Nitto ATP Finals 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti mit gondoltok,Djokovic is követheti Nadal példáját és 2 szettben elintézi az argentint?
A két "orosz" meccsén egyértelműen game felettiben gondolkodom.

Szerintem igen. Nincs meg a szervaja ehhez a gyors kemeny palyahoz az argentinnek.

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 15, 2020, 20:18:21
aa óriási mik vannak  ;D

első sólyomszem sikeres lesz-e? azt nincs is challange

De azért lehet rá fogadni. A pénzed el lehet baszni a ruszkiknál egy olyasmire, ami nem is létezik. Beszarás.  ;D

Idézetet írta: peshark Dátum november 15, 2020, 22:37:58
Es mennyire sima is lett :D igazabol eselye sem volt az orosznak, amit lehet elrontott, Nadal meg hozta amit kell es semmi kerdest nem hagyott. Szeretem mikor igy indit egy tornat Rafa, jo lenne ezt is megnyerni, bar tartok tole, hogy akkor elgondolkodna a visszavonulason..

Ez mennyire mondtad komolyan? ??? Volt már erről valaha bármi pletyka Nadal kapcsán?

Ahogy a Garros után nyilatkozott szerintem jövőre még tuti elindul Párizsban.

kemény volt a tegnapi meccs, kár h rublev be volt szarva  ;D

ez a zverev meccs is igazi roncsderbi most, mind a ketten annyit hibáznak, mint az ágyú, zverev zsinórban 3 DF-et ütött, úgy bukta a gémet 30-00-ről

Ha már a roncsderbi szó elhangzott :)

Ha normális teniszév van, akkor kb. minden egyéni játékos roncsként érkezik ide a hosszú szezon után; továbbá a Grand Slameket mindenki (játékos+szurkoló) annyival többre tartja, hogy ez mindenképpen csak az ötödik legfontosabb torna lehet és jó nagy 'szóközzel' a GS-ek után.

Páros esetében nem érzem ezt; valahogy mintha itt jobban rivaldafényben lennének, mint egy GS-en; és én szurkolóként is szívesebben megnézek most szinte egy páros csoportmeccset, mint egy egyénit. Ellenben egy GS-en még egy R128 meccs is tud érdekelni :) Bocsi, ha off-os volt ez a hajnali kitekintő ;D

Egyetértek veled @Latzka és éppen amiatt amit írtál ez az évi világbajnokság színvonalasabb lehet az egyéniket nézve,mint az elmúlt években,mert szerintem nagyon kevés minőségi meccs szokott lenni. 2-3 játékost leszámítva(a legpihentebbek) a többiek már rottyon vannak.

Mára Nadal-Thiem meccsére a 20,5 game felettit néztem ki 1,38-ért elég nagy meglepi okozna ha két nagy brusztolós nem tudná összehozni.

Tsitsipasék meccsén is összejöhet a 20,5 game feletti,de vannak félelmeim ezért nem is ajánlom senkinek,mert könnyen elintézheti a görög sima játszmákban is Rublevet.

Thiem minden vb-n az év meccsét játssza, tavaly djoko ellen, idén nadal ellen  :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 16, 2020, 09:35:17
Ez mennyire mondtad komolyan? ??? Volt már erről valaha bármi pletyka Nadal kapcsán?

Remelem csak egy hulyeseg, es lathatom meg jatszani... :) Nem nyilatkozta senki a csapatabol, meg semmi extra, csak felek hogy jovore nem indul a vb-n es igy lecsuszok rola..

Esti egyéni meccsről mi a véleményetek? Nadal behúzza?

Szerintem igen.Nagyon motiváltnak gondolom a spanyolt mivel még sose nyerte meg a vb-t.Ha nem akarta volna nagyon szerintem el sem indult,mert eleve úgy nyilatkozott ugye hogy hezitál az indulás kapcsán.

Idézetet írta: gerry Dátum november 19, 2020, 17:20:51
Esti egyéni meccsről mi a véleményetek? Nadal behúzza?

Be hát, lehet docogos lesz, de Rafa win!

Thiem azért eljátszotta ugyanazt, mint tavaly, két győztes meccs után, fix elődöntő, és vereség az utolsótól  ;D (akk berrettini)

Idézetet írta: gerry Dátum november 19, 2020, 17:20:51
Esti egyéni meccsről mi a véleményetek? Nadal behúzza?

Necces; nálam csak enjoy the game :)