WTA Ostrava

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti WTA torna: Ostrava

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Tímeánk (és támogatói) megsegítették a pizzafutárokat, így a legjobb magyar női játékos közülük választott magának edzőt (Thomas Drouet). Alig várom, hogy visszatérjenek az oncourt coachingok :D

Én ma több underdog-ban is látok értéket itt....

Ostapenko - Jabour   2.10  -  1.74

Gauff - Sabalenka   2.10  -  1.74

Kudermetova - Pliskova  2.43  -  1.56

Ostapenko ha elkapja a fonalat, akkor bárkit leüt a pályáról, most épp úgy fest, hogy nála van azt a fonál... így pedig underdogként játszható. Gauff szintén remekül kezdett itt, ha ezt tartja, akkor simán legyőzheti Sabalenka-t is...

A harmadik meccsen meg elég 50-50 nekem a sztori, Pliskova ugyanis a szokásos flegma stílusában nyomja mostanában, ami az eredményein is látszik... nemtudom, mennyire tud most felpörögni, de szerintem Kudermetova motiváltabb lesz, így simán benne van a pakliban, hogy NewYork után nem sokkal itt is legyőzi Karolinát...

Na nem ezek a nap tutijai, de underdogként van érték ezekben a tippekben... mondjuk érdemes nézni is a meccseket, és akár már a meccs vége előtt vissza lehet fogadni, esetleg kiszállni élőben...

Eközben Julia Göerges bejelentette visszavonulását... kár érte.

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 22, 2020, 12:30:39
Eközben Julia Göerges bejelentette visszavonulását... kár érte.

Igen, óriási dinnyéi voltak...  :-*

#5 október 22, 2020, 13:09:13, csabax
Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 22, 2020, 12:30:39
Eközben Julia Göerges bejelentette visszavonulását... kár érte.
Kár érte? Vagy kár azért, amit a teniszben produkált?


Idézetet írta: csabax Dátum október 22, 2020, 12:35:51
Kár érte? Vagy kár azért, amit a teniszben produkált?

31 éves, még belefért volna neki fizikálisan pár év, azonban tény, az utóbbi másfél év már nem az övé volt. Kivéve, ha összeállt a szervája. Pár éve volt egy nagyobb hullámvölgye, azt még tudta javítani, de szerintem most még egyszer nem akart azon az úton végigmenni. Olyan szempontból is kár érte, hogy fogadni is jól lehetett rá :D

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 22, 2020, 13:12:52
Kivéve, ha összeállt a szervája.
Ha jól emlékszek, akkor ő volt Karlovic nőben.  Vagy valami hasonló :)

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 22, 2020, 12:30:39
Eközben Julia Göerges bejelentette visszavonulását... kár érte.
Engem nagyon meglepett ez a hír,mert ahogy gavrilo14 is írta még volt a karrierjébe 3-4 év szerintem.Való igaz hogy nem volt jó éve,de elég drasztikus lépésnek tűnt.Persze ezt ő neki kell éreznie és tudnia.

Mit szóltók érdemben ehhez a Sabalenka - Sorribes Tormo meccshez? Első 10 game a spanyolé (0-6, 0-4), majd onnan a maradék 12 a fehéroroszé (0-6, 6-4, 6-0). Őrület.

erre csak egy szó van: NŐ  ;D férfibe viszonylag ritkán látni ekkora pálfordulatot

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum október 23, 2020, 22:33:11
Mit szóltók érdemben ehhez a Sabalenka - Sorribes Tormo meccshez? Első 10 game a spanyolé (0-6, 0-4), majd onnan a maradék 12 a fehéroroszé (0-6, 6-4, 6-0). Őrület.

