Unibet Adventi Kalendárium 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát nálam nagyon nem!  Két eurót adott a 40 pörgetésből. A befizetett 6600at gyorsan felraktam fogadásra hogy ne abból vonja le a pörgetésnél. Majd visszaléptem a starbustra és egyenleg 0.00 euró. Átverés.   :noway:

Hogyan lehet törölni a bónuszt valaki tudja?

ha másikat elfogadsz, akkor felajánlja, h az előzőt törölni kell

Nincs másik sajnos jelenleg. Mindenesetre fura hogy önmagában nem lehet törölni. Nembaj legalább addig kaszinó off.  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum december 04, 2020, 16:01:16
Nincs másik sajnos jelenleg. Mindenesetre fura hogy önmagában nem lehet törölni. Nembaj legalább addig kaszinó off.  :redchug:
Tudod törölni csak el kell fogadj egy másik bónuszt.Ma a magyar kézi meccsen lesz ilyen addig csak kihúzod. :great:

Idézetet írta: csatarid Dátum december 04, 2020, 16:01:16
Nincs másik sajnos jelenleg. Mindenesetre fura hogy önmagában nem lehet törölni. Nembaj legalább addig kaszinó off.  :redchug:
A live chaten lehet kérni a bónusz törlését.egy perc alatt megcsinálják neked. :ok:

Elkezdtem forgatni, és tényleg a bónusz összegből vonja, viszont mi van akkor, ha forgatás közben elfogy a bónusz összeg, tovább nem akarok játszani, mert nem akarom a saját pénzemet kockáztatni, tehát megállok. Ekkor a bónusz ugye még függőben van, mert a forgatás nem teljesült. Ha ebben az esetben egy új bónusz elfogadásával törlöm ezt a bónuszt, akkor vajon csak a bónusz tűnik el, vagy azzal együtt a bónusz összege is, mert a rendszer úgy számolja mintha nem is lett volna semmiféle bónusz, és én egyszerűen eljátszottam volna a bónusz összegének megfelelő saját pénzt. Tudja ezt valaki?

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2020, 17:08:53
Elkezdtem forgatni, és tényleg a bónusz összegből vonja, viszont mi van akkor, ha forgatás közben elfogy a bónusz összeg, tovább nem akarok játszani, mert nem akarom a saját pénzemet kockáztatni, tehát megállok. Ekkor a bónusz ugye még függőben van, mert a forgatás nem teljesült. Ha ebben az esetben egy új bónusz elfogadásával törlöm ezt a bónuszt, akkor vajon csak a bónusz tűnik el, vagy azzal együtt a bónusz összege is, mert a rendszer úgy számolja mintha nem is lett volna semmiféle bónusz, és én egyszerűen eljátszottam volna a bónusz összegének megfelelő saját pénzt. Tudja ezt valaki?
Ha törlöd úgy hogy már nincs bónuszpénz akkor nem von le semmit az egyenlegedből,de törlésnél úgyis rákérdez igy látni fogod.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2020, 17:08:53
Elkezdtem forgatni, és tényleg a bónusz összegből vonja, viszont mi van akkor, ha forgatás közben elfogy a bónusz összeg, tovább nem akarok játszani, mert nem akarom a saját pénzemet kockáztatni, tehát megállok. Ekkor a bónusz ugye még függőben van, mert a forgatás nem teljesült. Ha ebben az esetben egy új bónusz elfogadásával törlöm ezt a bónuszt, akkor vajon csak a bónusz tűnik el, vagy azzal együtt a bónusz összege is, mert a rendszer úgy számolja mintha nem is lett volna semmiféle bónusz, és én egyszerűen eljátszottam volna a bónusz összegének megfelelő saját pénzt. Tudja ezt valaki?
Ha elfogyott a bónuszpénz és új bónuszt aktiválsz a régi bónusz törlődik,de mivel már neked nincs a bónuszból mert elbuktad így kár nem fog érni és csak az új bónuszpénz vagy új feltételt kell használni/teljesíteni.

jó nagy szar volt amúgy, 40 pörgetésre adott 1,60€-t, ettől tartottam, h a sportingbullos ingyen pörgetések is kb ilyen jól adnának, azért nem is nyomom

December 5.: Ajándék pókerjegy


Csapj le erre és kezdj játszani a 250 euró értékű nyereményért.

