NBA 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 12:00CET

Westbrook visszább vett a dobásokból, inkább passzolt, 140 pont felett a Wizards, nyertek is. Remélem megfogadtad @HT , de legalább a 240 overt, simán jött.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 10:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 10:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 21., 10:00CET

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 21, 2021, 13:04:16
Westbrook visszább vett a dobásokból, inkább passzolt, 140 pont felett a Wizards, nyertek is. Remélem megfogadtad @HT , de legalább a 240 overt, simán jött.

Megfogadtam (két szelvényen is), de mind a kettő elment. Volt egy nagyon szép hosszútávú kombi (6 mérkőzés, 53-szroos szorzó), amin 2,4-ért IND győzelmet tippeltem. Ez a szelvény amúgy is rizikós volt, de azért sosem öröm, ha már az első mérkőzés elmegy rajta. És volt egy "tuti fix" szelvényem, amin azt fogadtam meg, hogy mind a két csapat 110,5 pont felett dob, viszont hozzávettem azt is, hogy az IND nem kap ki 11,5 pontnál többel. Azt gondoltam ugyanis, hogy ha nyer is a WAS, akkor sem valószínű, hogy lemossa a Pacerst. De hát így változik egyik napról a másikra a két csapat teljesítménye. A hazaiak hozták azt, amit az alapszakaszban nem egyszer (140 pont), az Indiana pedig egy meglepően sima győzelem után egy meglepően sima vereséggel rukkolt elő.
Nekem egyébként az a véleményem az Indianáról, hogy a tudásuk alapján helyük lenne a keleti legjobb 8-ban, de az egész szezon során olyan hektikusan játszottak, hogy így nem lett volna esélyük még akkor sem, ha bejutnak a playoffba. Nem tudom, hogy minek tudható be náluk ez a hullámzó teljesítmény, talán a sérülések miatt lehet (mint például Warren és LeVert hiánya).

Más.
Hetek óta figyelem a Denver csapatát, és egyszerűen nem értem, hogy miért küzdöttek az utolsó fordulókban azért, hogy megelőzzék a Clipperst, és a 3. helyen végezzenek. Azt ugyanis már lehetett tudni egy-két fordulóval a vége előtt, hogy a Dallas lesz az 5., a Portland pedig a 6. Vagyis ha sikerül a Denvernek a 3. hely (ami végül sikerült is), akkor a Portlanddel játszanak, ha viszont rápihennek az utolsó meccsekre, akkor a Dallassal. Ha jól emlékszem, akkor korábban Pozzato már kifejtette, hogy szerinte egy Denver-Dallas párharcban Doncicék jutnának tovább, én viszont jelen állás szerint azt gondolom, hogy a Portland nehezebb falat a Dallasnál. A Dallasban van egy kiváló Doncic, aki várhatóan minden meccsen hozza majd a 30 pontjait, és van egy Porzingis, aki vagy játszik, vagy nem. Mivel sosem lehet tudni nála, hogy mikor sérül meg (néha már kezdem azt hinni, hogy neki a levegővétel is kockázatos). És bár a szezon végére Hardaway is kezdett néha letenni valamit az asztalra, de rajtuk kívül Powell és Brunson csak elvétve tudtak kitűnni. Ezzel szemben ott van a Portland, ahol mindenki felgyógyult, és a Lillard/McCollum páros a legszebb napjaikra emlékeztetően játszik, Anthony nem egyszer a sokadvirágzását éli, és akkor még nem beszéltünk a Nurkic/Kanter párosról, akik közül az egyik mindig a pályán van, és egyre gyakrabban képesek minőségi centerjátékra. Egyszóval szerintem rossz ellenfelet választott a Denver, és a Portland fog továbbjutni a párharcból, pláne ha Murray és Barton nem fog tudni visszatérni.

