Black Friday a Sportfogadas.org-on!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elnézést, rosszakat linkeltem be. Linkelem a P betű jót https://www.sportfogadas.org/tippjatek/szabalyzat, a T betűre meg egy kis határidőt kérek, mivel úton vagyok.

Én csak annyit mondahatok továbbra is, hogy: nincs megfejtés, egyelőre.  :D  ;D

A 4 cica megkerült. Köszönjük a megtalálóknak. Ők fejenként 5-5000 forint értékű Paysafecardban részesülnek.

Aki segített a megtalálásban: @Salvio , @BvB_09 és @Szigo (utóbbi kettőt is megtalált).

A megfejtés viszont még nincs meg. Hajrá!  :beerchug:




Ebben a pillanatban találtam meg a másik SZ, egyben az utolsó betűt.


Koszonjuk a jatekot. Grat Szigonak a macskakhoz es a jatek megnyeresehez, o erdemelne a nyermeny egy reszet.

Epito jellegu kritikakent szeretném megfogalmazni a gondolatomat szoval legyszi ne vegyetek tamadasnak.

2oran keresztül tobb szaz fooldali cikket, hirt es a tobbit neztem at, azok a betuk kb meg is voltak. De aztan feladtam, a forumban a tobb 10k bejegyzesnel, fogalmam sem volt hol alljak neki a tobbit keresni.
Ertem, kell a valtozatossag a játékokban, de en speciel jobban szeretem a hagyomanyos, sportfogadashoz szorosan kapcsolodo jatekokat.
Azt is ertem, nem akartatok hogy tul hamar meglegyenek a betuk, de ha jol lattam, volt betu ami tavalyi cikknel volt. Nekem ez egy picit azert tulzas volt.

Még mindig jobb amúgy, hogy tavalyi hírben volt, mint ahol én kerestem. Vesszek meg, de én az archívumot nyüstöltöltem, de bő egy óra után feladtam. Messiással egyetértek, én is jobban preferálom azt a játékot amire tippelni tudok-tudunk.


Idézetet írta: sleve Dátum november 21, 2020, 13:12:21
M-nek ez a linkje: https://www.sportfogadas.org/bonusz.php?id=795
nekem csak így sikerült megnyitni, a leírt linken keresztül, a részvételi feltételek gombra kattintva, egy új, előugró ablakon keresztül

Gratulálunk @LFCfanBoti ! Sikerült megfejtened! Nyereményed 1 db. 15 000 forint értékű Paysafecard.

https://youtu.be/GBggdw0uDMk

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 21, 2020, 11:59:43
Koszonjuk a jatekot. Grat Szigonak a macskakhoz es a jatek megnyeresehez, o erdemelne a nyermeny egy reszet.

Epito jellegu kritikakent szeretném megfogalmazni a gondolatomat szoval legyszi ne vegyetek tamadasnak.

2oran keresztül tobb szaz fooldali cikket, hirt es a tobbit neztem at, azok a betuk kb meg is voltak. De aztan feladtam, a forumban a tobb 10k bejegyzesnel, fogalmam sem volt hol alljak neki a tobbit keresni.
Ertem, kell a valtozatossag a játékokban, de en speciel jobban szeretem a hagyomanyos, sportfogadashoz szorosan kapcsolodo jatekokat.
Azt is ertem, nem akartatok hogy tul hamar meglegyenek a betuk, de ha jol lattam, volt betu ami tavalyi cikknel volt. Nekem ez egy picit azert tulzas volt.

Mondanám, hogy jogos a kritika, ha elrejtettük volna a fórumon az archívumba, de nem. Olyan helyeken voltak amely témák elég gyakran látogatottak, nem utolsó sorban az adott fórumtéma első bejegyzésénél.  ;)

Köszönjük a részvételt fiúk/lányok!

Továbbra is vár rátok a rengeteg sportfogadással kapcsolatos játék:

- havi tippjáték (30 000 forint összdíjazás)
- spf kupa (20 000 forint összdíjazás)
- spf liga (30 000 forint összdíjazás)
- sftotó (5000 forint szelvényenként)
- sfscore (3000 forint szelvényenként)
- napi tipp nyereményjáték (3000 forint naponta)
- spf race (20 000 forint garantált nyeremény)
- maradj talpon játék (10 000 forint játékonként)

...és ne feledkezzünk meg a foci BL-es játékainkról sem ahol eMAG ajándékkártyákat lehet nyerni, valamint közelednek az ünnepek, s ez megint egy jó kifogás, hogy nyereményeket osztogassunk.

Jah, s akkor még az SPF Klubról nem beszéltünk, ahol 100 000 forint kerül kiosztásra havonta.

Mindeközben meg szívesen fogadjuk adományaitokat, annak érdekében, hogy 3 nemes célt is tudjunk támogatni. Ezekről ITT olvashatsz.

Na csá, szép hétvégét.  :topbet_125: