03:45
A sorsolás nyertese: @Rocco83

Gratulálok, privátban megbeszéljük a Skrilles utalás részleteit. Többieknek köszönöm a részvételt, tippeljetek legközelebb is!

Jó kis nickname!  ;D ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 18, 2021, 22:00:03
Vajon kihúzza-e Mourinho a szezon végéig, vagy csak azért nem küldik el, mert túl sokba kerülne.

Állítólag imádja az asszony Londont, azért erölteti az angol vonalat Mourinho.
Hát hova megy már, ha elküldik. West Hamhez?




Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 09., 12:00CET



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 16., 11:00CET

Európa Liga Speciális fogadások Manchester United - Roma (csütörtök, április 29., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Edin Džeko szerzi az első gólt 10.50

Edison Cavani szerzi az első gólt 5.50

Henrikh Mkhitaryan gólpasszt ad 7.00

Paul Pogba gólt szerez 5.50

Bruno Fernandes szerzi az első gólt  5.75

Marcus Rashford szerzi az első gólt  7.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Európa Liga Speciális fogadások Villarreal - Arsenal (csütörtök, április 29., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Carlos Bacca szerzi az első gólt 8.25

Eddie Nketiah szerzi az első gólt 9.50

Martin Ødegaard gólpasszt ad 8.25

Gerard Moreno szerzi az elsõ gólt  5.50

Bukayo Saka szerzi az első gólt  11.00

Gabriel Martinelli gólt szerez  4.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón