Tippelj ingyen 1 millió forintért a Magyarország - Izland mérkőzésre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj ingyen 1 millió forintért a Magyarország - Izland mérkőzésre

Találd el az Unibetnél a Magyarország - Izland Európa-bajnoki kvalifikáció első gólszerzőjét és találatának percét, és 1 millió forint ütheti markod.
Ezen a meccsen múlik az EB-szereplés. Tippelj és a kijutás mellett nagyméretű nyereménynek is örvendhetsz.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Tippeld meg helyesen a Magyarország - Izland mérkőzés első gólszerzőjét és góljának percre pontos idejét.
  3. Amennyiben egynél több helyesen tippelő lesz, akkor ezek a játékosok osztoznak a pénznyereményen.
  4. A részvétel ingyenes.
  5. A nyertes játékosokkal a játék végét követő 30 napon belül felveszik a kapcsolatot.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2020/11/10 14:00-tól 2020/11/12 20:45-ig (CEST) érhető el.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a pénznyereményen.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot. Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "UEFA" oldalról lesznek hitelesítve.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Hello. A promocio után meglehet nézni valahogy a tipped? Én ezt a tippjeim menupontot valahogy nem találom.

Idézetet írta: tharom2 Dátum november 13, 2020, 07:08:22
Hello. A promocio után meglehet nézni valahogy a tipped? Én ezt a tippjeim menupontot valahogy nem találom.

Ajánlatoknál, lezárult ajánlatoknál nem találod?

Lehet nagyon analfabéta vagyok, vagy csak nem az én napom, de csak az új promóciókat látom, pedig úgy emlékszem eltaláltam Sigurdsont és a 11 . percet.  :(