ATP Köln, Szardínia, Szentpétervár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam is az van, hogy ha ATP Szentpétervár, akkor bunda. Ezért aztán ezen a tornán egyáltalán nem fogadok orosz játékos ellen, legyen az a teniszező bármennyire ismeretlen.

Norrie C.-Kecmanovic M.:elég furcsa és izgalmas meccs volt.Az első szettben oda-vissza breakek váltották egymást.A hosszú labdameneteket rendre a brit nyerte a mérkőzés egészét nézve.Nem igazán értettem,hogy a brit miért nem jön fel többször a hálóhoz amikor remek keze van ezek kivitelezését illetően.Inkább alapvonal párharcot vívtak olykor nagyon hosszú labdameneteken át.Az első szettben a szerbet éreztem jobbnak annak ellenére hogy elbukta és a 2.szettben pedig pont fordítva alakult mint ahogy én azt elképzeltem.Fáradtnak és hitehagyottnak látszott a szerb azonban a tie-breakre összekapta magát.A 3.szettben már szerintem nem maradt több ereje Kecmanovicnak.Egyébként jobb szögeket ütött a komplett meccset nézve a szerb dehát ez természetesen kevés egy mérkőzés megnyeréséhez.

Ramos A.-Cecchinato M.:az olasz újra formába került az elmúlt egy hónapban.Ellenfele Ramos pedig nem találja a formáját,de lehet nem is fogja a kora okán.Hazai pályán szerintem nem kérdés hogy az újjáéledt Cecchinato nyeri a mérkőzést.Cecchinato M. 1,66


Albot R.-Auger-Aliassime F.:Albot már így is két bravúrt hajtott végre.Ezek mind 3 szettesek voltak.A kanadai azért kemény pályán ilyen kaliberű játékosoktól nem szokott kikapni a versenyek ezen szakaszában.Auger-Aliassime 1,2

Petrovic D.-Cecchinato M.:Az olasz szépen megfordította a mai meccset.Ez is jól jelzi,hogy motivált.Petrovical fortuna is vele volt,de örökké nem tarthat ez a szerencse.A képességeiket nézve ég és föld a két játékos.Szerintem hazai pályán érvényesíti erőfölényét az olasz.Cecchinato M. 1,26

Cabal J.S. / Farah R.-Daniell M. / Oswald P.:a világ egyik legjobb ha nem legjobb salak párosát kellene legyőznie az Oswald féle párosnak akiknek mindössze az 5.tornája együtt.Salakon játszottak az eddigi tornáikat az igaz.Szerintem óriási megeleptetés lenne ha nem a kolumbiaiak nyernének ha már a döntőig eljutottak.Cabal J.S. / Farah R. 1,28

Várható volt, hogy az orosz Rublev 0-1-ról úgy elveri a kanadait Oroszországban, ahogyan illik.
És ráadásul semmit sem lehet szólni, hiszen jelenleg éppen jó formában van Rublev.

Holnap viszont már nem lesz kérdés a döntőben, 2-0-ra lecsapja Coric-t. :beerchug:

Zverev A.-Auger-Aliassime F.:egyrészt Zverev hazai pályán van ami plusz motiváció ráadásul jóval nagyobb tapasztalattal és sikerekkel rendelkezik a torna döntőket tekintve,mint a kanadai.Már több döntője is van a Auger-Aliassimenek,de ezeket rendre elbukta.Szoros mérkőzésre számítok,de fejben egyik játékos sem a legerősebb,de a német több csatát megélt már ami a mai győzelmhez kell.Zverev 1,38

Durva szorzók vannak a Coric - Rubleven; azért a horvát csak kiejtett két szőnyegbombázót (Opelka, Raonic) ???

Nagyon sima orosz sikert várnak a bukik; remélem Coric meg tudja nehezíteni a dolgát vagy akár meglepetést okot.

Tipp: 3,5 kettős hiba a mérkőzésen 
szorzó: 1,66
bet365

Nem egy nagy tipp, de megtetszett, mert easy Rublev esetén kevés lesz hozzá a gémek száma; meglátjuk.


Én is túlzásnak tartom Rublev alacsony szorzóit,de ettől függetlenül szerintem nyerni fog az orosz,de pénzt nem tennék rá.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 18, 2020, 14:07:46
Durva szorzók vannak a Coric - Rubleven; azért a horvát csak kiejtett két szőnyegbombázót (Opelka, Raonic) ???

Nagyon sima orosz sikert várnak a bukik; remélem Coric meg tudja nehezíteni a dolgát vagy akár meglepetést okot.

Tipp: 3,5 kettős hiba a mérkőzésen
szorzó: 1,66
bet365

Nem egy nagy tipp, de megtetszett, mert easy Rublev esetén kevés lesz hozzá a gémek száma; meglátjuk.

Coric kezében volt az első szett, 5-2-nél sokat hibázott a tie-breakben. Szorosabb volt, mint ahogyan a bukik várták, így jöttek a kettőshibák; végül 6 lett :ok: (a tipp beírásánál a felett szó lemaradt :laugh:)