Szomorúan látom, hogy nem lesz "NBA rájátszás" játék (fődíj egy autó, vagy legalább egy kéthetes karibi nyaralás)...  :(

Idézetet írta: HT Dátum május 21, 2021, 18:27:02
Nekem egyébként az a véleményem az Indianáról, hogy a tudásuk alapján helyük lenne a keleti legjobb 8-ban, de az egész szezon során olyan hektikusan játszottak, hogy így nem lett volna esélyük még akkor sem, ha bejutnak a playoffba. Nem tudom, hogy minek tudható be náluk ez a hullámzó teljesítmény, talán a sérülések miatt lehet (mint például Warren és LeVert hiánya).
Engem az egész szezonuk meglepett, mert az Nate Bjorkgren az edzőjük, aki Nick Nurse mellett volt az egyetemi csapatnál, majd a Torontóval bajnok lett. A védekezésben segített, szinte mindent elsajátított, azt gondoltam, lesz egy Toronto 2.0 a Pacersből (minden adott volt hozzá), erre széteső védekezés, hullámzó teljesítményt. Érthetetlen volt számomra az egész szezonjuk. Talán jövőre, de Bjorkgrentől jóval több kell ennél.

Idézetet írta: HT Dátum május 21, 2021, 18:27:02
Ha jól emlékszem, akkor korábban Pozzato már kifejtette, hogy szerinte egy Denver-Dallas párharcban Doncicék jutnának tovább, én viszont jelen állás szerint azt gondolom, hogy a Portland nehezebb falat a Dallasnál. A Dallasban van egy kiváló Doncic, aki várhatóan minden meccsen hozza majd a 30 pontjait, és van egy Porzingis, aki vagy játszik, vagy nem. Mivel sosem lehet tudni nála, hogy mikor sérül meg (néha már kezdem azt hinni, hogy neki a levegővétel is kockázatos). És bár a szezon végére Hardaway is kezdett néha letenni valamit az asztalra, de rajtuk kívül Powell és Brunson csak elvétve tudtak kitűnni. Ezzel szemben ott van a Portland, ahol mindenki felgyógyult, és a Lillard/McCollum páros a legszebb napjaikra emlékeztetően játszik, Anthony nem egyszer a sokadvirágzását éli, és akkor még nem beszéltünk a Nurkic/Kanter párosról, akik közül az egyik mindig a pályán van, és egyre gyakrabban képesek minőségi centerjátékra. Egyszóval szerintem rossz ellenfelet választott a Denver, és a Portland fog továbbjutni a párharcból, pláne ha Murray és Barton nem fog tudni visszatérni.

Az kétségtelen, hogy a Portland jelen állapotában jóval nehezebb a Denver számára, mint a Dallas, egyetértek. Ha a Nuggets nem kapja össze magát, szerintem ki is fognak esni (nagyon kéne Murray). Az történhetett, hogy a Denver nem gondolta, hogy a Clippers ilyen szinten leadja a végét (OKC és Houston elleni vereségek). Ki volt ez számolva mérlegen a Clippersnél, kérdés az, hogy jól döntöttek-e, mikor megint a rendkívül motivált Doncic ellen akartak játszani (emlékszünk a tavalyi PO-ra).

Idézetet írta: HT Dátum május 21, 2021, 18:33:44
Szomorúan látom, hogy nem lesz "NBA rájátszás" játék (fődíj egy autó, vagy legalább egy kéthetes karibi nyaralás)...  :(

Jó felvetés, tavaly a döntőről volt játék, nem tudom, van-e igény idén a teljes rájátszásról, írjatok nyugodtan, ha igen (ha nem  ;D).


Idézetet írta: Pozzato Dátum május 19, 2021, 11:47:36
Ha Curry nem kapcsol űrlény üzemmódba, akkor lehet megeszi őket reggelire a Lakers, szóval bízok Steph bácsiban... Ha nem történik meg, akkor jöhet egy Indiana - Charlotte 2.0 (lélektelen semmi játék a GSW-től), aztán lesz közte 20-30 pont. Ugyanakkor Curry képes felpörögni minden estére, ez élete szezonja, míg a másik oldalon LeBron formája erősen kérdéses, Davis pedig...

Beal nem hazudott, tényleg nincsen 100%-os állapotban, ez szerintem látszik is, Westbrook küzdelme pedig ilyenkor óriási erőlködésbe megy át. Nem kedvelem őt, de egyfelől sajnálom, mert valószínűleg belül mindent meg akar tenni a sikerért, de fejben nem rakták őt össze fiatalabb korában (magától pedig nem tudott fejlődni), most pedig már mindegy.

Kíváncsi lennék mindkét IQ-jára....