Így működik a bónusz:

•    Töltsd le a póker klienst vagy játssz közvetlenül a böngésződből.
•    A póker kliensen belül kattints a ,,Verseny" fülre.
•    Gépeld be, hogy ,,Advent" a keresősávba és megtalálod a pókertornát.
•    Nyisd meg az eseményt és regisztrálj az ajándékba kapott póker versenyjegyeddel.
•    Ugyanakkor dönthetsz úgy is, hogy a profilodon keresztül regisztrálsz. Profilod --> póker versenyjegyek --> kattints rá --> megjelenik az elérhető adventi torna és regisztrálhatsz rá.
•    Versenyek: 16:00 UTC, 18:00 UTC, 20:00 UTC, 22:00 UTC, 00:00 UTC.

Ez az ajánlat csak a mai napon (december 5.) érvényes. Használd ki a lehetőséget és nézz vissza holnap is az újabb adventi meglepetésekért!

Exkluzív Sportfogadas.org és Unibet ajánlat!

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! Sőt, decemberben 4 x 2500 forint értékű ingyenes fogadás vár azon játékosokra, akik tőlünk jutottak el a fogadóirodához, befizettek és fogadtak. További részletek


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek:

•    Az ajánlat 2020. december 5-án 00:01 és 23:59 (UTC) között érvényes.
•    A késői regisztráció minden versenyen a rajt időpontjától számítva csak 15 percig tart nyitva.
•    A jegyek bármely felsorolt versenyre érvényesek, de csak az egyikre.
•    Ha nem csatlakozol időben az Unibet adventi pókerversenyére, a versenyjegyed érvényét veszti.
•    Az adventi pókerversenyen megnyert versenyjegyek 30 napig érvényesek és bármilyen versenyen felhasználhatóak, ahol az értékük releváns.
•    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

December 6.: Nyerj 8 millió forintot a Spurs - Arsenal meccs által


Az Unibet adventi kalendáriumának 6. játéknapján tippelni kell a londoni rangadó első gólszerzőjére, illetve az első gól időpontjára. Ha szerencsés vagy, akkor 8 millió ütheti a markod.

Nem kell mást tenned, csak látogass el az Unibetre, nyisd meg az ingyenes tippjátékot és tippeld meg az észak-londoni derbi első gólszerzőjének a nevét, illetve a találat percre pontos idejét.

Ez az ajánlat csak a mai napon (december 6.) érvényes. Használd ki a lehetőséget és nézz vissza holnap is az újabb adventi meglepetésekért!

Exkluzív Sportfogadas.org és Unibet ajánlat!

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! Sőt, decemberben 4 x 2500 forint értékű ingyenes fogadás vár azon játékosokra, akik tőlünk jutottak el a fogadóirodához, befizettek és fogadtak. További részletek


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek:

•    A promóció 2020. december 6-án 00:01 és 17:30 (CET) között zajlik.
•    Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
•    A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
•    Az nyer, aki sikeresen megtippeli az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
•    Ha egynél több nyertes van, akkor a nyereményalapon azok a játékosok osztoznak, akik az összes kérdésre helyesen válaszoltak.
•    Ha senki nem válaszol helyesen az összes kérdésre, akkor a nyereményalap nem lesz kifizetve.
•    Amennyiben az első gól öngól, akkor a második gól számít első gólnak.
•    A nyertesekkel a promóció végét követő 24 órában kapcsolatba lépünk.
•    A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
•    A játékosoknak minden kérdésre helyesen kell válaszolniuk ahhoz, hogy jogosultak legyenek a nyereményre.
•    Az eredmények a hivatalos "Premier League" oldalról lesznek hitelesítve.
•    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.
•    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

csodálatos dolog történt:  eltaláltam a song golját a 13. percben

most mi lesz?

nem hiszem hogy százával van helyes tipp

Szerintem 20€-150€ kozotti nyeremennyel szamolj.