A 2020-as év sportfogadóként

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindannyian tudjuk, hogy globálisan milyen is volt ez a 2020-as év: maszk, járvány, karantén, üres lelátók, sportmentes tavasz stb. stb.

Mi most viszont azt szeretnénk ha megosztanátok idei tapasztalataitokat, sportfogadás szempontjából. Legnagyobb nyertes szelvény, tipp? Utolsó perces bukás?

Mit tudtok a "nagy könyvbe" odaírni a 2020-as év mellé? Alapjáraton pozitív vagy negatív évet zártok?

Ketten is 61-es szorzóval adták az év tippjét!

Megnéztük melyek voltak az év legnagyobb szorzójú tippjei a sportfogadas.org különböző játékaiban. Olvasd tovább

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 23, 2020, 09:02:37
Mindannyian tudjuk, hogy globálisan milyen is volt ez a 2020-as év: maszk, járvány, karantén, üres lelátók, sportmentes tavasz stb. stb.

Mi most viszont azt szeretnénk ha megosztanátok idei tapasztalataitokat, sportfogadás szempontjából. Legnagyobb nyertes szelvény, tipp? Utolsó perces bukás?

Mit tudtok a "nagy könyvbe" odaírni a 2020-as év mellé? Alapjáraton pozitív vagy negatív évet zártok?

Akkor íme a pontos számítás 2020-ról:

Ronnie O'Sullivan VB döntő win  50 000 * 1,30 = 65 000  (Profit 15 000)
Tour de France Roglic nyer   30 000 * 1,90  = 0 (veszteség -30 000)
Valter Ati megnyeri a Giro-t 8) 1000 * 1000 = 0 (veszteség -1 000)

Azaz: -16 000 Ft

Ennyi s nem több. Érdekes ez; ha Roglic nem megy el extrém módon, akkor raktam volna Nadalt a Garroson 50 000-el olyan 2-es szorzón és akkor a 3 tipp hozott volna egy 100-ast, de nem így történt :)

Én számszerűsíteni nem szeretném, de a kívánt profitot elértem, viszont egyfajta áttörés ez az év számomra. Rájöttem, hogy nem jól álltam a sportfogadáshoz, és tanulási/fejlődési tervet tűztem ki magam elé. Tehát 2020 nekem a felismerés éve volt.

Mindemellett személyiségfejlődést is okozott a járvány, az év első hónapjaiban ha profitot értem el, akkor itteni játékok szervezése mellett, adományozásra is költöttem. Nekem emlékezetes szelvényem nem volt, mert elég kötött szorzókkal, tétekkel viszonylag unalmasan teltek a hónapok, de valami szaftos fogadó sztorit szívesen olvasnék, remélem lesz valaki, aki ír ilyesmit.

2 alkalommal költöztem idén, és 1 hónapja helyezkedtem el a 4. munkahelyen, szóval szenzációs egy év volt! :D Amikor éppen nyugodt időszakot éltem, fel voltak függesztve a sportesemények. A kevés időben, amikor minden összeállt, felhalmoztam olyan 150-200 euró veszteséget lóverseny tradingen. Szóval jobbnak láttam zárni az idei évet már egy hete minden tekintetben.

Idézetet írta: Alk Dátum december 23, 2020, 22:00:04
Szóval jobbnak láttam zárni az idei évet már egy hete minden tekintetben.

Akkor te már mesélni tudsz a jövőről. Milyen az élet 2021-ben?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 23, 2020, 23:20:49
Akkor te már mesélni tudsz a jövőről. Milyen az élet 2021-ben?  ;D

Áhh, hagyjátok, '22-be kell jönni. ;D

Sziasztok!

Hogy őszinte legyek én még mindig keresem az utam az élőzések után.
Valahogy nem akarok szabadulni az overektől. De valami nem áll össze...
Pár hónapig, esetenként több ezer tippel tesztelek ötleteket, írok rá programot, elemzem a dolgokat. Úgy érzem, hogy találok egy kis piaci rést. Elkezdem a fogadást és kb 1-2 hónapig szépen jönnek az eredmények. Utána pedig jön a lejtő. Ami után korrekciózza 0ra az eredményt.
Azt látom az eredményekből, hogy sosem vagyok veszteséges, de annyira mindig 0ra jön ki az eredmény, hogy hosszútávon kár vele foglalkozni.
Nagyon bízom benne, és probálom megtalálni a számomra jó megoldást 2021-ben.

Szívből örülök azoknak, aki pluszban zártak!

Minden jót kívánok 2021-re!

