Euroliga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Euroliga 2020/21

Ebben a témában lehet beszélgetni a 2020/21-es kosárlabda Euroliga eseményeiről.  :topbet_125:

Vajon milyen "undert" lehet érdemes fogadni a CSZKA Moszkva - Maccabi Tel Aviv mérkőzésre?
Tippek?

Idézetet írta: csabax Dátum október 08, 2020, 12:03:29
Vajon milyen "undert" lehet érdemes fogadni a CSZKA Moszkva - Maccabi Tel Aviv mérkőzésre?
Tippek?
Már tárgytalan, megoldottam, jól tippeltem.


A Fenerbahce - CSZKA Moszkva meccsen talán még a néhány pont hendikepes török siker is jó lehet.

Másik:
A Crvena Zvezda Belgrad - Žalgiris Kaunas mérkőzésen hazai győzelem lehetséges.


Éreztem,hogy a Zalgiris elkaphatja a törököket,de hogy ilyen simán verjék őket :o
Nekem úgy tűnt,hogy a litvánoknál mindenki hozzátette a magáét míg az Efes elég 2-3 ember csapat volt csak.Bár nem láttam minden percét a meccsnek


A görög-török konfliktus

A megújulás elején tartó sztárcsapatok meccselnek csütörtökön! Olvasd tovább


El Clásico dömping Barcelonából (1. rész)

Hanga Ádámmal a fedélzeten következik a heti első El Clásico.  Olvasd tovább



Zalgiris - Khimki nagy tutinak tűnik mára... az 1.35-ös még korrektnek is mondható... Tud valaki valami olyan infót, ami miatt ez necces lehet!? Látva, hogy melyik csapat hogy áll, melyik csapatnak mennyire kell a pont... illetve a Zalgiris otthon jó... a Khimki meg szinte pofozógép itt idén... nehéz elképzelni, hogy ne hazai legyen ez... De túlságosan is simának tűnik...  ;D Mindenesetre én megjátszom. Gogo Zalgiris!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 08, 2021, 13:37:31
Zalgiris - Khimki nagy tutinak tűnik mára... az 1.35-ös még korrektnek is mondható... Tud valaki valami olyan infót, ami miatt ez necces lehet!? Látva, hogy melyik csapat hogy áll, melyik csapatnak mennyire kell a pont... illetve a Zalgiris otthon jó... a Khimki meg szinte pofozógép itt idén... nehéz elképzelni, hogy ne hazai legyen ez... De túlságosan is simának tűnik...  ;D Mindenesetre én megjátszom. Gogo Zalgiris!

Jah, egyébként 39-48-as félidőt követően 102-75-re nyert a Zalgiris... mintha csak a félidőre vártak volna, hogy elkezdjenek kosarazni... Aztán meg jött a henger!  :)

CSKA Moszkva bazd sz a j é k a.  Hat pontos utolsó negyed, 10 pontos előny leadva. GG   :noway: