ATP Párizs Masters

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha jól néztem a visszalepesek miatt legalabb 3 LL lesz a fotablan, igy a mai kvalis meccsek 3 legmagasabb kiesoje fotablas. Igy pl Fucso is.

Ilyen forman teljesen felesleges kihajtani magat. Ahogy Gyore Lacinak is. Szoval hajra Pospisil.

Fokina a 3.kiemelt és el is kezdett nőni a szorzója.Fucsovics esetében pedig elég érdekes mert össze vissza mozognak a szorzók.Azonban e tudva amit irtál MessiÁs szerintem ki is fog kapni Marci.

Marci nyert :great:Érdekes,mert az első szett után biztosra vettem,hogy kikap.Györe Laci viszont kikapott.Próbáltam megnézni,de egyelőre nem irják sehol kit kapott Marci.

Azt irjak marci oldalan h coric de en nem latok hivatalos sorsolast

Azóta az ATP oldalán ott a sorsolás: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/draws

Coric, Thomson/Delbonis és aztán jöhetne Nadal! De nagy lenne, ha ez is összejönne neki :redchug:

Aaah ez jo nagy pech, mikozben olyan parositasok is vannak h vonzi coria... vicc

Én inkább örülök ennek a sorsolásnak; a nagy hármasból Federer és Djokovic már pipa; jó lenne még Nadallal is összefutni. Azért az idő már véges ennek a lehetőségére, ráadásul nem a spanyol kedvenc terepén lenne a mérkőzés, így még 4-5-...% esély is lenne ;D

#7 november 02, 2020, 09:26:31, Powell
Coric elég kiszámíthatatlan így verhető ellenfél szerintem a következő körben bárkit kap szintén nyerhető meccs.Szívesen megnézném én is mire képes Nadal ellen.Fucso helyében én is örülnék neki,hogy erre az ágra kerültem amiatt amit te is írtál Latzka.
Közben látom,hogy 11:00-kor kezd ma.A szervezők nem voltak valami kedvesek finoman fogalmazva.

Marci 6-7 1-6 sajnos kikapott.Az első szettben szépen visszajött és a tie-breaket meg is nyerhette volna,de elizgulta.A 2.szettben rögtön break lehetőségei voltak,de nem élt velük és ezt követően megtört.

Idézetet írta: Powell Dátum november 02, 2020, 13:02:40
Marci 6-7 1-6 sajnos kikapott.Az első szettben szépen visszajött és a tie-breaket meg is nyerhette volna,de elizgulta.A 2.szettben rögtön break lehetőségei voltak,de nem élt velük és ezt követően megtört.

Elidegeskedte... tie break 3-0 volt neki és elkezdett a nézőtérre kiabálni... ott fordult át a meccs...

A LL-ek meg nemtudom mi alapján voltak, de pl Pospisil nem lett az, pedig nála sokkal hátrébb rangsorolt játékos is kapott LL helyet...  ???

#10 november 04, 2020, 11:39:09, Powell
Carreno Busta, Pablo - Struff, Jan-Lennard:kiélezett meccs lesz szerintem.A német jól adogat akkor simán jönni fog a tipp.Nagyon meglepődnék ha nem hoznának össze 20 játékot.19,5 game felett 1,29

#11 november 04, 2020, 23:45:57, Powell
Herbert P.H.-Raonic M.:a franciák általában jól szerepelnek ezen az utolsó 1000-es tornán.Raonic egyébként sincs csúcsformában.Kétlem hogy óriási verésbe szaladna bele Herbert.Herbert +5,5 game 1,26

Berrettini elmehet a búsba.  :twak_125:

#13 november 05, 2020, 14:41:31, Powell
Giron M.-Raonic M.:a két észak amerikai meccsén tie-break dömpingre is lehet számítani.Kiváló adogató mind a két játékos.egy szolid tipp ahhoz képest,hogy mennyi játékot összehozhatnak akár a srácok.18,5 game felett 1,25

#14 november 06, 2020, 21:15:54, Powell
Raonic M.-Humbert U.:a kanadai meccsein garantált az over.A francia srác pedig bomba formába van ez a kettő együttese remek recept egy jó hosszú meccsre.20,5 game felett 1,28