Tomka

Sajnos a járvány miatt elvesztettem még tavasszal a munkámat,így elég szűkösre sikeredett ez az esztendő. Így valós pénzt nem nagyon kockáztattam, sportfogadó hajlamomat leginkább itt az orgon éltem ki. Most hogy visszapörgettem az évet, azért ezek is szép sikerek (totó győzelem, score győzelem, két havi tippjáték első hely), szóval összességében azt hiszem elég jól zártam. Köszönöm az oldalnak ezt a bő 13 évet, amióta tagja lehetek ennek a közösségnek!  :ok:

Idézetet írta: Tomka Dátum december 26, 2020, 18:02:19
Sziasztok!

Hogy őszinte legyek én még mindig keresem az utam az élőzések után.
Valahogy nem akarok szabadulni az overektől. De valami nem áll össze...
Pár hónapig, esetenként több ezer tippel tesztelek ötleteket, írok rá programot, elemzem a dolgokat. Úgy érzem, hogy találok egy kis piaci rést. Elkezdem a fogadást és kb 1-2 hónapig szépen jönnek az eredmények. Utána pedig jön a lejtő. Ami után korrekciózza 0ra az eredményt.
Azt látom az eredményekből, hogy sosem vagyok veszteséges, de annyira mindig 0ra jön ki az eredmény, hogy hosszútávon kár vele foglalkozni.
Nagyon bízom benne, és probálom megtalálni a számomra jó megoldást 2021-ben.

Szívből örülök azoknak, aki pluszban zártak!

Minden jót kívánok 2021-re!

Tomka


ezt már én is észrevettem. én jégkorongba több száz órát öltem, stratégiát kerestem statisztika alapon. minden 0-ra jön ki, annyira be vannak lőve az oddsok. de tényleg minden 0-ra. elkeserítő, már nem is foglalkozok ezzel az egésszel, még hobbi szinten se éri meg

Ha nem a fogadást nézem, akkor az elmúlt három év volt életem legszebb három éve; házasság miatt, illetve megszülettek a gyerekeim. Ha a fogadást nézem, akkor a három legrosszabb. Köszönhetően annak, hogy emeltem a bankroll illetve a tét nagyságát (nyereményjátékokon nyert összeg is nagyobb volt). Az idei a legrosszabb év volt, kábé mindig a farok rossz oldalán helyezkedtem el.
A koronavírus járvány előtt kitaláltam egy stratégiát, amire írtam adatbázist, a napokban még aktualizálom. Rájöttem, hogy nagyon csúnya vége lesz annak, ha nem tartom magam a stratégiához, mint ahogyan a számok mutatják. Ezt kiegészítem majd a döntetlenekkel, egy-két országban nagyon sok az iksz. Ha tartom magam ehhez jövőre, akkor talán elérhetem a kitűzött célt. Egyszóval volt öröm, a fogadás miatt szívás, illetve talán feltaláltam a saját spanyol viaszomat.
Mindenkinek Sikerekben és Egészségben Gazdag Jövőt Kívánok!

Rosszul vegzodott a 2019 ev, ugy  festett a dolog, hogy mutteni kell a hatamat, de a végén - februarban,  sok, vizsgalat utan kiderult nem lesz ra szukseg. Igy február elején már dorzsoltem a kezem, nekifutok megint a tippelesnek, erre bejott a korona. Ez a idoszak szamomra sok jot is hozott - munkám tobb lett, de a munkaadom nem tart bent feleslegesen, sot ragaszkodik hozza - amint kesz a melo, pakoljak is haza - nem kivetel, hogy az ebédet már otthon eszem. Tapasztaltam, hogy az, amit mindig is mondtam - mármint foci mindig lesz - egy hatalmas, naív tévedés. A korona megmutatta, hogy jo ha a tippelés mellett van egy stabil munkád - bármilyen igenytelen faszporgetésrol is van szó. Fontos ahhoz, ne legy stressz alatt a tippelesnel. Igy nem izgultam kulonosebben, hogy marcius es junius kozott, csupán négy tippem volt. Plussz egy kissebb nyári hullámvolgy de utána eros osz es tél. Szoval a sportfogadási statisztikáim nem lettek semmivel rosszabbak - egy harmadával csokkent a tippjeim szama, de a roi nem csokkent egyaltalan. +18,7% zartam.

