Fogadnál kakasviadalra?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fogadnál kakasviadalra?

Igen
8 (25.8%)
Nem
23 (74.2%)

Összes szavazó: 30

Kakasviadal, mint fogadási lehetőség

Sajnálod a kakasokat, de azért pöriben jók, vagy fogadnál is rájuk?


Legálisan fogadhatsz kakasviadalra online

Nagyot megy a kakasok harca a Fülöp-szigeteken, komplett arénák épültek és a helyben történő fogadás engedélyezett. Tovább


ma reggel a 22beten erre a 'sportra' is lehetett fogadni
https://www.youtube.com/watch?v=wraVL-rpFU4

én magam nem kommentálnám

Állatviadal ellenes vagyok, szóval nem. (igaz véletlenül az igen-re szavaztam :laugh:)

@oakland23 A Rambo 3-ban Sly is valami hasonlót tolt ;D

Korábban azt hiszem az 1xbeten fogadtam rá, és nem is ment rosszul. Volt egy fotó mindkét kakasról, amelyik meccsen egy kövérebb, izmosabb harcolt egy gyehennább ellen ott fogadtam ;D


A családunkban senki nem vállalta, ezért már gyerekkorom óta én vágtam el a tyúkok, kakasok torkát, hogy aztán fincsi kis kaja legyen belőlük. Van aki fejszével csapja le a fejüket Magyarországon. Mindezzel arra próbálok kilyukadni, hogy nem szép dolog harcoltatni őket, ráadásul ahogy én tudom, ehhez különböző drogokra is szükség van, mert alapjáraton halálra nem csípnék egymást, de sok esetben egy jól harcoló kakas, a család jobb életét szolgálja, és nem az állatkínzás a cél. Az elpatkolt kakasból kaját csinálnak, mert például a Fülöp-szigeteken éhezés van.

Mindettől függetlenül én sem fogadnék soha kakasviadalra, és nem is pártolom, csak könnyen ítélkezünk egy olyan helyzetből, ahol levesszük a polcról a baromfi felvágottat, és megesszük. A baromfi meg olyan csarnokban éli le rövid életét, ahol mozdulni sem bír, mert több száz levágásra váró sorstársa miatt nem fér el. Szóval szerintem közel sem egyszerű kérdés ez az egész történet.