Biathlon 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nőiben ma Herrmann előrébb végez, mint Davidova. Együtt indulnak, de tegnap a váltóban nagyon spórolt az erejével a mezőny legjobb futója. Odds: 1.5

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2020, 11:01:12
Nőiben ma Herrmann előrébb végez, mint Davidova. Együtt indulnak, de tegnap a váltóban nagyon spórolt az erejével a mezőny legjobb futója. Odds: 1.5


Én Disl óta német drukker vagyok, most neki drukkolok, de utálok rá fogadni. Nagyon nem stabil lövő,és viszonylag lassan is lő. Ebben a szeles időben simán benne van hogy szétlövi a táblát.

De drukkolok!

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 06, 2020, 13:42:23

Én Disl óta német drukker vagyok, most neki drukkolok, de utálok rá fogadni. Nagyon nem stabil lövő,és viszonylag lassan is lő. Ebben a szeles időben simán benne van hogy szétlövi a táblát.

De drukkolok!
Te se ma kezdted el nézni a biathlont akkor ;) Nekem ebből a korszakból a németeknél egyértelműen Fischer volt a kedvencem aki akkori mértékkel pláne úgy lőtt mint a géppuska

Idézetet írta: Powell Dátum december 05, 2020, 22:44:58
Cseh Köztársaság - Fehéroroszország:a csehek jobb lövők,mint a fehérorosz és összeségében jobb futók.A nagy kakukktojás Bocharnikov,mert jó futó és ha jól lő veszélyes,de a lövészete általában  katasztrófális.Tőle büntetőkör sem lenne meglepő.A cseheknél Krcmar gyenge futó,de ma sokat rontott(3hiba nála sok) amit kétlek hogy holnap is ennyit rontana.Cseh Köztársaság 1,65[/b]
Bocharnikov tényleg összehozott egy büntetőkört a beloruszoknál a többiek pedig követték ezt a sormintát és ők is begyüjtöttek egy büntetőkört.Pedig a 5.lövészetig együtt voltak a csehekkel ennek ellenére.A 6.lövészetnél pedig a cseheknél is rezzget a léc legalábbis azt éreztem,de Varabei nagyon elizgulta bár okot nem láttam rá.
A francia szereplése elég nagy meglepetés azonban a többi helyezés az elején egyáltalán nem okozott meglepetést.

#19 december 06, 2020, 14:27:05, Powell
Eckhoff, Tiril - Tandrevold, Ingrid:futásban bármilyen furcsa is idén nincs különbség a két versenyző között.A lövészetben viszont elég hatalmas a kontraszt a két norvégnál.Tandrevold sokkal jobb lövő ebben a szezonban mint Eckhoff.Nagyon nem találja magát egyenlőre Eckhoff.Tandrevold 1,75

Idézetet írta: Powell Dátum december 06, 2020, 14:14:53
Eckhoff, Tiril - Tandrevold, Ingrid:futásban bármilyen furcsa is idén nincs különbség a két versenyző között.A lövészetben viszont elég hatalmas a kontraszt a két norvégnál.Tandrevold sokkal jobb lövő ebben a szezonban mint Eckhoff.Nagyon nem találja magát egyenlőre Eckhoff.Tandrevold 1,75
Hát ez nagyon nem jött be.Még nagyon az évad elején járunk,nemigen lehet egy-két versenyből következtetéseket levonni.

Idézetet írta: Powell Dátum december 06, 2020, 14:14:53
Eckhoff, Tiril - Tandrevold, Ingrid:futásban bármilyen furcsa is idén nincs különbség a két versenyző között.A lövészetben viszont elég hatalmas a kontraszt a két norvégnál.Tandrevold sokkal jobb lövő ebben a szezonban mint Eckhoff.Nagyon nem találja magát egyenlőre Eckhoff.Tandrevold 1,75
Erre nehéz szavakat találni..Eckhoff hibátlan lövészetet produkált mikor máskor ha nem akkor mikor megteszem.Tandrevold egyébként nem volt rossz úgyhogy nem érzem rossz tippnek még így se.Wierer a szezon legelején jó volt,de azóta teljesen szétesett azt látom.Rengeteg hiba..Vitozzi is nagyon gyenge egyenlőre nem az olaszok éve.Ahogy nézem nem is Hermann szezonja bár még sok van hátra.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 06, 2020, 15:44:24
Hát ez nagyon nem jött be.Még nagyon az évad elején járunk,nemigen lehet egy-két versenyből következtetéseket levonni.
Ahogy irtam én nem tartom rossz tippnek valamint ha megnézed Eckhoff idei mérlegét semmi sem mutatta,hogy ő majd hibátlant lő.A következő versenyen szerintem nyugodtan lehet veretni Eckhoffot majd valakivel párban,mert szerintem hatalmas meglepetés lenne ha két tökéletes versenyt produkálna egymás után.

Persze hogy jó tipp volt az eddigi 2-3 verseny alapján.De szerintem az idény elején ennyiért talán nem érdemes megjátszani.Ha megnézed Eckhoff versenyzését azóta hollmenkolleni világbajnokság óta - amikor igazán "befutott"- mindig ez jellemzi:bár gyors,de a versenyek többségén nagyon összevissza lövöldöz,viszont amikor jó napja van és jól lő (modjuk 5-6 versenyből egyszer)akkor minimum dobogós.És elég nehéz eltalálni mikor van éppen jó napja.

Értelek és igazad van,hogy nála nem tudni hogy mikor van jó versenye.Igazi sötét ló.Ha idén lett volna valami értelmes eredménye valószínűbb,hogy kerülöm őt.

Én Alimbekavát néztem már versenyek óta,lehet hogy jó kis versenyző lesz belőle.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 06, 2020, 16:14:27
Én Alimbekavát néztem már versenyek óta,lehet hogy jó kis versenyző lesz belőle.
Ha fele ilyen ütemben fejlődik,mint most már akkor hatalmas sztár lehet.A nyáron valamit nagyon eltaláltak nála. :ok: A fehéroroszok specialitása mindig van egy korszakot meghatározó versenyzőjük.Dratsev,Zubrilova,Domracheva.

Nem lőtt ugyan jól Herrmann, de a tipp így is sima volt.
Zubrilova mekkora név! Az ukránból lett fehérorosz.
Valahogy nekem mindig északiak voltak a kedvenceim:Magdalena Forsberg, Liv Grete Skjelbreid Poiree. Most nincs kedvenc, de Wierer szépsége mindig elbűvöl(plusz Vittozzié)  ;)

Az tuti hogy már Wierer feneke miatt is érdemes megnézni a futamokat  :D

Nem hiába a fekvő lövészet a kedvencem nekem is ;D
Szerintem is a legszebb csaj a mezőnybe.Soukalová is nagy kedvenc volt :great: