Napi tipp - október 25.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - október 25.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga - 13. forduló
25.10.2020 17:00
Ajka - Vasas
Tipp: 2
Odds: 1.73
Unibet

tenisz WTA Ostrava döntő 14:30
Azarenka-Sabalenka
1
1.5
bet365

Sabalenka szenvedősen jutott idáig, volt, hogy 0-6, 0-4-re állt egy gyengébb játékos ellen is, Gauff is majdnem megverte, de valahogy mindig hozta a meccset. Azarenka simábban hozta a meccseit, ebben a fehérorosz csatában szerintem ő most jobb formában van, és meg fogja nyerni.

Fremad Amager - Silkeborg
Labdarúgás Dánia 1. Osztály
2020.10.25. 13:00

Tipp: 1. Félidő over 2,5
Odds: 4.60
Iroda: unibet

A liga két leggólerősebb csapata, ebből sok gól lehet. Dániában, Amager szigetén tökéletes idő van, 13 fok, ideális a focihoz. Szerintem potyogni fognak a gólok mindkét oldalon.

Sziasztok!

Időpont: 2020.10.25. (15:00)
Esemény: Foci Lettországi bajnokság (Valmiera - Spartaks)
Tipp: Több mint (2)gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Igen
Odds: 2.37
Iroda: bet365
Indoklás:

Valmiera a harmadik hely megerősítéséért küzd a Spartaks pedig az élmezőnyhöz való közelebbi helyért küzd. Ez pedig hozni fogja  a gólokat és így a gólváltással sem lesz gond mint már régebben is mikor egymással mérkőztek.

Getafe-Granada
LaLiga 18:30

Tipp: büntetőlapszám 10 @ 14.00 (tippmixpró)

Aki szokott ezekre fogadni, tudja, mennyire alacsony a 14.00-es odds, de itt a LaLiga két legdurvább csapata találkozik. Az előző idényben 10-10 büntetőpont volt, 10-10 sárga lap jött össze, ezeknek mindegy, hogy vannak-e nézők, itt vér fog folyni, és ezt lehet szó szerint érteni. Gil Manzano vezeti a meccset, teljesen ideális játékvezető a lap overhez. Én a 8,5 büntetőlap felett opcióra tettem nagyobb pénzt, de ide egy bátrabb tippel nevezek.


(mivel volt 3 rossz tippem ez előtt, így a 3000 Ft-ra nem veszélyes a tippem)

Labdarúgás
20:45

Juventus - Hellas Verona
Juventus 0-ra nyer, legalább két góllal
3.0
Unibet

A Juve hazai környezetben sokkal meggyőzőbb, sokszor gólt sem kapva, hendikeppel nyer. Ma sem lesz ugyan CR, de mintha Morata elkapta volna a fonalat. A vendégektől is hiányozni fog jónéhány játékos, legutóbbi két meccsükön gólt sem szereztek. A Juve massziv játékkal 2-0-ra legyőzte hétközben a Dinamót Kijevben, átmenthetik formájukat a hazai bajnokságra is.

USA: NFL - 7. forduló
25.10.2020 18:00
Houston Texans - Green Bay Packers
Packers -3,5
@1.95
bet365

kerékpár, Vuelta 6. szakasz 2020.10.25 13:15
Ki végez előrébb a 6. szakaszon? Valverde vagy Soler

tipp: Soler
odds: 1.77
iroda: tippmixpro

Nagyobb név vs jobb forma, szerintem ez a helyzet röviden. Valverde a szezon végi fáradtság jeleit mutatta, Soler viszont elég meggyőző volt + az időjárás is inkább utóbbinak kedvez, Valverde nem csípi az esős, hideg időt.

Időpont: 2020.10.25. 16:00
Mérkőzés: Bietigheim - CSM Bukarest (női kézi BL)
Tipp: Bietigheim
Odds: 4.25
Iroda: bet365

Indoklás:

Nem találtam infót arról, hogy rendezték-e a román csapat játékosai felé a hónapok óta elmaradt pénzeket, de nem valószínű, úgyhogy előbb-utóbb be fognak inteni.

Soccer » Germany » Bundesliga
Wolfsburg - Arminia Bielefeld
Today, 25 Oct 2020, 15:30
Tipp x
odds 4,06
pinnacle
Indok - 4 db dontetlen utan 2-2 golaranya van a hazai csapatnak, vendegek pedig 3-6-os golarany van amibol 4 et a bayer lott de alitolag nagyon jo masodik felidott jatszottak ellenuk , a hianyzokrol most nem irok van aki visszatér a fertőzésből stb.    dontetlen lesz es mindenki boldog

Kosárlabda Ciprusi bajnokság
10.25 18:00
Pafosz - Apollon Limasszol
A mérkőzés győztese + Pontszám 143,5
Tipp: Vendég és több
Odds: 3.05
Tippmixpro

Indoklás
A hetedik helyezett fogadja a negyedik helyezettet. Különösebb nagy különbség nincs a két csapat közt. Kettő pont a különbség csak.
Azonban az utolsó 8 egymáselleni találkozón sorra az Apollon került ki győztesen. Nagy ritkán nincs meg a 143 pont a találkozójukon.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 25, 2020, 11:51:32
Időpont: 2020.10.25. 16:00
Mérkőzés: Bietigheim - CSM Bukarest (női kézi BL)
Tipp: Bietigheim
Odds: 4.25
Iroda: bet365

Indoklás:

Nem találtam infót arról, hogy rendezték-e a román csapat játékosai felé a hónapok óta elmaradt pénzeket, de nem valószínű, úgyhogy előbb-utóbb be fognak inteni.

Neagu nincs a keretben, 6.00-ról visszaugrott a szorzó 4.00-ra. Dembelé sem látott még pénzt idén szóval a tipp elvileg jó, már csak azért is, mert én is húztam 1x-be  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 25, 2020, 13:29:38
Neagu nincs a keretben, 6.00-ról visszaugrott a szorzó 4.00-ra. Dembelé sem látott még pénzt idén szóval a tipp elvileg jó, már csak azért is, mert én is húztam 1x-be  ;D
komoly esésnek indult, az Unibet már csak 3.10be adja

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 25, 2020, 13:29:38
Neagu nincs a keretben, 6.00-ról visszaugrott a szorzó 4.00-ra. Dembelé sem látott még pénzt idén szóval a tipp elvileg jó, már csak azért is, mert én is húztam 1x-be  ;D
Neagu sérült, nem fog játszani.