WTA Linz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti WTA torna: Linz

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Ejtsünk 2 könnycseppet Jani Rékáért, aki tegnap a selejtezőben 59 perc alatt 6-0 6-0-ra kikapott Dodintól :'( ::)

A milliardok amit beleloltek a teniszbe mutatja a fejlodest. Nincs egy top100as egyeni jatekosunk, es elnezve egy darabig nem is lesz.  Stollar es Galfi borzasztoan beleszurkult abba a 200koruli helyezesbe.

Egyetértek veled és sajnálatos is egyben.Stollár Fanninak ráadásul akkora arca van hogy talán Babost is felülmúlja.Amikor találkoztam vele tavalyelőtt a  februári WTA-n mind a pályán és azon kívül is ez volt a benyomásom a viselkedéséből.

A linzi tornát mi fogja adni? Se WTA TV, se Digi kínálatban nem látom.

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum november 08, 2020, 20:26:38
A linzi tornát mi fogja adni? Se WTA TV, se Digi kínálatban nem látom.
Évről évre az Eurosportnál szokott lenni ez a torna.
Úgy látom most is ők fogják közvetítetni.

Idézetet írta: Powell Dátum november 08, 2020, 20:57:24
Évről évre az Eurosportnál szokott lenni ez a torna.
Úgy látom most is ők fogják közvetítetni.

@Powell
Igen, én is így emlékeztem, hogy az Eurosport szokta adni, viszont most nem láttam ott sem a listában. Amúgy eredmenyek.com mától azt jelzi, hogy eurosport 1 adja, de playeren meg nincs semmi. Ötlet?

Elvileg szerdától közvetíti az Eurosport 2.Mondjuk playeren adhatnák attól.

#8 november 10, 2020, 15:36:50, Powell
Rus A.-Zidansek T.:az évek alatt sokat erősödött a holland lány.Az idén szerintem fejlődött is.Kemény pályán egyértélműen a mérkőzés esélyese Rus.Ezen a borításon semmi értékelhetőt nem nyújtott Zidansek pályafutása alatt.Rus 1,52

Ennek a Zvonarevának mi történt az arcával? Találkozott a jó öreg Botoxszal? :D

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum november 12, 2020, 21:48:13
Ennek a Zvonarevának mi történt az arcával? Találkozott a jó öreg Botoxszal? :D

Őt nem láttam a héten, viszont Sabalenka nagyon ment tegnap... meglepne, ha ma Dodin-nek lenne esélye ellenne... mondjuk a Sabalenka odds sajnos csak 1.25...

Megnéztem a Mertens elleni meccsének az összefoglalóját és igen szerintem is nyomott egy kis botoxot ;D,de már korábban is ilyen furcsa feje lett.(többször volt már az a véleményem)

#12 november 15, 2020, 22:44:29, Powell
Sabalenka, Aryna - Mertens, Elise:egymás ellen már többször találkoztak és többnyire nagyon szoros meccset játszanak.Két kiváló játékosról van szó modhatni álomdöntő.Ezért nem is várok mást,mint sok gamet még ha a tipp visszafogottabb is. 18,5 game felett 1,34