Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretem a vicces elnevezéseket :) Remélem nem sértő, de ha egy sorozat címe lehetett, akkor a naplómé is ::)

Amiből volt már egy, ahová 4,5 éve nem írtam... Let's get ready to rumble névre hallgatott és most ott csücsül az archívumban.
Csacsi, Pisti1987, adaifiu és butyi után az 5. legtöbbet megtekintett napló a már lezártak közül :)

Most ilyen 'sikerre' nem számítok, de igyekszem nem csak napi 10 tippet beírni és aztán azt új hozzászólásban kiértékelni. Etalonnnak, követendő példának mindenképpen a @Sound -ét tartom, "Elvek, gondolatok...." tetszik ez a megnevezés.

Csak őszintén: motivációm mindenképpen az SPF Klub a hűségprogram :angel:

De inkább itt írok általam értelmesnek tartott gondolatokat, mint máshol 'erőltessem' a kommentelést.

Ja, és NEM FOGADOK ÉLESBEN! Ezt nem kívánom minden hozzászólásban leírni, mert tippeket biztosan fogok írni, de mindenki úgy kezelje, hogy nem teszem meg őket élesben. Ennek miértjéről majd még biztosan egy másik posztban.
Jó szerencsét mindenkinek! :cya:


Igyekszem vezetni a megadott tippek eredményességét; ez talán tompítja azt a tényt, hogy nem játszom meg őket élesben. És így értelme is van a tippelésemnek :)


Október
1. tipp

PSV - Fortuna Sittard
tipp: Eran Zahavi gólt lő :noway:
odds: 1,60
Tét: 10 000 egység
unibet


Mérkőzés kezdete 16:45, Zahavi a kezdőben. A holland bajnokságról a fiatalok jutnak az eszünkbe, de a PSV húzott egy váratlant és leigazolta a már eléggé koros, 33 éves Zahavit. Miért? Ezért: https://www.eredmenyek.com/jatekos/zahavi-eran/UmW7stEd/ Gól, gól és gól jellemzi. Lehet mondani, hogy Izraelben és Kínában könnyű, de a holland liga sem az a bivaly bajnokság. Az Európa Ligában góllal debütált, jöhet ma a bajnokság. A Sittard ellen a bukik 3-4 gólt várnak, abból tippem szerint minimum egy Zahavié lesz.

Bet365 erre 1,33-as szorzót kínál, már unibeten is 1,57-re esett, attól, hogy kigondoltam ezt a tippet ;D

Az első gól rögtön az Övé! Gratulálok!!  :great:


Ui. Hú...., na ezért ne éjszakázzatok  :laugh:   Bocs a "trollkodásért", további sok sikert a fogadásokhoz!!  :ok:

Idézetet írta: Angelina87 Dátum október 04, 2020, 16:57:52
Az első gól rögtön az Övé! Gratulálok!!  :great:

Még csak gólpassz :) Malent írják gólszerzőnek.

Lecserélték egy 18 éves középpályásra :laugh:

Vélhetően ez a PSV drukker is a gólokra ment rá (facebook komment a klub oldalán):
"Fxxck you mallen, pass the the ball!! Plays alone this cock sucker"

Ezek a negatív érzelmek nem hiányoznak a fogadás kapcsán (erről még lesz szó a jövőben!), de azért így is kicsit zavar, hogy piros lett.

Köszönöm az említést megtisztelő!!!
Hajrá a naplózáshoz, s a jó gondolatokhoz!

Üdv, barátsággal:
sound

Néha csemegézni szeretnék a régi naplóból :)
Itt a hangsúly a női játékosokon van, atyaég nem ma volt :laugh:

2008.04.11.
Davenport-Szávay  1  1,45    6-4 7-6   :ok:
Vasas-DVSC   2   1,4    0-3   :ok:


Odds: 2,03 Tét: 1 000 Ft   Lehetséges nyeremény: 2 030 Ft


2008.07.13.

