NBA 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bucks meccsre valami jó tipp? bet365-ön annyi player special van, mint állat  :D

#76 december 25, 2020, 15:10:31, Pozzato
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 25, 2020, 14:00:10
Bucks meccsre valami jó tipp? bet365-ön annyi player special van, mint állat  :D
Klay Thompson ugye egész szezonban nincsen, Draymond Green sem bevethető a GSW-nél. Nagyon simán kaptak ki a most alakuló Brooklyntól, egyedül Curry - Wiseman duó az, akikre tudnak építeni. Wisemannak élete második NBA-s meccse lesz, míg Curry kapcsán megnéztem a karácsonyi meccseit az elmúlt 5 évből: pocsék teljesítmények. Szinte alig volt kivétel, talán még 25 pontot se dobott egyiken sem (talán most szór 40-et? Benne van az eddigi pár hét alapján...). A Milwaukee is vereséggel rajtolt, de azért ott legalább működik egy Budenholzer-féle rendszer, ami az alapszakaszra tökéletes. Ilyen meccseket kisujjból hozni kéne. A player specialból mit érdemes választani? Giannis tavaly gyenge volt a karácsonyi meccsen, Middleton villogott, előtte pont fordítva volt. Green hiánya miatt talán Giannist mondanám, mint domináns, de ez sem magas tétes tipp. Hátha majd a többiek okosabbak lesznek.

Sport2, 21:30
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks

Kis finomság karácsony után, reméljük a játékosok sem lesznek lestrapáltak, aztán Doncic valahogyan meccsben tartja a vendégeket (mondjuk jelenleg inkább egy sima Clippers win van benne).

CLIPPERS? Ez meg mi a f?  :bash:  15 perc alatt 13 pont.

Remélem most már nem állnak le Doncicék.  ;D

#80 december 27, 2020, 22:28:35, csatarid
Hát én is remélem hogy a Clippers marad 50 pont alatt, persze tudom hogy nemfog de jó lenne egy 70 pontos vereség.  ;D ;D ;D

A Clippers -5,5 nek már nem kell szurkolnom.

*Brooklyn és Bucks -10 viszont jönni fog  :ok:

Az NBA is olyan lesz ebben az évben, mint a foci - vagy még jó pár sportágat említhetnék- , hogy bármikor jöhet egy-egy összeomlás? Olvasgatom a fórumokat, senki se érti ezt az eredményt. Nagyon durva, tényleg olyan, mintha az a Clippers, aki az első meccsen simán verte a tavalyi bajnokot, elfelejtett volna mindent. Ez szégyen.  ;D Lehet a végére lesz közte 20-30 pont és dobnak 90-et, de ez....

Egyik haverom gyozkodott, hogy a Clippers 116 ala jo lesz, ha nem jatszi Kawhi... Hat sokat nem kellene izgulni a tippen ;D

Idézetet írta: csatarid Dátum december 27, 2020, 22:25:57
Hát én is remélem hogy a Clippers marad 50 pont alatt, persze tudom hogy nemfog de jó lenne egy 70 pontos vereség.  ;D ;D ;D

A gond az, hogy törvényszerű lenne ilyenkor, hogy a Clippers bejön 20 pont környékére a második félidőben, de nagyon remélem, hogy Carlisle nem állítja le az övéit. Négy nap múlva játszanak, akkor is a Charlotte lesz az ellenfél, nincs még hova pihentetni. Lue viszont elgondolkozhatna ezen a második oldalon, mert három nap és Minnesotát fogadják, akik 2-0-val nyitottak. Minden logika amellett szól, hogy ne fogadjak, de apróval ez ment végül:
Ez a "biztosabb" tipp:
Dallas pontjai 132,5 pont felett (56 pont kéne)
Clippers pontjai 96,5 pont alatt (69 pontnál többet nem szerezhetnek)
Szorzó: 5.00

Ez a lazább:
133,5 pont over Dallas + 91,5 pont under Clippers
Szorzó: 15.00

Azért az nem semmi, hogy raktak közé egy 50est.

Nagyon sokan versengenek az NBA-ben a legidiótább játékos címre. Egykori MVP-k, olyanok, akik MVP-k akarnak lenni és még sorolhatnám. Az élmezőny tagja Paul George is. Azt mondta, azért volt ez a tegnapi vállalhatatlan produkció, mert nagyon élvezte a karácsonyt, biztos megfeküdte a hasát a bejgli, töltött káposzta és a nagyértékű La Fiesta borválogatás. Pár hete írt alá egy 200 millió feletti szerződést, erre fogja és így nyilatkozik. Idióta. Szidtam Doc Riverst - ő sem való egy ilyen csapat élére -, de most már látható, hogy a játékosok közül egyedül Kawhi Leonard az, aki küzdeni akar és tud is. Nem lennék meglepve, ha év végén távozna. Nem hívta le a játékosopcióját a következő évre (36 millió), furákat nyilatkozik a jövőjével kapcsolatban.

Tavaly azt gondoltam, hogy ez óriási lépés volt, zseni a srác, de nem hittem volna, hogy Playoff P és társai ennyire mélyen vannak. Érezhetően nincsen rendben valami azzal a csapattal, szarból meg nem fog várat építeni Leonard. Ilyen csapattal nem nyomhatja a Load Managementet. Azon sem lennék meglepve, ha végén kiderülne, nem a sajtóban közölt sérülés miatt nem lépett pályára Kawhi. Van pár "temető" jelenleg a ligában, egyik a Clippers, másik a Houston, de ide sorolhatnám akkár a Phillyt, Minnesotát és még talán a Washingtont is (Brooklyn meg majd a jövő zenéje...). El lehet küldeni az edzőket, de attól még a szituáció nem fog változni, itt a játékosokkal van a nagy gond. Lapos Föld Irving is olyanokat mond, hogy idén nem megy rá az MVP-címre.  ;D ;D

azt monjda már meg vki, hogy a legvégén mikor ziccerben volt a dallasi, volt még vagy 15mp, akkor miért nem zsákolt, miért sétált ki, és vége a meccsnek?  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 28, 2020, 15:21:45
azt monjda már meg vki, hogy a legvégén mikor ziccerben volt a dallasi, volt még vagy 15mp, akkor miért nem zsákolt, miért sétált ki, és vége a meccsnek?  ;D
nem szoktak mar vegigvinni az utolso tamadast, ha eldolt
Lepattogtatjak legtobbszor.

Olyasmi ki nem mondott illemszabaly ez, mint amikor fociban visszaadod a labdat.

Hányszor buktam már így, hogy egy pont kellett volna csak, erre elkezdenek sétálni...

Jó szar formában van Harden, ahhoz képest hogy sörhasat eresztett mint Jamon Serrano..