Május 16, 2021, 01:20:13 am CEST

Szerző Téma: NBA 2020/21  (Megtekintve 14103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető HT

Re:NBA 2020/21
« Válasz #270 Dátum: Május 04, 2021, 10:32:51 am CEST »
  :ok: WESTBROOK = MVP  :ok:

Hát ha nem is MVP, azért ettől függetlenül brutális meccse volt, az tény. Három napja 42 pontot dobott a Dallasnak, most pedig ez a 14/21/24-es tripla dupla...

Csak azt nem értem, hogy simán meglehetett volna neki mind a három mutatóban a 20 pont feletti teljesítmény, de a 38 és fél perc játékidő alatt mindössze 8 mezőnykísérlete volt. Pedig pont Westbrook az, aki mindent alárendel annak, hogy minél jobb statisztikai mutatókkal zárjon. Szóval szívesen megnéztem volna a neve mellett három 20 feletti értéket. És egy ilyen védekezés ellen ezúttal könnyen össze is jöhetett volna.

Elnézve az elmúlt hetek eredményeit, egy-két csapat elég komoly hajrába kezdett.
Az egyik ilyen épp a Washington, akik az utolsó 16 meccsükből 13-at megnyertek (ráadásul az utolsó 13 mérkőzésük mindegyikén legalább 116 pontot dobtak). Úgy tűnik, hogy ők is a D'Antoni-módszert alkalmazzák, miszerint hagyd a fenébe a védekezést, és dobjál többet az ellenfélnél. Egy hete ez nem jött be a Spurs ellen a 143-146-os meccsen, most viszont "rutinosan" inkább 150 pont fölé mentek.
A másik remek napokat produkáló csapat a Portland, akikről nem rég még arról írtam, hogy milyen pechesek, amiért egymást követik az 1 pontos vereségek. Most viszont zsinórban 4 idegenbeli győzelmet arattak, nem is rossz csapatok ellen (Indiana, Memphis, Brooklyn, Boston), és mindegyiken legalább 128 pontot dobtak. Kár, hogy ma hajnalban az Atlanta ellen elrontották az utolsó negyedüket, mert meglehetett volna az ötödik siker is (hasonló pontmennyiséggel).

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #271 Dátum: Május 13, 2021, 10:43:13 am CEST »
Kezükbe vették a sorsukat

Blazers vagy a Lakers kerül egyenes ágon a rájátszásba? Olvasd tovább

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #272 Dátum: Tegnap - 10:31:34 »
Playoff-üzemmódban a Miami Heat

Két tippel készültünk a vasárnap hajnali rangadóra! Olvasd tovább

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked: