SPF Karácsonyi Freeroll - Jelszó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Köszönöm szépen. Sikeresen lemaradtam nem hiszem el, hogy előbb nem lehetett volna kitenni!

#3 december 19, 2020, 20:39:19, vmlinuz
Akkor tudtam belépni amikor már nem lehetett regisztrálni basszatok meg

Én is lemaradtam egy pár másodperccel...

#5 december 19, 2020, 20:39:08, vmlinuz
Érdekes hogy jopar ember a jelszó kiírása előtt már bent volt én meg aki egész nap vártam a jelszó ra akkor engedte megnezni amikor már nem lehetett regisztrálni undorito egy oldal ez is

Köszönöm! Jó szórakozást! Mikor megkaptam a jelszót, a nevezés le lett zárva!!! 😡 Csalódtam! 👍

Sajnáljuk, hogy ezt a megoldást kellett választanunk, de az sem fair, hogy alapjáraton a Sportfogadas.org közösségnek rendezzük ezt a freerollt, és ismeretlen személyek vesznek rajta részt, akik csupán a jelszó miatt regisztrálnak/regisztrálnak a fórumra, majd utána többet lehet soha nem látjuk őket.  :ok:

#8 december 19, 2020, 20:38:59, vmlinuz
Akkor basszatok meg ✌🏿 Akkor úgy hirdessetek a szarotokat hogy csak régi tagoknak ne basszuk at a népet, ritka undorito szarhazi húzás volt ez reszetekrol 🦾

Idézetet írta: attila.gyori Dátum december 19, 2020, 20:12:57
Akkor basszatok meg ✌🏿 Akkor úgy hirdessetek a szarotokat hogy csak régi tagoknak ne basszuk at a népet, ritka undorito szarhazi húzás volt ez reszetekrol 🦾
Ezért kár volt regisztrálnod és örülök hogy többet nem látunk. :cya: Erre szerintem nincs is szükség itt a fórumon.

Idézetet írta: attila.gyori Dátum december 19, 2020, 20:12:57
Akkor basszatok meg ✌🏿 Akkor úgy hirdessetek a szarotokat hogy csak régi tagoknak ne basszuk at a népet, ritka undorito szarhazi húzás volt ez reszetekrol 🦾

A stílus, maga az ember.

Idézetet írta: attila.gyori Dátum december 19, 2020, 20:12:57
Akkor basszatok meg ✌🏿 Akkor úgy hirdessetek a szarotokat hogy csak régi tagoknak ne basszuk at a népet, ritka undorito szarhazi húzás volt ez reszetekrol 🦾

Aki résen volt, annak sikerült bejutnia a végén is.

Miért nem előzetes regisztrációhoz kötitek ilyenkor a jelszó kiosztást? Írjon üzenetet, aki kéri, lecsekkoljátok és tényleg csak az kap, akinek szánva van.

Idézetet írta: Subi28 Dátum december 19, 2020, 20:19:12
Miért nem előzetes regisztrációhoz kötitek ilyenkor a jelszó kiosztást? Írjon üzenetet, aki kéri, lecsekkoljátok és tényleg csak az kap, akinek szánva van.

Azért nem jó az a megoldás, mert elküldöm pl. privátban neked, te meg mondjuk kihirdeted máshol.

Lehet, ha gépről próbálkozom, akkor sikerül pár mp-el a reg zárása előtt bejutnom, de telóról ez most nem sikerült sajnos.