ATP Szófia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP torna: Szófia

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

#1 november 10, 2020, 15:36:25, Powell
Fucsovics M.-Sinner J.:a tippem egyetlen veszélyforrásának az olasz esetleges sérülését tartom.Marcinak nem igazán sikerült átállni a kemény pályára úgy vettem észre.Sinner ha megfelelően fókuszált esélye nem lesz elvenni Fucsovicsnak az adogatását.A jövő évre kacsintgató magyar srác egy sima két szettes vereséggel búcsúzik az évtől.Sinner 1,54

Holnap nekem a De Minaur - Karatsev meccs tetszik... ha fel tud még pörögni De Minaur, akkor simán kéne ezt hoznia... Mondjuk az elmúlt meccsein én azt láttam rajta, hogy van még benne kraft így az év végén is... Ha már elutazott, remélem kedve is lesz, akkor pedig egy sima 2-0-ban van érték... 1.75 körül adják.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 10, 2020, 19:27:26
Holnap nekem a De Minaur - Karatsev meccs tetszik... ha fel tud még pörögni De Minaur, akkor simán kéne ezt hoznia... Mondjuk az elmúlt meccsein én azt láttam rajta, hogy van még benne kraft így az év végén is... Ha már elutazott, remélem kedve is lesz, akkor pedig egy sima 2-0-ban van érték... 1.75 körül adják.

Picit döcögős volt a második szett, de 6-4, 7-6-tal behúzta De Minaur!  :beerchug:

#4 november 12, 2020, 15:52:54, Powell
De Minaur A.-Sinner J.:két kiválóan adogató ifjú tehetség találkozik egymással.Szoros szetteket és kiélezett meccset várok.Óvatosabb tipp,de annál biztosabb 19,5 game felett 1,28