Berögzült tippből lesz a vesztes fogadás?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha berögzül egy tipp, megjátszod?

Nem, inkább elengedem.
9 (40.9%)
Igen, megjátszom a kétségek ellenére is.
13 (59.1%)

Összes szavazó: 22

Amikor nem tudod elengedni a tippet

Neked van olyan, hogy tudod egy tippről, hogy rizikós és nem feltétlenül lesz jó, de annyira ott van a gondolataid között, hogy mégis megjátszod?

Szavazz és írd le hogy gondolod!

Én ha valamit kitalálok, hogy ez jó lehet, vagyok olyan makacs, hogy úgy 10-ből 9-szer biztos megjátszom, legfeljebb a tétből veszek vissza.

Az a rosszabbik eset, amikor tudod, hogy van egy meccs, gondolsz egy szorzóra, mondjuk gondolsz egy overnél 2.00-ra, aztán kijön az 1.70, és úgyis megjátszod. Tudod, hogy érték aztán végképp nincs benne, mégis húzod. Néha jön, néha nem, de hosszabb távon biztos bukó.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 23, 2020, 11:18:21
Az a rosszabbik eset, amikor tudod, hogy van egy meccs, gondolsz egy szorzóra, mondjuk gondolsz egy overnél 2.00-ra, aztán kijön az 1.70, és úgyis megjátszod. Tudod, hogy érték aztán végképp nincs benne, mégis húzod. Néha jön, néha nem, de hosszabb távon biztos bukó.

Nekem is ez van sokszor, mostanában az egyik csapat gólt szerez tippel például, aminél van egy saját alsó szorzó határom, hogy na az alatt nem rakom meg és nem érdekel, ha utólag be is jön. De mégis időnként elcsábulok, és feladom a szabályt :(

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2020, 09:34:42
Nekem is ez van sokszor, mostanában az egyik csapat gólt szerez tippel például, aminél van egy saját alsó szorzó határom, hogy na az alatt nem rakom meg és nem érdekel, ha utólag be is jön. De mégis időnként elcsábulok, és feladom a szabályt :(

@TiB számokban kifejezve hogyan hoz ez a fajta fogadási terv? +/-?

A választott csapat gólt szerez, erre fogadok, 1.40 feletti szorzókon néhány szempont alapján. Ha nem veszem figyelembe azokat, amik a szorzó határ alá estek, de mégis megjátszottam, akkor 240 tipp után közel 10%-os ROI eddig. Sajnos ez még kicsi minta, illetve a kettős terhelések, a nemzetközi meccsek szerintem nagy segítségemre vannak így az elején, később változni fog a helyzet. Arra gondolok, hogy bár nem túl veretes például a Manchester United, de nem reális, hogy a 15. helyen van a PL-ben, aminek könnyen lehet az oka, hogy a BL-ben egy PSG-re koncentrálnak, nem a hétvégi Brightonra.