Európa Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európa Liga 2020/21

Csoportkör - időpontok:

október 22.: 1. mérkőzésnap
október 29.: 2. mérkőzésnap
november 5.: 3. mérkőzésnap
november 26.: 4. mérkőzésnap
december 3.: 5. mérkőzésnap
december 10.: 6. mérkőzésnap

Ebben a témában lehet beszélgetni mindenről, ami az Európa Liga 2020/21-es szezonjával kapcsolatos.  :ok:

Európa-liga - A főtáblára jutott csapatok

Kialakult a labdarúgó Európa-liga 48 csapatos főtáblájának mezőnye, amelyben az elmúlt két idénnyel ellentétben ezúttal nem lesz magyar együttes.


Magyar játékosként Lang Ádám és az őt foglalkoztató ciprusi Omonia lesz érdekelt.
   
A pénteken 13 órától sorra kerülő sorsoláson azonos országbeli csapatok nem kerülhetnek ugyanabba csoportba.
   
Az Európa-liga főtáblájának 48 csapatos mezőnye:
   
1. kalap:

Arsenal (angol), Tottenham Hotspur (angol), AS Roma (olasz), SSC Napoli (olasz), Benfica (portugál), Bayer Leverkusen (német), Villarreal (spanyol), CSZKA Moszkva (orosz), Braga (portugál), Gent (belga), PSV Eindhoven (holland), Celtic Glasgow (skót)
   
2. kalap:

Dinamo Zagreb (horvát), Sparta Praha (cseh), Slavia Praha (cseh), Ludogorec (bolgár), Young Boys (svájci), Crvena zvezda (szerb), Rapid Wien (osztrák), Leicester City (angol), Qarabag (azeri), PAOK (görög), Standard Liege (belga), Real Sociedad (spanyol)
   
3. kalap:

Granada (spanyol), AC Milan (olasz), AZ Alkmaar (holland), Feyenoord (holland), AEK Athén (görög), Makkabi Tel-Aviv (izraeli), Glasgow Rangers (skót), Molde (norvég), Hoffenheim (német), LASK Linz (osztrák), Hapoel Beer Sheva (izraeli), CFR Cluj (román)
   
4. kalap:

Zorja Luhanszk (ukrán), Lille (francia), Nice (francia), Rijeka (horvát), Dundalk (ír), Slovan Liberec (cseh), Antwerp (belga), Lech Poznan (lengyel), Sivasspor (török), Wolfsberger (osztrák), Omonia (ciprusi), CSZKA Szófia (bolgár)

forrás: MTI

Most nézem; a Milan a 122. percben egyenlített; illetve a Rio Ave háromszor is a továbbjutásért rúghatott a tizenegyespárbajban, de hát Zlatan csapata ellen ez is kevés ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 02, 2020, 18:09:24
Most nézem; a Milan a 122. percben egyenlített; illetve a Rio Ave háromszor is a továbbjutásért rúghatott a tizenegyespárbajban, de hát Zlatan csapata ellen ez is kevés ;D

Hát a 122 perces kezezés is megérne egy misét , felfoghatatlan .  :redchug:

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 02, 2020, 18:32:57
Hát a 122 perces kezezés is megérne egy misét , felfoghatatlan .  :redchug:

Nekem egy nagyon buta mozdulatnak tűnt, nem gondolok sumákságra :laugh:

A Milan twitter oldalán fent vannak a büntetők végig; nem semmi volt megnézni. 5-4 olasz vezetésnél a Rio Ave játékos nyomott egy laza panenkát; aztán később a két kapus bumm izomból fölé ;D

Nekem kedvenc csapatom a Milan és így nem fogadtam a mérkőzésre viszont drukkoltam nekik és ilyen izgalmakkal teli mérkőzést nem igen láttam mostanában.



Oda kell tenni a nagy szorzatot, nincs mese!

Hiányoztak eddig a döntetlenek? Behúzzuk a 3.00 feletti oddsot! Olvasd tovább


#9 november 05, 2020, 21:33:37, TiB
Esik némi eső a Villarreal stadionjára, ezért nem is tudják elkezdeni az EL-meccset.

Milan meccsen mi folyik?  :D :D :D

Jó kérdés, török sráccal nincs bírás az biztos.

Molde meg úgy döntött, megnyeri a meccset az Arsenalnak.


Az AC Milan eldobja az EL-t? Legutóbb a Lille ellen nem igazán pörögtek, mega hogy most áll, inkább lesz top4-es a SErie A-ban, és nyer BL-indulást, mintsem EL-t, és onnan jut a BL-be. Ti mi gondoltok?