Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 8.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 8.)

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (5000 Forint/meccsnap) részesülhet!


Leipzig - Manchester United
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.12.07. 21:00

Tipp: Lesz piros lap a mérkőzésen
Odds: 4.33
Iroda: bet365

Igazi thrillert várok. A Leipzignek győznie kell, ha tovább akar jutni, a Unitednek tartania kell az eredményt. Nagelsmann ezer fokon ég meccs közben, ez látszott a hétvégi Bayern elleni meccsen is. Átragasztja a játékosaira ezt az intenzivítást, szóval jön a sok fault. Egyiküknek biztosan el fog szállni az agya meccs közben.

Lazio-Brugge
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.12.07. 18:55
Tipp: félidő 2-0
Odds: 8.50
Iroda: bet365

Aki itt nyer, az továbbjut, aki kikap... A Lazio tehát pörögni fog, és a csatársora is erős, odafigyel majd hátul is, úgyhogy meglehet a 2 gól félidőben, az odds pedig elég magas erre.

Sziasztok!

Időpont: 2020.12.08. (21:00)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (FC Barcelona - Juventus)
Tipp: Több mint (0) gól a a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye a Juventus lesz
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 4.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Már mindkettő csapat továbbjutott és ez már presztízs mérkőzés lesz ahol csak lesz gól is szöglet remélhetőleg lesz ennyi lap is bejöhet szerintem és ebből a csatából most én a Juventus győzelmét várom.

12.08. 21:00
Rennes - Sevilla
Félidő döntetlen
2,05
Tippmixpro

Indoklás
Itt minden lényegi kérdés már eldőlt, a franciák már nem érhet ék oda a harmadik helyre sem, a spanyol csapat már továbbjutott.
Mindkét oldalon sok a hiányzó. Nagy iramra nem számítok, gól nélküli elsőfélidő benne van most nagyon.

Leipzig-Man Utd
DV+1,5 több gól+3,5 több lap+31,5 több bedobás
odds:3,75
bet365

A továbbjutás miatt,egyik csapat sem hibázhat,ezért egy kemény parázs hangulatú mérkőzésre számitok.Menni fog mindkét csapat a győzelemért,ami minimum 2 gólt biztos eredményezni fog.

Leipzig - Manchester United
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.12.08. 21:00

Büntetőlap-szám 10 @ 30.00 (tippmixpro)

A tét nagy, épp ezért bízom a sok lapban. A United kontrafocit játszik, és a Lipcse is dinamikus csapat, márpedig ezek a meccsek vonzzák a lapokat, hisz a srácok sokszor lap árán is vállalják a foultokat, csak nehogy az ellenfélnek kontrából komoly ziccere legyen. Lehet a végén feszültség, összeszólalkozás, mint a Lipcse PSG-n, akár időhúzás, nem mondom, hogy hű de nagy tipp, de akár jöhet is.

@Szigo tippje viszont elég komolynak tűnik, előző idényben is fújt Lahoz az utolsó körben, hasonlóan a mostanihoz, komoly téttel bíró meccsen, ott kétszer is ítélt büntetőt. Meg ahogy visszanézegettem, az előző idény 6. körében 4 olyan meccs volt, ahol 2 tizenegyes is ítéltek. többek közt a Lipcse is kettőt rúgott a meszesről a Lyon ellen. Én is húzom a tizit a United meccsére, szerintem jó lesz.

2020. 12. 08. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Csoportkör

Dinamo Kijev - Ferencvárosi TC

Tipp:     2
Odds:   3.80
Iroda:   TippmixPro

Időpont: 2020.12.08. 21:00
Esemény: DINAMO KIJEV - FTC
Tipp: BÜNTETŐLAP-SZÁM  TÖBB , MINT 7,5
Odds: 4.25
Iroda: TippmixPro

A budapesti 2:2 -re végződő találkozójukat összesen kilenc büntetőlap színesítette. Ebből az ukrán oldalon egy piros is bevillant. Most , hogy a realitás szempontjából az europa ligáért játszanak, újra jöhet a csontzene. A mérkőzést a svéd Ekberg vezeti, aki a Marseille-Porto találkozón 12 büntetőlapot osztott ki.

2020. 12. 08., 21:00

Dinamo Kijev - Ferencváros
Tipp: Fogadáskészítő - Dinamo Kijev 1,5 gól felett + Ferencváros nem szerez gólt + Ferencvárosi sárga lapok száma 1,5 felett


Odds: 5,50
Iroda: Bet365

Indoklás: Sajnos, elfáradt az ősz végére a Fradi, a Barca meccset már nézni is kellemetlen volt. Szerencse, hogy a második félidőre visszavettek a katalánok, mert igazán nem hiányzott volna egy kiütéses vereség a kijevi meccs előtt.

De hát így sem hiszem, hogy sok esélye maradt a zöld-fehéreknek. Az ukrán a jobb csapat, és még egyszer aligha adnak akkora esélyt a Fradinak, mint Pesten tették: ezt a meccset már nem fogják elszórakozni.  Szerintem a fáradt, és  - a nagy tét miatt - feszült vendégek két lapot legalább összeszednek, de ez a keménység is kevés lesz ahhoz, hogy szorossá tegyék a meccset.

21:00
FC Barcelona - Juventus
Cristiano Ronaldo gólt szerez
1.97
Unibet

Ronaldo szeret a katalánok ellen focizni, madridos időszakából sok gólt szerzett ellenük. A motivációjával nem lesz gond, illetve ebben a sorozatban meglepően kevés gólja van a portugál gólgépnek. A 11-esek elvégzésére is Ronaldo a kijelölt játékos, a mai Barca védelme azt is összehozhat neki.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 6. forduló
08.12.2020 21:00
PSG - Basaksehir
Tipp: Félidő 2:0
Odds: 4,50
Bet365

DiMaria-Mbappe-Neymar csatársor, nem lesz kegyelem a török csapat csúnyán megjárhatja. Szerintem már félidőre kettőt vernek, a Lipcse ellen is átjáróház volt a védelmük.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 6. forduló
08.12.2020 21:00
PSG - Basaksehir
Tipp:gólok 4,5 felett+PSG szögletek 6,5 felett
Odds:3,60
IRoda:unibet
Nem egy súlycsoport a 2 csapat, a Psg nem fogja a véletlenre bízni ma a dolgokat.Gála lehet belőle

Idézetet írta: strictly Dátum december 08, 2020, 17:53:48
21:00
FC Barcelona - Juventus
Cristiano Ronaldo gólt szerez
1.97
Unibet

Ronaldo szeret a katalánok ellen focizni, madridos időszakából sok gólt szerzett ellenük. A motivációjával nem lesz gond, illetve ebben a sorozatban meglepően kevés gólja van a portugál gólgépnek. A 11-esek elvégzésére is Ronaldo a kijelölt játékos, a mai Barca védelme azt is összehozhat neki.

Nyertes

Idézetet írta: grof19 Dátum december 08, 2020, 10:10:14
Sziasztok!

Időpont: 2020.12.08. (21:00)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (FC Barcelona - Juventus)
Tipp: Több mint (0) gól a a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye a Juventus lesz
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (1) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 4.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Már mindkettő csapat továbbjutott és ez már presztízs mérkőzés lesz ahol csak lesz gól is szöglet remélhetőleg lesz ennyi lap is bejöhet szerintem és ebből a csatából most én a Juventus győzelmét várom.

Nyertes