BL Fantasy Liga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 16, 2020, 12:29:18, SPF Admin
Egy Fantasy liga, mint legutobb is? :) En nyomom ugyis, ha csak paran csatlakoznank nekem az is oke..

Idézetet írta: peshark Dátum október 14, 2020, 15:55:38
Egy Fantasy liga, mint legutobb is? :) En nyomom ugyis, ha csak paran csatlakoznank nekem az is oke..

Ujra lett aktivalva a liga, aki szeretne belepni, irjon privatban a kodert!

Eddig eleg kevesen vagyunk, gyertek jatszani!! :ok:

Én bent vagyok, hajrá mindenki!  ;) :beerchug:



Alakulunk, de meg legalabb ennyi ember jo lenne, hogy hozzuk az elmult szezon szintjet.. ;)

Na bent vagyok, lelkes kezdőként megpróbálok mindent kihozni magamból 😉


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 20, 2020, 13:31:42
Vannak itt érdekes nyeremények: PS5, BL-döntő jegy stb.:

https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy/info/025f-0fd4b51510e8-9a324b5573e1-1000/prizes

Bizony, bar ilyeneknek meg a kozelebe sem jutottam sajnos soha... :D vannak nagyon durva fazonok, akik hozzak a meccsnaponkenti 100 pont kornyeket, ami kb a lehetetlen igy elso ranezesre... 88 pont volt a maxom, volt egy par 80-88 kozotti fordulom, de meg igy is boven a tabellak also feleben van az ember.. ::)

Up: már 5-en vagyunk, alakul.. :)

Ajj, a Lipcsénél gondolkoztam, hogy Angelino vagy Upamecano legyen a védelemben nálam... persze Upamecano-t választottam, erre Angelino védőként 2 gólt vert....  :wall: ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 22, 2020, 11:54:57
Ajj, a Lipcsénél gondolkoztam, hogy Angelino vagy Upamecano legyen a védelemben nálam... persze Upamecano-t választottam, erre Angelino védőként 2 gólt vert....  :wall: ;D

Én meg sajnos kimaradtam a játékból. 2 percet késtem, s már nem tudtam rögzíteni a csapatom.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 22, 2020, 11:54:57
Ajj, a Lipcsénél gondolkoztam, hogy Angelino vagy Upamecano legyen a védelemben nálam... persze Upamecano-t választottam, erre Angelino védőként 2 gólt vert....  :wall: ;D

Ugyanebben a cipoben jartam... :) csak 19 pont lett volna Angelino

akkor hárman vagyunk már  ;D

Na vegetert a csoportkor, es bar igazabol Latzkaval ketten foglalkoztunk a jatekkal rendesen, hirdetek egy vegeredmenyt.. :D

1. @Latzka 433p :ok:
2. @peshark 395p
3. @Hajdunorbert89 316p
4. @zsivany20 314p
5. @Pondrux 306p
6. @hubika88 247p

Izgalmasabb is lehetett volna, ha kicsit jobban figyelnek a versenytarsak a serultekre, cserekre :) Igazabol a jatek el a play offra is tovabb, csatlakozni is lehet februar 16-ig barkinek barmikor.

Gratulalnek Latzkanak, ugyanis vegig nagyon stabil volt, 63 pont alatti forduloja nem is volt, mig nalam az a 48-as 5. meccsnap betette az ajtot es siman lemosott... ::)