Unibet - 50%-os bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - 50%-os bónusz, akár 6.000 forint bónusz

Erről az ajánlatról e-mail-ben értesültem, de a weboldalon még nem láttam kint. Úgy látszik, hogy eléggé személyes, viszont ha február 16-ig számlát nyittok az Unibeten, nem kizárt, hogy ti is kapjatok hasonló levelet.

Első befizetésre, február 16-ig, az Unibet 50%-os bónuszt ad, egészen 6.000 forintig.

Részvételi feltételek:

A befizetésnek 2008 február 16.-ig meg kell történnie.
Csak egy bónusz igényelhető személyenként.
A bónusz nem átruházható, és csak arra érvényes, aki a levelet kapta.
A bónusz összegével legalább 6-szor fogadnia kell, minimum 1,50-ös oddson, mielőtt a bónuszt kifizetésre kérné.
Ha kifizetésre kéri a befizetett pénzét a 6-szori  fogadás teljesülése előtt, a bónusz összege elvész.
Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására, vagy azonnali visszavonására.

Ha még nincs számlád az Unibeten, akkor klikk ide.

Idézetet írta: Milan Dátum február 06, 2008, 21:27:15
Unibet - 50%-os bónusz, akár 6.000 forint bónusz

Erről az ajánlatról e-mail-ben értesültem, de a weboldalon még nem láttam kint. Úgy látszik, hogy eléggé személyes, viszont ha február 16-ig számlát nyittok az Unibeten, nem kizárt, hogy ti is kapjatok hasonló levelet.

Első befizetésre, február 16-ig, az Unibet 50%-os bónuszt ad, egészen 6.000 forintig.

Részvételi feltételek:

A befizetésnek 2008 február 16.-ig meg kell történnie.
Csak egy bónusz igényelhető személyenként.
A bónusz nem átruházható, és csak arra érvényes, aki a levelet kapta.
A bónusz összegével legalább 6-szor fogadnia kell, minimum 1,50-ös oddson, mielőtt a bónuszt kifizetésre kérné.
Ha kifizetésre kéri a befizetett pénzét a 6-szori  fogadás teljesülése előtt, a bónusz összege elvész.
Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására, vagy azonnali visszavonására.

Ha még nincs számlád az Unibeten, akkor klikk ide.

De azért a 100%-os bónusz is él még, nem?

Szerintem,ha az első befizetésre igér 50%-ot, akkor a 100%  már nincs. Nekem januárban még megvolt a 100% bónusz.

Természetesen létezik még a 100%-os bónusz is.

Csak ha jól megnézzed akkor ez a bónusz többet ér, mint 20 euró.

Én február 10-n befizettem 5000 Ft-ot, de nem kaptam semmi bónuszt.Most akkor hogy van ez, vagy euroban kellet volna megadnom a számlámat és akkor kaptam volna.Egyébként a livescorehunter.com-on az van irva hogy 20 fontig 100% bónusz.Van nekik magyar supportjuk?

Egyébként megújult az unibet weboldala, szerintem jó lett.Nézzétek meg.

Idézetet írta: booldi Dátum február 13, 2008, 11:15:22
Én február 10-n befizettem 5000 Ft-ot, de nem kaptam semmi bónuszt.Most akkor hogy van ez, vagy euroban kellet volna megadnom a számlámat és akkor kaptam volna.Egyébként a livescorehunter.com-on az van irva hogy 20 fontig 100% bónusz.Van nekik magyar supportjuk?


Nos, akkro vagy valamiért nem teljesitetted a feltételeket, vagy az történt ami velem is. Nem adtak semmi bónuszt, írtam nekik e-mailt, és majd 2 hét múlva válaszoltak, hogy elnézést kérneka  késésért és kb. 1 nap múlva megadták. Próbáld meg te is ezt.

Bocsi ha rossz helyre írok,de az unibetnél lehet kézpénzes befizetést csinálni???

köszi a tippet ab_aevo, megprobálom én is

Kaptam választ az Unibet-től.Azt irták vissza hofy:

"Szives megértését kérjük a megkésett válaszért."

"Kérem jelezzen vissza, hogy Ön hol olvasott erről a bónuszról"

Érdekes a matematikájuk az unibeteseknek.Én befizettem 50eurót és kaptam-11,3 bónuszt Hogy milyen logika alapján,azt csak a magasságos tudja. Elvileg ugye 25euró járt volna-ezt meg is írtam nekik egyébként-a válaszuk várat magára...

Idézetet írta: dr.dako Dátum február 20, 2008, 09:16:56
Érdekes a matematikájuk az unibeteseknek.Én befizettem 50eurót és kaptam-11,3 bónuszt Hogy milyen logika alapján,azt csak a magasságos tudja. Elvileg ugye 25euró járt volna-ezt meg is írtam nekik egyébként-a válaszuk várat magára...

Lehet felfedeztek valami új matematikai képleteket...Unibet formula...vagy hasonló... :D

Idézetet írta: dr.dako Dátum február 20, 2008, 09:16:56
Érdekes a matematikájuk az unibeteseknek.Én befizettem 50eurót és kaptam-11,3 bónuszt Hogy milyen logika alapján,azt csak a magasságos tudja. Elvileg ugye 25euró járt volna-ezt meg is írtam nekik egyébként-a válaszuk várat magára...

Én is irtam már nekük 1-2 levelet, kérdést , de egy normális választ se tudnak összehozni. Beakartam náluk fizetni mint uj felhasználó, de inkább a templom elött ülő koldusoknak adom a pénzem, ugy gondoltam, nálam betették a nagykaput. Megis szavazom öket a legrosszabb internetes fogadóirodának. A sportingbeteseknek ha irok 1-2 ora mulva már a válaszukat olvashatom. Szóval gyalázat az egész-MAGÁNVÉLEMÉNYEM!!!

Idézetet írta: adaifiu Dátum február 20, 2008, 09:35:03
Idézetet írta: dr.dako Dátum február 20, 2008, 09:16:56
Érdekes a matematikájuk az unibeteseknek.Én befizettem 50eurót és kaptam-11,3 bónuszt Hogy milyen logika alapján,azt csak a magasságos tudja. Elvileg ugye 25euró járt volna-ezt meg is írtam nekik egyébként-a válaszuk várat magára...

Én is irtam már nekük 1-2 levelet, kérdést , de egy normális választ se tudnak összehozni. Beakartam náluk fizetni mint uj felhasználó, de inkább a templom elött ülő koldusoknak adom a pénzem, ugy gondoltam, nálam betették a nagykaput. Megis szavazom öket a legrosszabb internetes fogadóirodának. A sportingbeteseknek ha irok 1-2 ora mulva már a válaszukat olvashatom. Szóval gyalázat az egész-MAGÁNVÉLEMÉNYEM!!!

Hát ami az ügyfélszolgálattot illeti, szerintem egyik fogadóiroda sem éri utol a Bwin-t...s most itt ironikus akartam lenni...
Egy válaszra kb. 5-6 napot kell várni.  :uglystupid2:

Idézetet írta: booldi Dátum február 18, 2008, 08:19:24
Kaptam választ az Unibet-től.Azt irták vissza hofy:

"Szives megértését kérjük a megkésett válaszért."

"Kérem jelezzen vissza, hogy Ön hol olvasott erről a bónuszról"

Ugyanez volt nálam ius hogy nem volt a pénznem euróra álítva és nem kaptam mg, majd írtam az ügyfélszolgának, és ugyanezt kaptam vissza.
majd válaszoltam hogy a sportfogadas.org - on olvastam a bónuszról, és ma meg is kaptam a +50%-ot  ;D