Black Friday a Sportfogadas.org-on!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 21, 2020, 13:46:37
Mondanám, hogy jogos a kritika, ha elrejtettük volna a fórumon az archívumba, de nem. Olyan helyeken voltak amely témák elég gyakran látogatottak, nem utolsó sorban az adott fórumtéma első bejegyzésénél.  ;)

En megnyitottam az archivumot is.. Tenyleg. ;D

Kicsit atgondolva, jo volt ez a jatek. Talan kis frusztracio volt bennem, na nem azert mert nem en nyertem, hanem en tul turelmetlen vagyok ehhez es erre ujfent rajottem.. Ugy hogy extra taps akik tenyleg nem adtak fel 2 ora utan.
:beerchug:

@SPF Admin Köszönjük a játékot :ok: Szerintem is nehéz volt, de ez a játékalkotó döntése. Mi vagy igazodunk ehhez vagy nem játszunk; mondjuk akik itt vannak azok jobban szeretnek 'játszani', mint az utca átlagemberei ;D

Én szeretem az ilyen keresgélős játékokat, nekem tetszett.

Sok helyen számítottam betűre, de a Tippmix kalkulátorra nem gondoltam :)

@TiB

Én kiadtam a családnak a keresést, felosztottam közöttük, kinek mi a feladata.

A fiam nagy rajongód lett, minden hozzászólásodat fél óráig elemzett. Gondolok itt a csajos-képes posztokra. Megkérdezte, ez a TiB mindig ilyeneket ír?  ;D ;D

Biológiai szempontból nagyon érdekesnek találom az emberi testet, a női emlőket például, de remélem ezzel nem akasztottam meg a fiad fejlődését :)

Abból látszik, hogy még mindig Padawan vagyok csak, hogy több betű felett én simán átgörgettem mobilon.