Biathlon 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum január 14, 2021, 18:33:46
A versenyt sajnos nem tudtam élőben megnézni,de úgy látom Tandrevold valamiért nem ért célba.Wierer és Hauser is a múlt hétről viszont szépen átmentette a formáját.hét órától lesz látható a neten az ismétlés majd megnézem mi történt Tandrevoldal mert kiváncsi vagyok.
https://focusbiathlon.com/news/item/452-ingrid-tandrevold-is-alright.html

Köszi az infot @Nyuszika10.

Finnország férfiak - USA férfiak:jobb lövőkből áll a finn csapat az amerikaiaknál.Futásban pedig eleve nem erős az amerikai csapat.Ha Hidensalo nem lövi el magát akkor még nagyon sima is lehet.Finnország 1,75

Idézetet írta: Powell Dátum január 15, 2021, 10:01:51
Köszi az infot @Nyuszika10.

Finnország férfiak - USA férfiak:jobb lövőkből áll a finn csapat az amerikaiaknál.Futásban pedig eleve nem erős az amerikai csapat.Ha Hidensalo nem lövi el magát akkor még nagyon sima is lehet.Finnország 1,75
Rezgett a léc,mert sokat rontottak a finnek és lassan lőttek,de bejött és ez a lényeg.nagyon jó kis verseny volt.Így hogy a norvégok büntetőkört futottak izgalmas verseny volt.Az olasz dobogó kellemes meglepetés.Horn pedig a németeknek gyönyörűen elintézte a dobogót.8 lőszerből 1 találatot produkált.Szerintem túl nagy tempót ment a franciával plusz az izgulás miatt hozta össze ezt a borzalmat.Mondjuk Ponsilouma se villoghat ő is sikeresen összekozott egy büntetőkört.

Franciaország nők - Németország:futásban nagyon erősek a franciák,ha nem lövik szét magukat jobbak lesznek a németeknél.Franciaország 1,45

Női váltóban ma H2H-ban az Oroszország-Fehéroroszország opcióban látok fantáziát V-re. Magyar irodánál 1.79 a szorzó.

Idézetet írta: Powell Dátum január 15, 2021, 22:46:10
Franciaország nők - Németország:futásban nagyon erősek a franciák,ha nem lövik szét magukat jobbak lesznek a németeknél.Franciaország 1,45
Gratulálok Braisaznak :bash: Két büntetőkörrel elintézte a tippemet.A győzelem a németek kezébe hullt,így hogy a norvégok is elszálltak.A beloroszuk szépet mentek.A német nők már nagyon régen nyertek csapatversenyt...

Desthiuex, Simon - Claude, Fabien:lövészetben a formákat nézve nagyon egál a szezon egészét nézve Desthiuex jobb viszont futóformákat nézve,mint honfitársa.Desthiuex 1,72

Idézetet írta: Powell Dátum január 16, 2021, 19:20:20
Desthiuex, Simon - Claude, Fabien:lövészetben a formákat nézve nagyon egál a szezon egészét nézve Desthiuex jobb viszont futóformákat nézve,mint honfitársa.Desthiuex 1,72
Kevesebbet rontott Desthiuex ezért volt jobb,mert futásban erősebb volt Claude.Nagyon izgalmas kis verseny volt a vége.A 3.lövészet után Weger,LEitner,Eder hármas ment az aranyért.Tarjei Boe 8 másodperces hátrányát az első emelkedőn ledologozta.Innen mondjuk már borítékolható volt hogy megnyeri,mert ő a legerősebb futó a többi felsorolt közül.Eder leszakadt tőlük már nagyon hamar és az utolsó méteren a másik öreg Hofer akinek kiváló hete volt becsúszott az osztrák elé.Leitner még egyszer megpróbált visszazárkózni Boere,de nem tudott közelebb jönni.

