Vb 2022 - Selejtezősorozat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lewandowski négy hétre kidőlt, hatalmas érvágás ez mind neki, mind a Bayernnek, hogy a szezon ilyen fontos szakaszába kénytelen kihagyni nagyon fontosnak igérkező mérkőzéseket: Leipzig elleni Bundesliga rangadó, PSG elleni oda-visszavágó. Könnyen lehet, hogy így akár egy Aranylabdáról is lecsúszhat, ha tegyük fel kiesik a BLből is a Bayern és a német bajnokságba is nehéz helyzetbe kerül. Mi értelme így a válogatott szüneteknek, eddig is totál feleslegesnek tartottam, sose szerettem, ezek után meg méginkább csak távolabb kerülnek tőlem.  :bash:

Lewandowski serulese tenyleg nagy baj (ilyen rossz meg Neuer kivalasa lett volna) a BL cimvedes vele is nehez lett volna, PSG ellen fix, hogy nem lesz, de tovabbjutas eseten a City ellen is kerdeses lesz a jateka, foleg, hogy a klubnal az a modi, hogy a serulesbol visszatero jatekosok eleinte csak perceket kapnak. Remek szezont futott, de ugy nez ki Gerd Muller rekordja tovabb el. A FIFA-tol majd jon anyagi kompenzacio, de a sikert trofeakban merik jatekosok es szurkolok egyarant.

Visszakanyarodva a vb selejtezokhoz: Holland 8-0, 9-0, 10-0, 11-0 es 12-0-t jatszottam meg, 6-0-rol akartam indulni, de a kanadaiak es a japanok sikeret latva rajottem, hogy a 90 perc eleg 10+ golhoz is, raadasul a hollandoknak 0-as golkulonbsege van, a kezdo eros, minden adott egy folenyes gyozelemhez. Gondolkodtam egy kosza gibraltari golon, de gyorsan elvetettem.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 30, 2021, 19:39:49
Holland 8-0, 9-0, 10-0, 11-0 es 12-0-t jatszottam meg.

Tipikus. 40. perc 0-0, vege 7-0-as holland siker.

Annyira tudtam....végre megfordítják a meccset a románok. Erre nem kiállíttatja magát ez a barom?? Rá is megy a meccsük szerintem.  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 31, 2021, 19:36:20
Annyira tudtam....végre megfordítják a meccset a románok. Erre nem kiállíttatja magát ez a barom?? Rá is megy a meccsük szerintem.  :redchug:

Tudtam. Dögöljön meg az a buta agyatlan aki mellbe talpalta az örményt és mehetett zuhanyozni.

Riporter ormeny bunteto utan:
Gooool, 3-2-re vezetnek az ormenyek. (eltelik 5 mp)
Jaj, nem, 2-2. (Kis szunet ujra)
Megis 3-2-re vezetnek az ormenyek, csak nem irtak at az eredmenyjelzot meg harmasra.

:redchug:

Németország  ;D  ;D  ;D  ...és ahogy az összefoglalóból láttam nem is érdemtelenül. Míg jó pár meccsen (ukrán, Észak-Ír..) nevetséges statisztikák mellett jött a meglepi.

Utóljára 2001-ben kaptak ki a németek hazai pályán Vb selejtező során. Akkori ellenfelük nem volt rossz nevekből álló csapat :)

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 31, 2021, 19:51:32
Riporter ormeny bunteto utan:
Gooool, 3-2-re vezetnek az ormenyek. (eltelik 5 mp)
Jaj, nem, 2-2. (Kis szunet ujra)
Megis 3-2-re vezetnek az ormenyek, csak nem irtak at az eredmenyjelzot meg harmasra.

:redchug:

Mondjuk a románok jól megszívták, mert az örmény gól ordas lesgól volt, ugye VAR mellett egyből visszavonták volna, és az utána befújt büntető is erősen kérdéses volt.

Más:
Ami viszont feljegyeztem magamnak, hogy az Andorra-San MArino meccset lapokból nagy téttel kell majd overre venni, mert ott tuti lesz vérengzés  ;D Két elmebeteg csapat, főleg az Andorra, azok azt a két meccset úg tekintik majd, mint egy vb-döntőt, igazi presztízs harc lesz az 5. helyért  ;D 10-12 lap ott egy potensebb sporival simán összejön. Tegnap az izlandi köcsög spori csak 6 lapot osztott (mondjuk nekem pont elég volt az overhez), de egy kicsit szenzitívebb spori ott is simán adott volna akár 10 sárgát, meg pirosat is.

Aki esetleg ezt nem látta; Werner már nem csak a Chelseaben 'alakít' :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=fug104Me8MA

Visszatért van Gaal, visszatér a kemény játék és a siker is?

Haalandék mindent elkövetnek majd, hogy újból borsot törjenek a hollandok orra alá.  Olvasd tovább


Portugália - Írország (szerda, szeptember 1., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Cristiano Ronaldo szerzi az első gólt   3.75 

Diogo Jota szerzi az első gólt  6.00   

Bruno Fernandes szerzi az első gólt 7.50   

Cristiano Ronaldo gólt szerez: 1,5 gól felett   5.00   

Bruno Fernandes gólt szerez & gólpasszt ad   7.00

Diogo Jota gólt szerez & gólpasszt ad   10.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Franciaország - Bosznia-Hercegovina (szerda, szeptember 1., 20:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Antoine Griezmann szerzi az első gólt   5.25 

Karim Benzema szerzi az első gólt  5.00   

Kylian Mbappé szerzi az első gólt 4.50   

Paul Pogba gólt szerez   4.00   

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett   7.25

Kylian Mbappé gólt szerez: 1,5 gól felett   6.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón