SPF Karácsonyi Freeroll az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Amikor hárman maradtunk és AA,QQ,AKs volt nálam nagyvakon akkor kivétel nélkül eldobta a lapot Powell meg a harmadik kolléga  :bash: és amikor rossz vagy határeset lapom volt akkor meg all-in-re tettek  :crazy:  Akkor már tudtam hogy harmadik maradok akkor is ha az all-innél a mutatáskor elől leszek  :noway: .Így is lett:A10 vs KJ-nél riverre jött a J Powellnek.

Látom közben vége lett:grat Mido és nagygrat Powell  :beerchug:

Te voltál? @Mido9292 Nem gondoltam:) Bwinen az orgs névvel nyomod azért nem is sejtettem.Kemény heads up volt.Gratula neked. :ok:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 19, 2020, 22:05:28
Amikor hárman maradtunk és AA,QQ,AKs volt nálam nagyvakon akkor kivétel nélkül eldobta a lapot Powell meg a harmadik kolléga  :bash: és amikor rossz vagy határeset lapom volt akkor meg all-in-re tettek  :crazy:  Akkor már tudtam hogy harmadik maradok akkor is ha az all-innél a mutatáskor elől leszek  :noway: .Így is lett:A10 vs KJ-nél riverre jött a J Powellnek.

Látom közben vége lett:grat Mido és nagygrat Powell  :beerchug:
KisOkos néven játszott valaki aki a sírból jött vissza.Ő is téged szívatott meg. :( Gratula neked is :ok: Sokáig vezetted a versenyt.

#48 december 19, 2020, 22:13:11, Nyuszika10
Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 22:06:08
Te voltál? @Mido9292 Nem gondoltam:) Bwinen az orgs névvel nyomod azért nem is sejtettem.Kemény heads up volt.Gratula neked. :ok:



Bocs.Azt hittem tőlem kérdezed.Mégegyszer gratula mindkettőtöknek.  :cya:

Gratula Powell, holnapra kérnénk egy jó biatlon tippet ezért. :beerchug:

Gratulálok Powell!  :beerchug: Én voltam KisOkos, sajnos nem mindig tudtam figyelni (21:00-tól dolgoznom kell).  :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 19, 2020, 22:21:15
Gratulálok Powell!  :beerchug: Én voltam KisOkos, sajnos nem mindig tudtam figyelni (21:00-tól dolgoznom kell).  :)
Azt hittem téged is a net dobott le. ;) Sokszor leszívott a vak. :-\

és a teee85 ki volt? én sedrofej voltam


Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 22:26:22
Azt hittem téged is a net dobott le. ;) Sokszor leszívott a vak. :-\

Nem, csak le kellett zárjam a mobilt.  :)  Köszönöm a lehetőséget, és gratulálok a nyerteseknek!

Köszönjük a részvételt, és gratulálunk a nyerteseknek.  :beerchug:


Grat a nyerteseknek!
Powell you got the power!