Napi tipp - október 28.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - október 28.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


futball, Magyar Kupa 2020.10.28 12:30

Gyöngyös - Mezőkövesd
tipp: pontos végeredmény - más ( legalább 5 lőtt gól kell valamelyik csapattól )
odds: 6.00
iroda: betclic

A Gyöngyös nagyon gyenge mostanában, még az NB3 Keleti Csoport jelentős részéhez képest is ahol egyébként játszik. Volt szerencsém látni is őket, utóbbi öt fordulóban egyszer sem úszták meg 3 kapott gól alatt, még augusztusban a csoport kb. legerősebb csapata a Tiszakécske 7-1-re nyert Gyöngyösön, most vasárnap meg az Eger a meccs 28. percétől 10 emberrel játszva rúgott nekik hármat. Ezek azért sokatmondó eredmények.
Nem tudom Kuttor mit akar holnap, de abból amit nyilatkozott azt gondolnám, hogy egy önbizalomnövelő győzelemre hajtanak és nem B csapat lesz max vegyes.
Rájuk férne nagyon mert gondjaik vannak az NBI-ben, de ez a holnapi ellenfél más kategória, a Kövesd simán képes rúgni öt gólt itt, már ha akar is.
"Normális" tippnek egy -1.5 HC-t vagy HT/FT 2/2-őt ajánlok persze, nem pedig ezt.  :)

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 2. forduló
28.10.2020 18:55
Basaksehir - PSG
Tipp: HT/FT 2/2
Odds: 1.61
Bet365

2020.10.28. 17:30
Kosárlabda Finn Korisliigan
Kouvot - Lahti Basketball
A mérkőzés győztese + Pontszám 171,5
Tipp: Hazai és kevesebb
Odds: 4.25
Tippmixpro

Indoklás
Eddig háromszor mérkőztek meg egymással és mind háromszor a Kouvot csapata győzött. Eddig ebben a szezonban három fordulót követően még nem alakultak ki az erőviszonyok, a hazaiaknak egy győzelem a nevük mellett, míg a vendégeknek kettő győzelmük van. Azonban a Lahti-nak idegenben nem megy annyira jól, hiszen az utolsó 10 idegenbeli meccsükből csupán kétszer tudták nyerni, a hazaiaknak viszont otthon jobban megy.
A Pontszám nagyon necces lesz, de kiindulva a szezon eddigi meccseiből, akkor nem várható nagyon sok pont.

Nagykanizsa - DEAC
Labdarúgás Magyarország Magyar Kupa
2020.10.28. 12:30

Tipp: over 4,5
Odds: 4.75
Iroda: unibet

A Nagykanizsa az NB3-ban kifejezetten szép eredményeket hoz, szerintem minimum 1 gólra jók bárki ellen. Ez a bárki most a DEAC, amelyik nem túl acélos védelemmel rendelkezik, az idei szezonban 7 idegenbeli mérkőzést játszott, és még nem tudtak clean sheet-et csinálni. Ezek bajnoki mérkőzések voltak, amik sokkal fontosabbak, mint egy kupameccs. Átutazzák a fél országot ezért a meccsért, nyüg a debrecenieknek, vasárnap már Ajkán lesznek, szóval vannak most fontosabb dolgaik is, mint a nagykanizsai kupameccs. Szerintem ezért két gólra jók lesznek a hazaiak. Viszont mégis csak egy osztállyal feljebb szerepel a DEAC, így nem maradhat szégyenben. Ebből szerintem jó kis adok-kapok lehet, az öt gól nekem úgy tűnik, leeshet.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2020. 10. 28. 21:00

Ferencváros - Dynamo Kyiv
Tipp: Nem szerez gólt mindkét csapat


Odds: 1,95
Iroda: Unibet

Sziasztok!

Időpont: 2020.10.28. (19:00)
Esemény: Foci Svéd bajnokság (Häcken - Djurgården)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 3.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Ma amely csapat nyer az a második helyre áll a bajnokságban. Úgy gondolom így a gólokkal nem lesz gond és a szögleteknek jönni kell hiszen ettől több is szokott leni a mérkőzéseiken.

