ATP Bécs

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP torna: Bécs

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Kvali 1. kör

Balázs Ati - Rajeev Ram 7-5 6-1

Jöhet a szintén kiváló páros játékos Soares, aki azért egyéniben 9 éve nem nyert meccset ::)

Ati a páros gyilkos ;D Egyelőre még szorzó nincs kint,de megteszem Attilát.Nagyon jó kis névsor gyűlt össze a sógorék.Djokovic,Tsitsipas,Rublev,Thiem,Wawrinka,Sinner,Dimitrov de tovább már nem sorolom

1.05 lett Attila szorzója... Talán a 17.5 under-ben lehet érték 1.88-ért.

Szerintem legalább az egyik szettben jó lesz a brazil; 16,5 gém felett 1,45 (tipsport) de nálam 17,5 gémnél is inkább felett.
Sőt ilyen lehetőség is van a szlovákoknál: Balázs Attila és 16,5 gém felett 1,59. Elég egyedi kínálat, máshol nem láttam még ilyen párosítást, tök jó ???

Idézetet írta: Latzka Dátum október 25, 2020, 15:45:01
Szerintem legalább az egyik szettben jó lesz a brazil; 16,5 gém felett 1,45 (tipsport) de nálam 17,5 gémnél is inkább felett.
Sőt ilyen lehetőség is van a szlovákoknál: Balázs Attila és 16,5 gém felett 1,59. Elég egyedi kínálat, máshol nem láttam még ilyen párosítást, tök jó ???

6-2 6-4 :ok:

Főtáblán Hurkacz jön; nem sok esélyt látok, de ne legyen igazam.

Monfils G. - Carreno-Busta P.:Monfis sérüléssel bajlódott a koronavírus alatti pihenőn és utána is sérült volt illetve lehet most is az?A spanyol egy meccset játszott a US open óta kemény pályán,de ugye ott átálás volt a salakról.Mindenütt elkezdett zuhanni a spanyol szorzója ami nem véletlen.Jó formában van a spanyol azért az elmondható.A francia meg ki tudja egézséges e és formán kívál van mivel meccset is alig játszott. Carreno-Busta P. 1,5

Nagy tipp volt; 1 ball-os vagy 1 szettes irodánál nem sokat kellett izgulni :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum október 26, 2020, 19:32:45
Nagy tipp volt; 1 ball-os vagy 1 szettes irodánál nem sokat kellett izgulni :ok:
unibeten tettem ott 1 szettes ha jól emlékszem. :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum október 26, 2020, 11:50:26
Monfils G. - Carreno-Busta P.:Monfis sérüléssel bajlódott a koronavírus alatti pihenőn és utána is sérült volt illetve lehet most is az?A spanyol egy meccset játszott a US open óta kemény pályán,de ugye ott átálás volt a salakról.Mindenütt elkezdett zuhanni a spanyol szorzója ami nem véletlen.Jó formában van a spanyol azért az elmondható.A francia meg ki tudja egézséges e és formán kívál van mivel meccset is alig játszott. Carreno-Busta P. 1,5

Ez szép volt, nekem is ez volt a meccsem... plusz én pakoltam a 2-0-át is,  majd meccs elején még jobban megpakoltam a 2-0-át, még Carreno breakelőnynél is 1.80 körül adták... Csöppet morcos voltam, hogy feladta 6-1, 2-0-nál... minden 2-0-ból push lett...  >:(

Nem is csodálom,hogy mérges voltál én is az lettem volna főleg hogy már megvolt a breakelőny.Mondjuk mikor jött az ápolás már ott motoszkált a fejemben,hogy fel fogja adni.

Dimitrov G.-Khachanov K.:nem lesz egy könnyű meccs egyik játékos számára sem.Egyikőjük sem arról híres,hogy stabilan és kiegyensúlyozottan játszana végig egy-egy mérkőzést.Hosszú mérkőzésre számítok.3 szett rengeteg game is benne van ebben a meccsben.21,5 game felett 1,5 vagy 25,5 felett 2,2

Hurkacz - Balázs Ati 6-3 7-5

Szorosabb lett, mint vártam. Na majd jövőre salakon :)

Pospisil, Vasek - Medvedev, Daniil:két nagy adogató taálkozója lesz.Így hogy a kanadai ilyen simán verte honfitársát azt mutatja hogy nincs rossz formában.Az orosz pedig csak keresi önmagát az elmúlt hónapokban.Break lehet nem is lesz a meccsen csak tie breakek.Elég erős tippnek érzem 19,5 game felett 1,38Aki bátrabb mehet feljebb a határral is.

Sonego 6-1 6-2 lealázta Djokovicot ;D :D.Jól is játszott,de a szerb elég enerváltnak tünt.