Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


17. tipp

Franciaország - Magyarország
tipp: továbbjut Franciaország :ok:
odds: 1,35
Tét: 20 000 egység
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum január 27, 2021, 20:28:47
17. tipp

Franciaország - Magyarország
tipp: továbbjut Franciaország :ok:
odds: 1,35
Tét: 20 000 egység
bet365


35-32 :ok:

18. tipp

FTC - Kisvárda
tipp: FTC :noway:
odds: 1,36
Tét: 20 000 egység
bet365

19. tipp

Musetti - Santillan
tipp: Musetti :ok:
odds: 1,14 :icon_smile:
Tét: 50 000 egység
willhill

Idézetet írta: Latzka Dátum január 30, 2021, 08:04:57
19. tipp

Musetti - Santillan
tipp: Musetti :ok:
odds: 1,14 :icon_smile:
Tét: 50 000 egység
willhill


5-7 6-3 6-4 :ok: Az eredmény finoman szólva elég kaotikusan alakult; nem követtem gémről gémre, de 3-as szorzója biztosan volt az olasznak ::) Pár gondolattal még jövök a meccsről és magáról a sportfogadásról.

Musetti - Santillan

Előbbit nem nagyon kell most már bemutatni, Alcaraz Garfiával a legnagyobb NewGen tehetségeknek számítanak. Az olasz közelít a TOP100-hoz, salakon már olyan skalpjai vannak, mint Wawrinka vagy Nishikori. Mindkettőt Rómában csípte el, de van már egy ATP elődöntője is. Ezen a török challengeren nagyon jól indult, az első két meccsén összesen 6 gémet veszített, mindkét meccsen kioszott 1-1 6-0-ás szettet az ellenfelének. A negyeddöntőben azzal az Akira Santillan-nal játszott, aki a 23 évével szintén még fiatal játékosnak számít, viszont sok mindent pár challenger eredményen kívül nem tudott felmutatni. Sőt salakon kimondottan gyenge a statja, 30 győzelem 35 vereség; és ugye ez a rossz stat Musettitől jóval gyengébb spílerek ellen jött össze. Igaz ezen a versenyen jól ment neki, hiszen 2 nevesebb salakost is legyőzött (Galan Riveros, Gomez) DE a rossz időjárás miatti programzsúfolódás miatt csütörtökön és pénteken is 2 meccset játszott!
Szóval mindent összevetve ennek egy retek easy meccsnek kellett volna lenni, erre bukja az első szettet az olasz, majd gyorsan breakelik is és már rögtön 5-7 0-2 az eredményjelzőn. Ekkor volt olyan 3-as a szorzója. Innentől beindult és már a döntőszettben is 4-1-re vezetett, ittmár szorzója is alig volt Musettinek. Innen ugrás 4-4 30*-40, majdnem bukta a szerváját a kulcsgameben. Végül hozta majd lezárta végre.. Ez egy végül nyertes, 1,14-es szorzónak a története. Nagyon nem egyszerű dolog a sportfogadás ;D

20. tipp

Horansky - Nakashima
tipp: 20,5 gém felett :ok:
odds: 1,83
Tét: 10 000 egység
bet365


Horansky nagyot megy ezen a franciaországi keménypályás tornán. Tegnap is 3,75 volt a szorzója az 1,25 ellen és mégis nyert 2 szettben! (ott is overt akartam tenni); ma még kevesebb esélyt adnak neki (4,33 vs. 1,20), de azt gondolom, hogy az egyik szettben elmehet 5 gémig, akkor pedig az over jönni fog.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 29, 2021, 19:51:05
18. tipp

FTC - Kisvárda
tipp: FTC :noway:
odds: 1,36
Tét: 20 000 egység
bet365


1-1 :noway: Van egy nagy fradista haverom, aki könnyen elveti a sulykot; szerintem már zengi a Rebrov takarodj slágerét ;D Azt mondom ez egy buta tipp volt; olyan tipikus, amire azt mondjuk jönni fog, de aztán mégse :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 30, 2021, 16:34:55
20. tipp

Horansky - Nakashima
tipp: 20,5 gém felett :ok:
odds: 1,83
Tét: 10 000 egység
bet365


Horansky nagyot megy ezen a franciaországi keménypályás tornán. Tegnap is 3,75 volt a szorzója az 1,25 ellen és mégis nyert 2 szettben! (ott is overt akartam tenni); ma még kevesebb esélyt adnak neki (4,33 vs. 1,20), de azt gondolom, hogy az egyik szettben elmehet 5 gémig, akkor pedig az over jönni fog.

