Vb 2022 - Selejtezősorozat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Kiscsapatokkal lassan nincs bírás.

Amikor visszasírjuk a VAR-t... Portugálok CR gólja 94.percben, vicchogy nem látták. Előtte meg a Török holland ami fordítva alakult volna ha van VAR. Amúgy mi a f ért nincs??

Szlovákia - Málta 2-2, Írország - Luxemburg 0-1. A törökök is meglepetés számomra. Nem a hat pont, hanem a mutatott játék, és a sima, magabiztos győzelmek miatt.

Egy kicsit eloreszaladva:
A hollandok meccsen ~30 loves volt a lettek ellen, s Gibraltar meccsein is eleg sok lovesig eljut az ellenfel. En rengeteg golban gondolkodok (6-0-tol 11-0-es CS), ti hogy latjatok? Osszeallitas fuggo, de egyreszt a hollandoknak nem lesz megint ilyen gyer a helyzetkihasznalasuk, illetve Gibraltaron a danok es a svajciak is 6-6 golt lottek.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 28, 2021, 13:12:22
Egy kicsit eloreszaladva:
A hollandok meccsen ~30 loves volt a lettek ellen, s Gibraltar meccsein is eleg sok lovesig eljut az ellenfel. En rengeteg golban gondolkodok (6-0-tol 11-0-es CS), ti hogy latjatok? Osszeallitas fuggo, de egyreszt a hollandoknak nem lesz megint ilyen gyer a helyzetkihasznalasuk, illetve Gibraltaron a danok es a svajciak is 6-6 golt lottek.

Szerintem jó a gondolatmeneted, amit csak megerősít, hogy az erőltetett menet 3. felvonása fog következni; a mélyebb kerettel rendelkező csapatok előnye felbecsülhetetlen. Odavágnak a hollandok, szerintem olyan 6-8 góllal.

Már a lettek elleni mérkőzésre is vártam egy öt-hat gólt, de a félidőre legalább hármat. Gólokból nem jött csak kettő, viszont rengeteg kapuralövésük volt. Ha a következő mérkőzésen is ilyen sokszor rúgnak kapura, akkor simán rúghatnak hat-nyolc gólt. Főleg annak tudatában, hogy a gyenge Montenegro tudott négyet rúgni Gibraltárnak.

A San Marino - Magyarországra van hasonló megérzésem, szerintem minimum hatot rúgunk.

Magyarország: Dibusz – Botka, Orbán, Szalai A. – Nego, Sigér, Gazdag, Cseri, Varga K. – Sallai, Szalai Á

Érdekes középpálya; lehet bizonyítani! Hajrá! :ok:


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum március 28, 2021, 20:24:53
Úristen, very big odds!

Ezt a kombi még Roccónak is tetszene.  Olvasd tovább

Istenem...állatok vagytok...előttem van a videó.."do you like big dick?? - Úúúúristen, big...very big" XDDDDDD sírok!! Most nézem, hogy ez még a cikkbe is bekerült??  atyaisteeeeen  :D

Lewandowski serules miatt kihagyja az angolok elleni meccset. Oldalszalag, minor knee injuryt irnak, a kereso 2-4 het szunetet dobott fel erre. A szurkoloi oldal viszont 5-10 napot ir.

Remelem nem sulyos, inkabb csak elovigyazatossag, s bevetheto lesz mar a Lipcse ellen is, a PSG ellen meg letfontossagu, hogy ott legyen.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 29, 2021, 11:41:06
Lewandowski serules miatt kihagyja az angolok elleni meccset. Oldalszalag, minor knee injuryt irnak, a kereso 2-4 het szunetet dobott fel erre. A szurkoloi oldal viszont 5-10 napot ir.

Remelem nem sulyos, inkabb csak elovigyazatossag, s bevetheto lesz mar a Lipcse ellen is, a PSG ellen meg letfontossagu, hogy ott legyen.

Ha nem sérül le, akkor sem ment volna Angliába. Mondjuk kinézem, hogy ezzel a "kamuval" próbálják élét venni a lengyeleknél, hogy k.rvára a Bayern miatt nem megy oda. Ne legyen úgymond kimondva, hogy a klubcsapat "fontosabb" jelen helyzetben, mint a válogatott.

Eljött a törlesztés ideje

Szerda este utolsó tavaszi megmérettetésén szerepel Marco Rossi együttese! Olvasd tovább