Koronavírus, 2. hullám: újra megáll a sportélet?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Koronavírus 2.0: Leáll újra a sportélet?

Igen, sajnos.
12 (24.5%)
Nem, ez teljesen kizárt.
30 (61.2%)
Nincs vírus! Csak kamu az egész! Amúgy sem szoktam fogadni.
7 (14.3%)

Összes szavazó: 47

Szavazás lezárva: október 23, 2020, 18:24:55

Idézetet írta: Alk Dátum november 03, 2020, 20:38:05
Most kajak éjfél után nem lehet autóval sem közlekedni? Ilyen ordító nagy böszmeségeket... Pedig tényleg keresem a logikát a rendeletekben.

Tudod, a vírus éjszakai támad.  :D

engem csak egy dolog érdekelm hogy a kocsmák nyitva maradhatnak e? szórakozóhely az mit foglal magában??

Megvalaszolom magamnak, hatha mast is erdekel

A megjelent szöveg a helyeknek már jóval szűkebb körére vonatkozik. Eszerint a diszkók és a nem leülős koncertermek zárnak be, a legtöbb kocsma, bár és lokál illetve az ülőhelyes koncerttermek viszont nyitva maradhatnak.

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 04, 2020, 07:39:01
Megvalaszolom magamnak, hatha mast is erdekel

A megjelent szöveg a helyeknek már jóval szűkebb körére vonatkozik. Eszerint a diszkók és a nem leülős koncertermek zárnak be, a legtöbb kocsma, bár és lokál illetve az ülőhelyes koncerttermek viszont nyitva maradhatnak.

0:00 - 5:00 között kijárási tilalom van. Ez azt jelentené, hogy bemehetsz a kocsmába 23:59-kor, de 5:00-ig ne gyere ki onnan? :))


Ezt írja a webbeteg.hu: "Magyarországon évente mintegy 10.000 új tüdőrákos megbetegedés van, és minden évben kb. 8.000 tüdőrákos beteg hal meg". Eközben koronavírusban elhunytak száma Magyarországon lassan egy éves távlatban 2000 fő.

A tüdőrák szinte egyértelmű kiváltó oka a cigi, persze vannak kivételek, elenyésző számban, de a cigi nincs tiltva. Tudom, hogy a rák nem fertőző betegség, de sehogy sem áll össze nekem ez a hatalmas világhisztéria, miközben saját magunkat öljük meg rossz szokásokkal, és mégis egy járványtól csinálunk magunk alá globálisan.

Na jon a tavaszi karanten 2.0, annyi pozitivummal h el lehet majd egetni a penzt a sporttal  ;D

Nem hiszem el, hogy megint bezárnak a konditermek. :bash: :bash: Meg este 8-ra hazaérni, mi a ... Ahhoz képest, hogy "a gazdaság nem állhat le". Nagyon remélem, hogy ezek az intézkedések hoznak olyan szintű elégedetlenséget, ami érződik majd a '22-es választáson.

Holnap még felvetem ezt a teremben:

https://24.hu/kultura/2020/10/19/konditerem-lengyelorszag-templom-koronavirus-szabalyozas/

Mert hinni mindenfélében, meg imádkozni persze szabad, de sportolni nem.


Én még a Magyarország Izland sorsdöntő összecsapást mindenképp megvártam volna... Esetleg a Fradi - Barcát is. 20 ezer ember az 20 ezer ember  :D

Idézetet írta: gerry Dátum november 09, 2020, 17:24:22
Én még a Magyarország Izland sorsdöntő összecsapást mindenképp megvártam volna... Esetleg a Fradi - Barcát is. 20 ezer ember az 20 ezer ember  :D

Jogos. Csak tudod, most politikailag ezt kellett hozni, nehogy veszítsenek...

Kocsmák nyitva lehetnek? Haverom szerint igen, szerintem nem. Egyébként remélem nem, mert az totál nem lenne fair.

Idézetet írta: Alk Dátum november 13, 2020, 21:38:17
Kocsmák nyitva lehetnek? Haverom szerint igen, szerintem nem. Egyébként remélem nem, mert az totál nem lenne fair.

Csak a kaszinók.  :D

Ausztriában bezárnak a plázák, és teljes kijárási korlátozást vezetnek be. Ezt megtudván az emberek, ma délután kicsit megnövekedett az Árkádban vásárlók és parkolók száma.  :)