Bajnokok Ligája 21:00
Juventus-Barcelona
félidő 1-0
5.00
bet365

A Barcelona rossz időszakban van, kikapott a Realtól és a Getafétól, a Fradi majdnem 3-at rúgott neki. A Juve sincs jó formában egyelőre, de erre a meccsre mindkét gárda összekaphatja magát. Sokan a Juve győzelmét várják, és most van rá esély. Messi sem a régi egyelőre, a bajnokságban és itt is 1 rúgott gólnál jár, kedvetlenebbül játszik, mint korábban. Ha a Barca nem szívja fel magát eléggé, és nem javít formát, akkor tényleg nyerhet a Juventus, és van esély rá, hogy Messiék nem tudnak betalálni az első félidőben, a Juve kibekkeli, a katalánok kihagyják majd helyzeteiket. És akkor jöhetnek a Zebrák, és betalálhatnak az első félidő végén. Bár nehéz előre megjósolni az eredményt, szerintem ez az egyik legvalószínűbb forgatókönyv. A Juventus az elmúlt években nem kapott ki itt a Barcától, sőt, volt, hogy megsemmisítő vereséget mért a katalánokra.

2020. 10. 28. 18:55
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Csoportkör

Krasznodar - Chelsea

Tipp:     X
Odds:    5.25
Iroda:   bet365

2020.10.28. 18:55
BL
Basaksehir - PSG
Tipp: x/2
Odds: 3,60
TippmixPro

Sportág, időpont: Labdarúgás, 2020. 10. 28., 21.00
Esemény: Ferencváros - Dinamo Kijev
Tipp: döntetlen + 3-nál több lap + 6-nál több szöglet
Odds: 5,01
Iroda: Bet365
Indoklás: Eleinte háromesélyesnek tartottam ezt a meccset, majd 1X-re fogadtam volna, de végül úgy döntöttem, hogy nem szabad ennyire leírni a Kijevet. A Juve ellen ugyan gyengén játszottak, de most nekik is (ahogy a Fradinak is) javítaniuk kell. Valószínűleg mindkét csapat támadni fog, nyerni akar, amiből könnyen egy döntetlen alakulhat ki a végére. A nagy akarás miatt gondolom, hogy becsúszik majd legalább három sárga lap, és a sok támadás miatt várok 6 szögletnél többet.

BL, 21:00

Juventus - Barcelona


Tipp: Barcelona
Odds: 2.45
Iroda: Unibet

A két csapatnak igazából csak az első helyet kell eldöntenie egymás között... ennek itt az első felvonása... Mindkét oldalon zűrös a szitu, a Juve CR, a Barca elnök nélkül játszik... de talán a katalánoknak ez inkább előny, fellélegezhetnek, hogy Bartomeu végre lemondott... Koeman szép lassan rakosgatja össze a csapatát... Egy felforgatott Juve vár rájuk, melyet akár már Torinóban meglephetnek...

Foci BL, 21.00
Juventus - Barcelona
Tipp: 0-0
Szorzó: 15,0
Bet365
Lehet, hogy sokan kinevetnek, de én egy olyan mérkőzést várok, ahol mindkét csapatnak jó a döntetlen, és nem is nagyon fogják megerőltetni magukat. Nincsenek jó formában, nem akarnak most sem kikapni, ezért a védekezésen lesz a hangsúly.

Idézetet írta: HT Dátum október 28, 2020, 15:54:27
Sportág, időpont: Labdarúgás, 2020. 10. 28., 21.00
Esemény: Ferencváros - Dinamo Kijev
Tipp: döntetlen + 3-nál több lap + 6-nál több szöglet
Odds: 5,01
Iroda: Bet365
Indoklás: Eleinte háromesélyesnek tartottam ezt a meccset, majd 1X-re fogadtam volna, de végül úgy döntöttem, hogy nem szabad ennyire leírni a Kijevet. A Juve ellen ugyan gyengén játszottak, de most nekik is (ahogy a Fradinak is) javítaniuk kell. Valószínűleg mindkét csapat támadni fog, nyerni akar, amiből könnyen egy döntetlen alakulhat ki a végére. A nagy akarás miatt gondolom, hogy becsúszik majd legalább három sárga lap, és a sok támadás miatt várok 6 szögletnél többet.

NYERTES

Idézetet írta: sipull Dátum október 28, 2020, 14:33:05
2020.10.28. 18:55
BL
Basaksehir - PSG
Tipp: x/2
Odds: 3,60
TippmixPro
Nyertes