ATP Köln, Szardínia, Szentpétervár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gomez E.-Gabashvili T.:az öreg grúzt illetve oroszt ilyen szorzón egy ecuadori ellen képtelenség otthagyni.Hazai torna, nem lenne akkora meglepetés a győzelme,mint azt a szorzók mutatják.Gabashvili 2,62

El se hiszem, hogy az ATP tud inditani 3 tornát a jövő héten, míg a WTA egyet sem... tiszta szégyen. Pedig igény lenne rá, mivel az egy hétre rá kezdődő ostravai viadalon nagyon ütős névsor van kialakulóban.

Szerintem is hibázott a WTA.Amikor a női prága salakos tornát rendezték akkor nem is értettem az ATP-t miért nem rendeznek egy salakos férfi tornát.A szerepek megcserélődtek és most a női szervezet is lő magának egy öngólt.

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 10, 2020, 13:26:23
El se hiszem, hogy az ATP tud inditani 3 tornát a jövő héten, míg a WTA egyet sem... tiszta szégyen. Pedig igény lenne rá, mivel az egy hétre rá kezdődő ostravai viadalon nagyon ütős névsor van kialakulóban.
Ez van.
Vannak, akik már szunyókálnak, és vannak, akik még nem.

További érdekesség, hogy ATP Szentpétervár megrendezhető, de WTA Moszkva nem (október 26. lett volna). Szóval itt már végképp elvesztem. Gondolom ha nem lenne a magyar tenisz szövetségen belül ez a fejetlenség, akkor mi azért beadtunk volna egy jelentkezést valamelyik hétre. Mindegy, elvileg a WTA naptár összesen két tornát tartalmaz egyelőre: Ostrava és Linz. Persze egymastól egy hónapra vannak, igy nem tudom utobbira ki akar majd elmenni a top játékosok közül.

Simon G.-Fucsovics M.:a francia nagyon rossz formában van aki szembejön attól bizony ki is kap.Marcinak ezt a találkozót simán be kellene húznia.Elég jó formában ahhoz,hogy a szebb napokat látott francia le jelntsen problémát.Fucsovics 1,34

Holnap Szardínia

Cecchinato - Mager

Még nincs szorzó, de nagyon Cecchinatonak áll a mérkőzés. Javul a formája, Mager viszont nagyon rossz eredményeket hoz illetve 4 napja Pármában feladta a 3. szettben a mérkőzését; gondolom nem jó kedvében :)
1,25 körül várom a line-t, de várjuk meg a kínálatot.

Holnap Szentpétervár

Donksoy - Gerasimov

Megmondom őszintén a szentpétervári tornát egy bundás versenyként tartom számon. Több furcsa eredmény szokott lenni, mint általában. Egy orosz és fehérorsz meccsén is valami turpisságra, valami leeső nagy szorzóra számítok. Mondjuk az esélytelenebb Donskoy az elveszített első szett után fordít vagy valami ilyesmi. Nobet, csak megfigyelés :)

Idézetet írta: Latzka Dátum október 11, 2020, 13:52:20
Holnap Szentpétervár

Donksoy - Gerasimov

Megmondom őszintén a szentpétervári tornát egy bundás versenyként tartom számon. Több furcsa eredmény szokott lenni, mint általában. Egy orosz és fehérorsz meccsén is valami turpisságra, valami leeső nagy szorzóra számítok. Mondjuk az esélytelenebb Donskoy az elveszített első szett után fordít vagy valami ilyesmi. Nobet, csak megfigyelés :)
az én emlékeimben is így él.Ha Szentpétervár akkor bunda.

Idézetet írta: Powell Dátum október 11, 2020, 14:23:55
az én emlékeimben is így él.Ha Szentpétervár akkor bunda.

Az egyik legfurcsább teniszélményem, ha jól emlékszem a 2017-es pétervári döntő. Fognini - Dzumhur; jó kis nevek :D
És az olaszt komolytalan játék miatt figyelmeztette a székbíró :o Tehát itt nem bunda volt, csak annyira szétesett az olasz, hogy hosszabb ideig csak lézengett a pályán és nem ütött 'normálisakat'. Olyat már többször lehetett látni, hogy 1-1 pontot vagy akár 1 gémet valaki elkomolytalankodjon, de olyat, hogy ezt valaki hosszú ideig tegye és ezt büntesse a bíró, na olyat még nem láttam.

Sam Querrey is koronavírusos! Ez a szentpétervári ATP versenyen derült ki, ahol izolálták az amerikai játékost (nem irigyeljük azokat, akikkel együtt edzett a napokban, mert akkor ők sem játszhatnak...) és vissza is léptették a versenytől, melyet a 2. kiemelt Shapovalov ellen kellett volna megküzdenie.

Ruusuvuori E.-Davidovich Fokina A.:bíztató eredményei vannak a fiatal finn játékosnak.Az erőssége a kemény pálya.A selejtezőben is magabiztosan hozta a meccseit.Fokinának volt egy kis fellángolása kemény pályán,de alapvetően salak játékos.Ruusuvuori E. 1,3

Nekem kicsit furcsa a kölni közvetítés,mert magasról közvetítenek.Bár lehet csak nekem zavaró.


Fucso bekezdett, mondjuk azert salakrol atallni terembe egy het alatt az nem egyszeru, a garrososok hirtelen buknak fuvon is amikor kicsit felgyorsul a palya

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 13, 2020, 14:50:59
Fucso bekezdett, mondjuk azert salakrol atallni terembe egy het alatt az nem egyszeru, a garrososok hirtelen buknak fuvon is amikor kicsit felgyorsul a palya
Bízom benne még,hogy összekapja magát.A 2.szett első két játékát hozta így már bemelegedett :ok: