Nitto ATP Finals 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nitto ATP Finals 2020

Időpont: November 15-22.


Ebben a témában lehet beszélgetni a londoni tenisztorna mérkőzéseiről.  :topbet_125:

Elso napon egybol nagyon komoly kis meccsek, Thiemeknel nalam nagyon kinez egy 3 szettes szoros csorte, mig a masik meccsen sajnos az oddsoktol fuggetlenul Rublev az eselyes, a Rublev szett 1,45-ert igencsak valuenak nez ki..

Az biztos, hogy nagyon ízlelgetni kell még az ilyesfajta szorzópárokat :o

Nadal - Rublev 1,72 - 2,10

Drukkolok majd Nadalnak; illetve még jobban hiányolom majd Fedexet! ???

Egyértelműen Nadal a meccs esélyese és szerintem meg is nyeri.Rublevnek nagyon sok meccs van már a háta mögött mostanában.Ilyen szorzón vétek otthagyni a Nadal győzelmet.

Szerintem még ez az odds is csak Nadal miatt ennyi, feedett pályán gatya , nálam ez rublev win

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 14, 2020, 20:41:10
Szerintem még ez az odds is csak Nadal miatt ennyi, feedett pályán gatya , nálam ez rublev win

Igen, biztos van az oddsmestereknél is valamiféle jó indulat; de azért Rublev is biztosan érezni fogja a bőrén, hogy basszus: azért a háló túloldalán Nadal van :laugh:
Legyen nagyon jó meccs! :)

Én is inkább Rublev felé hajlok... underdogként szerintem játszható.

Az 1Xbet-en és a 22Bet-en egész bőséges piac van a VB meccseire.... Most nézegettem, és van pár szimpatikus... pl van egy ilyen, hogy az első szettben Rublev breaklabdáinak a száma 2.0 over, amit 1.88-ért adnak... Nadal azért nem az a nagyágyú szervagép... többször is lehet esélye Rublevnek szerintem fogadóként...

aa óriási mik vannak  ;D

első sólyomszem sikeres lesz-e? azt nincs is challange


Sima kettőben Nadal.. De csak mert nagyon nem komálom egyik ruszkit se..

Nadal milyen simán megnyerte :great:.Amikor az első szettben elvesztette az adogatást és az ütőt a földhöz vágta akkor már borítékolható volt,hogy kikap Rublev.Látszott hogy frusztrált lett és nem igazán találta a saját játékának a ritmusát.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 15, 2020, 20:50:01
Sima kettőben Nadal.. De csak mert nagyon nem komálom egyik ruszkit se..

Es mennyire sima is lett :D igazabol eselye sem volt az orosznak, amit lehet elrontott, Nadal meg hozta amit kell es semmi kerdest nem hagyott. Szeretem mikor igy indit egy tornat Rafa, jo lenne ezt is megnyerni, bar tartok tole, hogy akkor elgondolkodna a visszavonulason..

Idézetet írta: peshark Dátum november 15, 2020, 22:37:58
Es mennyire sima is lett :D igazabol eselye sem volt az orosznak, amit lehet elrontott, Nadal meg hozta amit kell es semmi kerdest nem hagyott. Szeretem mikor igy indit egy tornat Rafa, jo lenne ezt is megnyerni, bar tartok tole, hogy akkor elgondolkodna a visszavonulason..

Ma minden összejött neki... sokáig 90% fölött (!) ütötte be az első szerváit.... embertelen... Mondjuk szerintem nem fog minden meccse így ülni neki... Nekem van olyan végső győztes fogadásom, hogy nem a Rafa/Nole párosból kerül ki a győztes... meglátjuk  :)

Azért hogy ezek az "újak" megverjék a nagyokat ahhoz az kell hogy a nagyok közel se játszanak jól.. Ha Nadal hoz egy 80%ot magából akkor ilyen Rublev féléknek a 100 sem elég..

Jó meccsek lesznek még itt, meglátjuk, mi lesz a vége...  ;)