Talmacsi Gabor  (German 125cc) Outright Winner  3. hely  :noway:

Iroda: Betfred
Odds: 2,75  Tét: 20$ Lehetséges nyeremény: 55$

Ha 2esélyes lesz a futam, akkor sportingbeten védhetem. Ott lesz livebet rá. Hajrá Talma!
(Talma szerint Bradley Smith rúghat még labdába rajta kívűl)

Wenger papi megmondja 8)
(érdekes és furcsa gondolatok)

Arsene Wenger, az Arsenal korábbi vezetőedzője jelenleg a FIFA-nál dolgozik futballfejlesztésért felelős testület vezetőjeként. A 70 éves szakember már korábban is előállt néhány szabályváltoztatási javaslattal a labdarúgás terén, ám most minden eddiginél több ötletet fogalmazott meg a L'Équipe-nek adott interjújában.

,,Öt perccel a mérkőzések vége előtt egy bedobásnak előnyt kellene jelentenie, de ezekben a szituációkban a labdát bedobó csapat csak kilenc mezőnyjátékossal rendelkezik, míg az ellenfél tízzel. A statisztikák megmutatják, hogy ezekben a szituációkban tíz bedobásból nyolcszor az ellenfél szerzi meg a labdát. Éppen ezért a saját térfélen engedélyezni kellene, hogy a bedobás helyett rúghasson a labdát birtokló csapat" – mondta Wenger a bedobásszabály átalakításáról.

,,Más változtatások is terítéken vannak. Például hogy ne legyen érvénytelen egy olyan szöglet, amelyben a labda kikanyarodik a pályáról az alapvonalon kívülre, de visszajön. Az ilyen szögletek után nem kirúgás jönne, hanem változatlanul folytatódna a játék – ez újabb lehetőségeket teremtene a gólszerzésre" – folytatta a francia szakember a szöglet megreformálásáról szóló mondataival.

,,A lesszabály jelenleg úgy néz ki, hogy ha bármely testrészed, amellyel gólt szerezhetsz, előrébb van, mint a védő, akkor beintik a lest. Én azt szeretném, ha a jövőben csak az számítana lesnek, amikor már a támadó egyik – gólszerzésre alkalmas – testrésze sincs egy vonalban a védőjével. Ez hatalmas előny lenne a támadók számára, hiszen a védőknek így jóval feljebb kellene zárniuk" – fogalmazott Wenger, aki már korábban is hasonlóan nyilatkozott a lesszabályról.

,,A szabadrúgás esetén is lehetne változás: egyből elvégezhetné magának azt a sértett fél" – tette hozzá az Arsenal korábbi menedzsere.

Október
2. tipp

Nadal - Djokovic
tipp: Nadal :ok:
odds: 1,68
Tét: 10 000 egység
unibet


Az csak részben érv, hogy már eléggé nem kedvelem Djokovicot.. Hosszú meccsen van túl a szerb, míg Nadal lesimázta az elődöntőt. Vamos Rafa! :)

Federer gratulációja Nadalnak: :smitten:
"I have always had the utmost respect for my friend Rafa as a person and as a champion. As my greatest rival over many years, I believe we have pushed each other to become better players. Therefore, it is a true honor for me to congratulate him on his 20th Grand Slam victory. It is especially amazing that he has now won Roland Garros an incredible 13 times, which is one of the greatest achievements in sport. I also congratulate his team, because nobody can do this alone. I hope 20 is just another step on the continuing journey for both of us. Well done, Rafa. You deserve it."

Október
3. tipp

Szerbia - Magyarország
tipp: Szerbia gólt szerez :noway:
odds: 1,18
Tét: 20 000 egység
tippmix


A kezdők között óriási különbséget érzek; nyerjük 2-1-re; de azt nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ez a szerb csapat ne szerezzen gólt.


Idézetet írta: Latzka Dátum október 04, 2020, 14:58:02
De inkább itt írok általam értelmesnek tartott gondolatokat, mint máshol 'erőltessem' a kommentelést.

De miért kell erőltetni? Miért nem elegendő a természetesség?  ???  :)

Idézetet írta: Latzka Dátum október 07, 2020, 19:32:46
2008.07.13.

Talmacsi Gabor  (German 125cc) Outright Winner  3. hely  :noway:

Iroda: Betfred
Odds: 2,75  Tét: 20$ Lehetséges nyeremény: 55$

Ha 2esélyes lesz a futam, akkor sportingbeten védhetem. Ott lesz livebet rá. Hajrá Talma!
(Talma szerint Bradley Smith rúghat még labdába rajta kívűl)

Hajrá Talma!  :D  ;D