@gavrilo14
Én bevallom, elég jól jöttem ki belőle... Mára Sakkari és Sabalenka win-t írtam guruban, már "temettem" utóbbit... ugyanakkor még 0-6, 0-4-nél is az látszódott, hogy ha eltalálná a pályát Saba, akkor sansztalan lenne a spanyol, aki csak tologatta a labdát... mutattak egy érdekes statisztikát is. Sorribes átlagosan 120 centivel a háló fölött ütötte át a labdáit, ami nagyon magas... eközben Sabalenka fele olyan magasan játszott, nála 61 cm volt a háló fölötti átlag... Fogtam 2.50-en, 3.95-ön, 7.50-en és 18.00-as szorzón is Sabalenkát... Illetve aki nézte, az könnyű oddsokat találhatott a döntő szettre is. Döntő szett előtt a harmadik szett 7.5 under 4.60 volt, 9.5 under pedig 2.06... ment szépen mindkettőre...  :beerchug:



Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 23, 2020, 23:35:30
@gavrilo14
Én bevallom, elég jól jöttem ki belőle... Mára Sakkari és Sabalenka win-t írtam guruban, már "temettem" utóbbit... ugyanakkor még 0-6, 0-4-nél is az látszódott, hogy ha eltalálná a pályát Saba, akkor sansztalan lenne a spanyol, aki csak tologatta a labdát... mutattak egy érdekes statisztikát is. Sorribes átlagosan 120 centivel a háló fölött ütötte át a labdáit, ami nagyon magas... eközben Sabalenka fele olyan magasan játszott, nála 61 cm volt a háló fölötti átlag... Fogtam 2.50-en, 3.95-ön, 7.50-en és 18.00-as szorzón is Sabalenkát... Illetve aki nézte, az könnyű oddsokat találhatott a döntő szettre is. Döntő szett előtt a harmadik szett 7.5 under 4.60 volt, 9.5 under pedig 2.06... ment szépen mindkettőre...  :beerchug:


Grat a tippekért! Én hagytam ezt a meccset fogadás terén, mert nem éreztem Sabalenka szorzójában értéket a meccs előtt. Ami Sorribes Tormo mellett szólt, hogy alapvetően kiválóan felkészült erre a tornára (hiába nem ez a fő borítása), illetve valljuk be, Kontaveit ellen egy hasonló játékost múlt felül két szettben. Az ütőerő, szerva, játék minősége ott is az ellenfele mellett szólt, aztán mégis kiejtette két szettben. Azt gondolom, hogy ezen a tegnapi meccsen két forduló pont volt.
1. 6-0, 3-0-nál Sabalenka kikért egy (kamu) ápolást (nem csak Djokovic csinálja), amivel ki tudta zökkenteni egy kicsit Sorribest.
2. 6-0, 4-0-nál egy hosszabb játékot (a spanyolnak break labdái voltak) tudott megfordítani és utána kiszakadt belőle a stressz. Úgy ünnepelte azt a játékot, mintha a meccset nyerte volna meg :D a meccs utáni interjúban elmondta, hogy a második szett elején rettegett már, hogy kap egy biciklit. Innen nyugodtan üthetett és ebben viszont sokkal jobb volt mint ellenfele. Akin meg az kezdett eluralkodni, hogy mennyire ciki lesz 6-0, 4-0-s előnyről kikapni...

Igen, pontosan ez történt!  :)

Egy chat csoportban beszéltünk a meccsről közben, ott írtam is, hogy akármilyen furcsa ezt mondani 6-0,3-0-nál, de simán nyerhet még innen is Sabalenka... Látszott, hogy csak át kell lendülnie... és ez még pont időben sikerült neki...

#14 október 24, 2020, 21:52:11, Powell
Azarenka V.-Sabalenka A.:amondó vagyok ha Sabalenka felállt a spanyol ellen egy lehetetlen szituból óriási lökést adott neki ami egészen a győzelemig repíti.Kikapott Azarenkától az USA-ben.Biztos vagyok benne,hogy revansot akar venni ezért.A stílusuk hasonló.Nekem az a megérzésem,hogy a fiatalabb belorusz fog nyerni.Sabalenka 2,62