Alimbekava, Dzinara - Vittozzi, Lisa:Az olasztól hiába vártam a szezon során hogy alkosson valamit,de nem megy neki.Alimbekava pedig ezen a héten és múlt héten is elég stabil.Futásban hatalmas különbség van a két versenyző között a belorusz javára.A lövészete pedig továbbra sem állt össze az olasznak.Alimbekava 1,65

Idézetet írta: Powell Dátum január 17, 2021, 13:25:38
Alimbekava, Dzinara - Vittozzi, Lisa:Az olasztól hiába vártam a szezon során hogy alkosson valamit,de nem megy neki.Alimbekava pedig ezen a héten és múlt héten is elég stabil.Futásban hatalmas különbség van a két versenyző között a belorusz javára.A lövészete pedig továbbra sem állt össze az olasznak.Alimbekava 1,65
a belorusz is sokat rontott,legalábbis többet,mint amire számítottam.Az olasz rosszul lőtt ahogy vártam futni meg nem tud.Wierer szegény elizgulta a végét pedig ha csak egyet ront akkor is megnyeri.Preuss 2 km-re a végétől megelőzte Simont és egy két-három másodperces előnyt kidolgozott,de mivel a francia a mezőny 3 legjobb futója közt van sejtettem,hogy nem lesz az egyszerű a németnek.Aztán 500m a végén az emelkedőt meghúzta Simon és meg is nyerte.Eckhoff és Roseiland nagyot sprintelt a végén azért 4 hibával bejöttek 7-8.helyre.Hauser a nap pechese az biztos.3.helyen ment,erre  az egyik kanyarban egy lejtőn esett egy hatalmasat.

Julia Dhyma- Chevalier, Anaïs:egyéni indításos versenynél a jó lövészet számít a futás másodlagos.Az ukrán lány stabil lövő.A francia viszont nagyon szélsőségesen lő.Két hibával több kelleni fog ahhoz hogy az ukrán előrébb végezzen,de nem hinném hogy gond lesz.Dhyma 1,85

Idézetet írta: Powell Dátum január 21, 2021, 12:27:32
Julia Dhyma- Chevalier, Anaïs:egyéni indításos versenynél a jó lövészet számít a futás másodlagos.Az ukrán lány stabil lövő.A francia viszont nagyon szélsőségesen lő.Két hibával több kelleni fog ahhoz hogy az ukrán előrébb végezzen,de nem hinném hogy gond lesz.Dhyma 1,85
Micsoda verseny volt. :great: A második helyen hibátlan lövészettel ért be.Chevalier a tömegrajtos bukta után szenzációsan lőtt és a tipp valamint a verseny szempontjából is óriási izgalmat tartogatott ugyanis a francia is csak egyet rontott ami nagyon váratlan volt,de nem volt ma eléggé gyors ezért lehet hogy egy hiba különbséggel is előtte maradt Dhyma.Ráadásul Hauser is ugyanannyit rontott és 1 percet adott Chevaliernak.Hauser pedig megszerezte élete első világkupa futam győzelmét :great:.Megérdemelte,mert évek óta benne volt.A nap legnagyobb buktáját Trandevold csinálta aki hibátlanul lőtt egészen az utolsó lövészetig ahol szanaszét lőtte magát.A nagyok közül egyedül Wierer nem betlizett.A vb-re lehet kipukkandnak a norvégok?

Johannes Boe-Lagreid:a mezőny egyik legjobb lövője Lagreid és jó futó is.Johannes mostanában elég sokat ront,nincs jó formában.Itt nem férnek bele a hibák.(1 perc egy hiba)Lagreid 2,15


Idézetet írta: Powell Dátum január 22, 2021, 13:10:11
Johannes Boe-Lagreid:a mezőny egyik legjobb lövője Lagreid és jó futó is.Johannes mostanában elég sokat ront,nincs jó formában.Itt nem férnek bele a hibák.(1 perc egy hiba)Lagreid 2,15
Ahogy vártam Boe többet rontott,mint Lagreid.A magaslati levegő sokaknak nem ízlett.Főleg a 4. lövészetre bizony az egész mezőnyön látszott,mert sokan rontottak akik dobogóra áhítoztak.Loginov szenzációsan lőtt és gyorsan.A verseny második felére már a köd is leszállt,de mivel a legjobbak a mezőny első felében indultak így azért nem lett akkora tragédia.(közben fel is szállt ahogy nézem)Hofer egy tized másodpercel kapott ki Filliot Mailetól 20km-en :o.Sajnálom az öreget mert már megint 4.lett.Ponsilouma nagyot ment azért két hiábaval lehozta amire nem sokat adtam volna.Az osztrák KOmatz és az ukrán Dudchenko élete eredményét produkálta ezzel a top10es helyezéssel.