7-6 4-6 6-4 :great: És nyert a dog ::) 8) Ennek a tippnek most örülök, hiába a Fradi meccs :angel:

FEBRUÁR

1. tipp

Moroni - Santillan
tipp: Santillan :ok:
odds: 1,72
Tét: 10 000 egység
bet365


Újabb hét, jön a második Antalyai challenger torna. Annak is selejtező második köre, ami már a főtáblára vezet. A szorzók közel azonosak, viszont az ausztál eddigi szerepléseihez képest ihletett formában játszik, így nem kérdés, hogy ebben a szorzóban van egy kis value. Santillan 5/1 eddig itt Törökországban, a forma nagyon jó, egyedül az a kérdés, hogy erőnléttel bírni fogja-e. Igenre szavazok.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 01, 2021, 09:26:05
FEBRUÁR

1. tipp

Moroni - Santillan
tipp: Santillan :ok:
odds: 1,72
Tét: 10 000 egység
bet365


Újabb hét, jön a második Antalyai challenger torna. Annak is selejtező második köre, ami már a főtáblára vezet. A szorzók közel azonosak, viszont az ausztál eddigi szerepléseihez képest ihletett formában játszik, így nem kérdés, hogy ebben a szorzóban van egy kis value. Santillan 5/1 eddig itt Törökországban, a forma nagyon jó, egyedül az a kérdés, hogy erőnléttel bírni fogja-e. Igenre szavazok.

4-6 6-3 2-6 :great:

Carlos Alcaraz - Balázs Ati 1,22 - 4,00

Nem megyek bele komolyabban ebbe a meccsbe, de nem gondolom, hogy ennyire esélytelen lenne Balázs Ati a 17 éves spanyol ellen. Alcaraz tehetsége vitathatalan, de azért most itt a karantén, a bezártság stb. még jobban kihozhatja a tenisz mentális részét így a szezon elején; ebben pedig Ati nyilván előrébb jár a korkülönbség miatt.  tipp: 20,5 gém felett 1,83

Idézetet írta: Latzka Dátum február 01, 2021, 21:58:52
Carlos Alcaraz - Balázs Ati 1,22 - 4,00

Nem megyek bele komolyabban ebbe a meccsbe, de nem gondolom, hogy ennyire esélytelen lenne Balázs Ati a 17 éves spanyol ellen. Alcaraz tehetsége vitathatalan, de azért most itt a karantén, a bezártság stb. még jobban kihozhatja a tenisz mentális részét így a szezon elején; ebben pedig Ati nyilván előrébb jár a korkülönbség miatt.  tipp: 20,5 gém felett 1,83

2-2 után sajnos Ati feladta, azóta az oka is kiderült:

"3 hetet edzettem végig szinte panaszmentesen és nagyon vártam már az idei év első meccsét, de 10 perc után egy rossz mozdulatnál sajnos közbeszólt egy kellemetlen talpfájdalom, amivel korábban is sokat bajlódtam már.
Egy ekkora versenyen kiváló szakemberek és lehetőségek vannak a gyógyulásra, tehát 6 napom van az Ausztrál Openig olyan állapotba kerülni, hogy vállalni tudjam a játékot. Mindent meg fogok tenni a javulás érdekében!"

2. tipp

Kisvárda - MTK
tipp: MTK gólt lő :ok:
odds: 1,40
Tét: 15 000 egység
bet365


Szigorúan MEGÉRZÉS tipp :) Még nem volt időm így senki véleményét nem olvastam sem itt a fórumon, sem máshol; az NB1-ben fokozottan bármi megtörténhet, az a valószínűtlenebb, hogy a Várdának minden jöjjön. X2 felé hajlok, de ehelyett tőlem lehet 5-1 is, de vendég gólt mindenképpen várok; pontosabban érzek ::)

Idézetet írta: Latzka Dátum február 02, 2021, 16:57:25
2. tipp

Kisvárda - MTK
tipp: MTK gólt lő :ok:
odds: 1,40
Tét: 15 000 egység
bet365


Szigorúan MEGÉRZÉS tipp :) Még nem volt időm így senki véleményét nem olvastam sem itt a fórumon, sem máshol; az NB1-ben fokozottan bármi megtörténhet, az a valószínűtlenebb, hogy a Várdának minden jöjjön. X2 felé hajlok, de ehelyett tőlem lehet 5-1 is, de vendég gólt mindenképpen várok; pontosabban érzek ::)

0-2 :ok: Jót súgott; megszólalhatna gyakrabban is :angel: