Barátságos meccsek - 02.06

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem tudja valaki, milyen felállásban fog játszani a román csapat vagy valami infót a meccsről?

Más meccsekkel kapcsolatban is várnék tippeket, nemsokára én is írok.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 06, 2008, 15:47:20
Nem tudja valaki, milyen felállásban fog játszani a román csapat vagy valami infót a meccsről?


De igen, ab_aevo én tudom a keretet:

Goalkeepers: Bogdan Lobont (FC Dinamo 1948 Bucuresti) and Danut Coman (FC Rapid Bucuresti).

Defenders: George Ogararu (AFC Ajax), Cosmin Contra (Getafe CF), Dorin Goian (FC Steaua Bucuresti), Gabriel Tamas (AJ Auxerre), Cosmin Moti (FC Dinamo 1948 Bucuresti), Stefan Radu (S.S. Lazio) and Mihaita Nesu (FC Steaua Bucuresti).

Midfielders: Banel Nicolita (FC Steaua Bucuresti), Florentin Petre (PFC CSKA Sofia), Ovidiu Petre (FC Steaua Bucuresti), Paul Codrea (AC Siena), Cristian Chivu (FC Internazionale Milano), Razvan Cocis (FC Lokomotiv Moskva) and Nicolae Dica (FC Steaua Bucuresti).

Forwards: Ciprian Marica (VfB Stuttgart), Ionut Mazilu (FC Dnipro Dnipropetrovsk), Adrian Mutu (ACF Fiorentina) and Gheorghe Bucur (FC Politehnica 1921 Stiinta Timisoara).

Nekem a fő tippjeim mára:
1. Magyarország - Szlovákia 1x 1.39
ezt elfogultságnélkül tippelem, ti mit szóltok hozzá?
2. Anglia - Svájc over 1.5 1.35
nem hiszem, hogy egy tili-toli meccs lesz, Anglia nyomni fog, általában 2 gól mindig van a meccsükön. Az egyetlen eredmény ami félő az 1-0.
3. Horvát o. - Hollandia 1x 1.31
Talán ez a nap legbiztosabb tippje. A horvátok a legjobb felállásukban kezdenek, míg a hollandok olyan játékosokat hagytak ki, mint Van Nistelrooy, van Persie, Seedorf. Hellyettük olyan játékosok játszanak, akik nem túl ismertek. Az edző azt mondta ennek a meccsnek a lényege főleg az hogy a játékosok megismerjék egymást, és nem a legfontosabb az eredmény.

Ezen kivül van még pár meccs ami érdekes lesz, ezekre max élőben fogok fogadni

Milyen tv közvetiti a magyar meccset, illetve hol lehet nézni a neten? köszi a választ.

#4 február 06, 2008, 17:30:19, hargitomi
18:00-kor a sport1
neten pedig talán a www.goltipp.com (de erre kicsi az esély)!

Ausztria-Németo.   V   1.5 a bookersen    :topbet_125:

#6 február 06, 2008, 20:41:55, gamas
Magyarország-Szlovákia 1-1  nem lett ez olyan rossz eredmény sztem..igaz "gyözhetünk" is volna de ez is nagyon szép teljesitmény..csak szépen fokozatosan érjrnenek minnél jobb és fényesebb eredményeket el a fiúk az elkövetkezö idöszakban és nem lesz gond ezzel a csapattal.Lesz itt egy  :knuppel2: "ütöképpes" csapat tele van  jobbnál jobb képpeségü játékossal nem lesz gond(  :nu: ) a fejlödéssel.

Akik az élő fogadást elönybe részesítik, azok a bwinen most néhány meccset nyomon követhetnek, élvezhető minőségben.