PDC Darts Világbajnokság 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 01, 2021, 22:21:20
Ha nem kedvelném a dartsot, akkor az utóbbi pár napban kedveltem volna meg.

Az viszont érdekes, hogy a feltörekvő nagy mennyiségű fiatal ellenére a top4 végül 40 éves átlagéletkorral dicsekedhet. (tavaly 35 körül volt és csak Wright volt ez felett)

1. Ezert volt jo iden, hogy nem voltak nagy meglepik az elso 2-3 korben.. Igy eljutottak azok a jatekosok a torna vegso stadiumaba, akik stabilan tudjak hozni a 95+ jatekot. Sokkal tobb jo meccset lattunk iden, mint akar tavaly vagy tavalyelott, mert az eselyesek jobban kibirtak az elejet.

2. Hat igen, azert hosszuak ezek a vb meccsek es a rutinos oregeknek akarhogy nezzuk, elonye van a fiatalsaggal szemben ebbol a szempontbol. Meg olyan nagyon kiemelkedo fiatal nincsen szerintem, van akinek jut egy jobb teljesitmeny 1-1 tornan, de nem olyan konzisztensek, hogy pl a Premier Liga mezonye ne az MvG, Gary, Wright, Price, Cross... nevekkel kezdodjon. Bar most Cross lehet nem lesz benne ;D

#286 január 02, 2021, 10:42:02, peshark
Na nalam eleg egyertelmu a mai jatek:

Bunting & Chizzy nyer: 6-os odds, nem is bonyolitom nagyon tovabb.. :ok:

Price semmi extra az idei vb-n es oszinten szolva nem volt komoly kihivas ele allitva egyszer sem. Igaz, hogy a donto pillanatokban mindig a helyen vannak a duplai, de valamiert ugy erzem, Bunting ma extrat fog hozni es csunyan helyben hagyja a walesit.

A masik meccs is rendkivul izgalmas, Chizzy eszmeletlen formaban, Gary is nagyon jol jatszott mar az utolso meccsen. Chisnall nagyon megerdemelne mar egy nagy tornat es talan eljott ennek az ideje.

Sajnos tegnapi nap folyamán váratlan dolog közbeszólt, így nem tudtam követni a meccseket, és a mai főoldali előzetest sem tudtam megírni. De ledöbbenve néztem, hogy Gerwent Chisnall lemosta!! Mi a franc történt ott??  ??? :o :o

Idézetet írta: robmiller Dátum január 02, 2021, 11:10:08
Sajnos tegnapi nap folyamán váratlan dolog közbeszólt, így nem tudtam követni a meccseket, és a mai főoldali előzetest sem tudtam megírni. De ledöbbenve néztem, hogy Gerwent Chisnall lemosta!! Mi a franc történt ott??  ??? :o :o

Szimplan Chizzy brutalisan tolta a tomeget es melle paradesan kiszallozott. Gerwen nem volt extra, de az o jateka is eleg lett volna 10/9 ellenfel ellen. Chizzy volt a 10. :D

Ma azért izzadni fog Csizi, ezt a teljesítményt megismételni konkrétan a lehetetlen kategória. Ennek ellenére szerintem behúzza 6-3, 6-4 körül mint egy jó tenisz meccsen  :)

Olyan szakaszban van a verseny, hogy már nagyon nehéz erős tippet találni, de szerecsnére fogadás nélkül is elég izgalmakat kinál a hátralevő 3 mérkőzés.

Ma persze hajlok a Bunting HC megtámogatására (legyen az +2,5 vagy +3,5), de igazából, ha megkérdezem magamtől, hogy nyerhet-e Price 6-0 6-1 vagy 6-2-re; arra nem tudok nemmel felelni :) (már csak lásd Gerwen meglepijét)

Idézetet írta: peshark Dátum január 01, 2021, 22:30:09
1. Ezert volt jo iden, hogy nem voltak nagy meglepik az elso 2-3 korben.. Igy eljutottak azok a jatekosok a torna vegso stadiumaba, akik stabilan tudjak hozni a 95+ jatekot. Sokkal tobb jo meccset lattunk iden, mint akar tavaly vagy tavalyelott, mert az eselyesek jobban kibirtak az elejet.

2. Hat igen, azert hosszuak ezek a vb meccsek es a rutinos oregeknek akarhogy nezzuk, elonye van a fiatalsaggal szemben ebbol a szempontbol. Meg olyan nagyon kiemelkedo fiatal nincsen szerintem, van akinek jut egy jobb teljesitmeny 1-1 tornan, de nem olyan konzisztensek, hogy pl a Premier Liga mezonye ne az MvG, Gary, Wright, Price, Cross... nevekkel kezdodjon. Bar most Cross lehet nem lesz benne ;D

Chizzy szerintem eddig otthon ugyanilyen jó átlagokat dobálhatott rendszeresen edzés közben, most meg végre nem zavarja a közönség sem.   :)

Hja és 4 brit van az elődöntőben. Ezt se hittem volna, hogy valaha még előfordul ilyen, mikor már lengyel-német nyolcaddöntőnél tartottunk.

A mai meccsekre az a tippem, hogy szórakoztatni fognak engem.

#292 január 02, 2021, 19:30:07, csatarid
Bunting - Price meccsre 37,5 leg felettet raktam élőbe.  ::)

**Nyílván kell 3-4 Bunting szett is hozzá, necces lesz.

Bunting elkapta egy kicsit, nagy meccs lesz ez :D

Idézetet írta: csatarid Dátum január 02, 2021, 19:27:31
Bunting - Price meccsre 37,5 leg felettet raktam élőbe.  ::)

**Nyílván kell 3-4 Bunting szett is hozzá, necces lesz.

Vagy 3-4 Price szett... ;D

Idézetet írta: peshark Dátum január 02, 2021, 19:59:00
Bunting elkapta egy kicsit, nagy meccs lesz ez :D

Vagy 3-4 Price szett... ;D

Na igen kellemes lenne megint beszopni úgy az overt mint tegnap Gerwennel  ;D

Eddig remek elődöntő, Bunting nagyon összerakta magát.  :ok:

De komoly meccset tolnak. Bunting birja a terhet eddig, remelem a vegeig igy lesz..

Brutális meccs ez is.  :o  ...és ráadásképp már most ül az over 4-3 nál.  :ok:

8 szettet birt fejben Bunting, ettol feltem.. Ettol fuggetlenul megerdemli Price a dontot, de remelem ott nem fog ennyire orulni. ;D

Minimum 5db  100+-os kiszálló 1,62.

Csizi win mellett még ezt rakom.