Biathlon 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum december 17, 2020, 17:46:07
Szerintem panaszra így sincs ok azért ;)Elvitték a dobogókat.Személy szerint jobban szeretem ha változatosabb az eleje.
Változatos is.Van úgy hogy Laegreid,van hogy Dale és van hogy valamelyik Boe nyer  :great:

Knotten, Karoline - Lien, Ida:Knotten ebben a szezonban nagyon kiegyensúlyozottan lő és kifejezetten jól.Ezt megkoronázta a múlt heti üldözéses hibátlan lövészettel.Futásban elenyésző különbség van a két norvég között.Lien lövészete viszont az egyik legrosszabb a mezőnyben.Knotten 1,6

Idézetet írta: Powell Dátum december 18, 2020, 11:11:32
Knotten, Karoline - Lien, Ida:Knotten ebben a szezonban nagyon kiegyensúlyozottan lő és kifejezetten jól.Ezt megkoronázta a múlt heti üldözéses hibátlan lövészettel.Futásban elenyésző különbség van a két norvég között.Lien lövészete viszont az egyik legrosszabb a mezőnyben.Knotten 1,6

Tpron Lisa Vittozzi-val van a párosítás, ugyanilyen oddson. Arra mit mondasz?

Vittozzi idén gyengén lő azonban veszélyes párosítás,mert a spintben a legjobb a lövészete.Nála bármikor benne van a jó lövészet.Futásban még jobb volt a múlt héten Knottennél.Nálam felejtős. @NoCukor

Idézetet írta: Powell Dátum december 18, 2020, 11:11:32
Knotten, Karoline - Lien, Ida:Knotten ebben a szezonban nagyon kiegyensúlyozottan lő és kifejezetten jól.Ezt megkoronázta a múlt heti üldözéses hibátlan lövészettel.Futásban elenyésző különbség van a két norvég között.Lien lövészete viszont az egyik legrosszabb a mezőnyben.Knotten 1,6
Szerencsére ez sima volt :ok:.Lien szétlőtte magát az állóban így esélye sem volt egy szebb eredményre.
Érdekes volt hogy sokan rontottak fekvőben és állóban nem akik elől végeztek.Eckhoff végérvényesen bemelegedett a szezonba az nyílvánvaló.A belorusz reménység előtte magát helyette Kruchynkina szállította a top helyezést a fehéroroszoknak.
Wierer futása továbbra sem acélos,de a legnagyobb probléma hogy rendre ront pedig ilyen futással kellene a hibátlan lövészet.
Hermanntól idén lehet nem is várhatunk már sokat.Ismét szanaszét lőtte magát.
Németek óriási válságban vannak Preuss ad némi reményt akinek jelentősen javul a formája.
Az Öberg testvérek hozták a már-már elvárt szintet.

Sajnos csak most tudtam megnézni az eredményeket,felvételről nézem meg a futamot majd.Tirill Eckhoff megtanult lőni?!
Tűrhető a mai norvég mérleg is  :D  (bár a 4-6. hely nem lett meg a másik három norvégnek  ;D ).

Eder, Simon - Moravec, Ondřej:két nagy öreg harcát néztem ki mára.Az egyikük 37 a másik 36 éves.Futásban egy kicsit jobb mostanában Eder,cseh vetélytársához képest.A lövészetben pedig már komoly különbségek vannak az osztrák javára.Eder 1,55

Van olyan oldal, ahol eloben, grafikonon mutatja, hogy a versenyzok hogyan allnak? @Powell

https://biathlonresults.com/ lehet követni az állást illetve a korábbi eredményeket. @RedMunchen

Hmm..Kicsit visszaestek a norvégok a tegnapi naphoz képest  :( Ez a Jacquelin szép csendben komoly versenyzővé nőtte ki magát.

Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 11:39:19
Eder, Simon - Moravec, Ondřej:két nagy öreg harcát néztem ki mára.Az egyikük 37 a másik 36 éves.Futásban egy kicsit jobb mostanában Eder,cseh vetélytársához képest.A lövészetben pedig már komoly különbségek vannak az osztrák javára.Eder 1,55
Eder gyönyörű hibátlan lövészetet produkált és egy percig sem forgott veszélyben a tipp. :ok:
Nagyon izgalmas verseny kerekedett a végére.Lagreid hibátlanul lőtt így esély sem volt megfogni.Az látszik hogy nem a legjobb futó(közepesen erős),de nem is kell annak lennie.A tegnapi futása csak egy kiugró eredmény volt.
Ponsilomát abszolút nem értem.Teljes profil váltás történt nála egy hét alatt.Hibátlanul lőtt,de futásban teljesen elkészült az erejével.....4 mentek a második helyért köztük a svéd is (nyilván többet ér vele és ügyes húzás hogy inkább a lövészetre mennek rá.Ha meglesz a megfelelő egyensúly bejelentkezhet rendszeresen a dobogóra.)Egy emelkedőn megindult Jaquelin remek taktikai érzékkél és Johannes Bot is otthagyta.Ponsiloumát még a másik norvég is megelőzte így csak 5. lett.

Chevalier, Anaïs - Braisaz, Justine:A két francia kiváló futó.Chevalier egy kicsit jobb Braisaznál,de a pálya nem olyan nehéz.Lövészetben pedig többet ront Chevalier.10 másodperces előnyről indul Chevalier,de 1 büntetőkörnyi különbség nincs futásban a két versenyző között.4 lövészetben jobban kijön a gyengébb lövészet .nézegettem több tippet,de ilyen magas szorzón érdemesnek láttam megpróbálni 2,1 Braisaz győzelmét.

Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 13:58:12
Chevalier, Anaïs - Braisaz, Justine:A két francia kiváló futó.Chevalier egy kicsit jobb Braisaznál,de a pálya nem olyan nehéz.Lövészetben pedig többet ront Chevalier.10 másodperces előnyről indul Chevalier,de 1 büntetőkörnyi különbség nincs futásban a két versenyző között.4 lövészetben jobban kijön a gyengébb lövészet .nézegettem több tippet,de ilyen magas szorzón érdemesnek láttam megpróbálni 2,1 Braisaz győzelmét.
Ez nagyon sima lett annak ellenére,hogy mind a ketten szanaszét lőtték magukat.Futásban,erőben is jobb volt Braisaz.Egyébként a franciák közül egyedül Simon teljesített szépen.
Eckhoffot említettem hogy egyre inkább formába lendül.A meglepő inkább hogy a lövészete ilyen szépen összeállt.Elvira Öeberg pedig egyre jobb formában van lassan jobb a tesónál.Legalábbis stabilabb versenyzőnek látom az elmúlt pár versenyen Hannánál.Persze ez változhat.
Wierer egész szezonja szerencsételn az emelkedő 3-an mentek a 3.helyért erre elesik..
Preuss hozta amit tud.Hermann egész szépen összekaparta magát.Wiedel a németek új reménye lehet egy pár év múlva ha tovább fejlődik ilyenszépen.
A norvégoknál Roseiland nem olyan stabil nagyon sokat ront a tavalyi eredményekhez képest.A futása megvan.

Döll, Benedikt - Desthiuex, Simon:a német jobb futó a franciánál és egy nagyon kicsit jobb lövő.Doll 1,85.

Idézetet írta: Powell Dátum december 20, 2020, 11:59:03
Döll, Benedikt - Desthiuex, Simon:a német jobb futó a franciánál és egy nagyon kicsit jobb lövő.Doll 1,85.
Elnézést,hogy nem tudtam hamarabb betenni a tippet,de én is későn jutottam oda.Nem tudom valaki tudott e profitálni belőle.
A németek összekapták magukat a tömegrajtosra.Doll is szépen ment.A nagy öreg Pfeiffer rutinból megoldotta.Ponsilomuával eggyütt mentek a győzelemért.A svéd srác meg végig vezetett egészen a lőtértől.Várható volt,hogy ennek nem lesz jóvége.Ennek ellenére óriási fejlődésen ment át egy hét alatt,mert fergeteges amit nyújtott.A stadionra mielőtt rafordultak volna a német bement elé és megelőzte onnan meg sávváltással lehetett volna csak nyerni,de ahhoz sok erő kellett volna.A két norvég a legrosszabbkor rontott a végén.Jaquelin elfáradt a hét végére nem bírta tartani már a tempót.