Nitto ATP Finals 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Medve is eljátszhatja azt amit Thiem. Elég jó az Odds akár egy plusszos hendivel is.

Az a baj hogy Medvedev van olyan bolond hogy teljes gázzal fog játszani.Szerintem elég kiszámíthatatlan az orosz.Az lenne ésszerű amit írsz,de nálam elég nobet meccs.

Ha ennyi esze van akkor meg is érdemli a sorsát..  :ok:

Djoko döntő szett tie 4-1 dupla break előnyről elszórakozza?  ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum november 21, 2020, 18:04:32
Djoko döntő szett tie 4-1 dupla break előnyről elszórakozza?  ::)

El ;D Viszont ezt most magához képest nagyon korrekt módon kezelte :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2020, 18:11:49
El ;D Viszont ezt most magához képest nagyon korrekt módon kezelte :ok:

Én is ezt néztem nem őrjöngött. Amúgy beteg egy meccs volt.  :ok: :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum november 21, 2020, 18:35:10
Én is ezt néztem nem őrjöngött. Amúgy beteg egy meccs volt.  :ok: :redchug:

Az biztos; mondjuk, ha Thiem lezárja a másodikban, akkor nincs ez az elmebaj :laugh:
Reméljük a másik elődöntő is megközelíti majd izgalmakat tekintve ezt a találkozót.

Főleg mikor breaklabdánál a 2.szettben egy egyszerű tenyerest beleütött a hálóba rég vége lett volna,de azért így is behúzta szerencsére Thiem. :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum november 21, 2020, 18:04:32
Djoko döntő szett tie 4-1 dupla break előnyről elszórakozza?  ::)

Nem szórakozott ő... Thiem nagyon éles volt ma!

Azért 4-1 dupla beakről ez elszórakozás. De párosba még nagyobb dolog volt 7-1 ről kikapni Raméknak.  :redchug:

Thiem szettgyozelme 1,4-ert igen jo ajanlat nekem..

Engem nagyon meglepett ez a szorzó párosítás,mert én pont fordítva gondoltam előzetesen.Szerintem meg is nyeri Thiem ezt a döntőt.Fejben nagyon toppon van az osztrák.

Idézetet írta: Powell Dátum november 22, 2020, 13:11:59
Engem nagyon meglepett ez a szorzó párosítás,mert én pont fordítva gondoltam előzetesen.Szerintem meg is nyeri Thiem ezt a döntőt.Fejben nagyon toppon van az osztrák.

Kb. copyzták a tavalyi montreali és az idei US Open szorzóit. Nálam 1,90 - 1,90 lenne vagy ha valami pocsék iroda lennék, akkor 1,70 - 1,70 ;D (de a lényeg, hogy 50-50 nálam ez a meccs)

ami medve ellen szól, hogy vmi 5-6 órával kevesebb ideje jutott a regenerálódásra.. remélem thiem nyeri, nagyon megérdemelné

Thiem szett után is még mekkora odds Thiemen; mondjuk szerintem is fordít az orosz ::)