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 29, 2020, 15:53:16
Rosszul vegzodott a 2019 ev, ugy  festett a dolog, hogy mutteni kell a hatamat, de a végén - februarban,  sok, vizsgalat utan kiderult nem lesz ra szukseg. Igy február elején már dorzsoltem a kezem, nekifutok megint a tippelesnek, erre bejott a korona. Ez a idoszak szamomra sok jot is hozott - munkám tobb lett, de a munkaadom nem tart bent feleslegesen, sot ragaszkodik hozza - amint kesz a melo, pakoljak is haza - nem kivetel, hogy az ebédet már otthon eszem. Tapasztaltam, hogy az, amit mindig is mondtam - mármint foci mindig lesz - egy hatalmas, naív tévedés. A korona megmutatta, hogy jo ha a tippelés mellett van egy stabil munkád - bármilyen igenytelen faszporgetésrol is van szó. Fontos ahhoz, ne legy stressz alatt a tippelesnel. Igy nem izgultam kulonosebben, hogy marcius es junius kozott, csupán négy tippem volt. Plussz egy kissebb nyári hullámvolgy de utána eros osz es tél. Szoval a sportfogadási statisztikáim nem lettek semmivel rosszabbak - egy harmadával csokkent a tippjeim szama, de a roi nem csokkent egyaltalan. +18,7% zartam.
Igen ez a fontossagi sorrend: Csalad-Egeszseg-Munka-Roi :ok:

Szigorúan a sportfogadást tekintve nekem a legjobb évem volt. És ezt kb egyedül ennek a fránya vírusnak köszönhetem. Ugye még tavaly január-február környékén nem nagyon volt 'semmi', aztán márciusban robbant a vírus itt Európában, és akkor hirtelen nem lehetett fogadni semmire.

Illetve majdnem semmire, mert talán sokan emlékszünk rá, mi 'függők', vagy harc core sportfogadók, hogy azért a svédek tolták, minden napra jutott pár barátságos meccs olyan csapatokkal, akikről úgy kellett infót vadászni innen-onnan, és játszottak az oroszok is 'felkészülési' meccseket. Hogy mire készültek, jó kérdés. Volt orosz kosár, 1harmados jéghoki, és voltak dolgok, amikre lehetett fogadni, de előkerültek a különböző e-sportok, foci, kosár, jéghoki...

Én szkeptikus voltam, aztán egyszer csak elkezdtem e-kosárlabdára fogadni. CyberLiveArena meccsek 4*5 perc, szóval pörgős volt. Aztán azt vettem észre, hogy nagyon jó százalékkal tippelek, az egyenleg pedig nő, nő és nő. Egy idő után azon kaptam magam, hogy napi 8-10 órában erre fogadok. Nézem, fogadok, nézem, fogadok, aztán már nem is néztem, csak fogadtam. Tudtam, ki kivel overezik, ki kit dominál. Aztán egyre több játékos jött, én pedig elveszettem a fonalat. Már nem nyertem zsinórban, már nem érte meg. Közben azon kaptam magam, hogy kb. itt a nyár.

Ekkor gondoltam egyet, átmentem nézni a CyberLiveArena jéghokis szekcióját. Pörgős, szórakoztató, nagyjából 30 percenként jöttek a meccsek. Annyira benne voltam, hogy hihetetlen. Napi 8-10 órát űztem, csak erre fogadtam, semmi másra. Nagy tétekben, mindig, sokat, reggeltől estig. Felemésztődött pár számla, 22betes, bet365-ös, kaptam egy-két helyen korlátot, átregeltem a 22bet testvérirodájához, fél nap alatt korlátot kaptam.

Viszont aztán ezeket a meccseket minden iroda kivette, én pedig úgy éreztem magam, mint a kisovis, akinek elvették a játékát. Hirtelen üres lett az életem, ami nem vicc, hisz napi 8-10 órát űztem, még a kajálást is úgy időzítettem, hogy ne akkor egyek, amikor vannak a meccsek. Amikor ezeket a meccseket kivették, már lehetett ismét 'normális' sportra fogadni, de nehéz volt visszarázódni, és ott az egyenlegeken is érezhető volt egy nagyobb visszaesés. De még mindig nagyon jól álltam, köszönhetően ezeknek az e-sportoknak. És itt nem CSGO, meg LOL-ra kell gondolni, NBA-re meg NHL-re kizárólag. Ezek a lövöldözős 'játékok' még akkor sem vonzottak, amikor tényleg nem volt mire fogadni. Ráadásul lett szabadidőm, hisz akkor tényleg az volt a munkám, hogy ezekre fogadok.

Én tavasszal és nyáron sportfogadói 'karrierem legszebb hónapjait hoztam össze. A lendület pedig kitartott, és azóta is tart. Persze, vannak, voltak, kisebb-nagyobb lejtmenetek, de ezeket megtanultam kezelni. Ráadásul úgymond a 'belefér' kategória egy-két rossz nap, akár egy hét. Amit még nagyon megkedveltem, és sok pénzt hozott, az az ausztrál női kosárlabda )őszi-téli időszak már), minden nap volt 1-2 meccs, nagyon éreztem azokat a találkozókat, és kegyetlen magas színvonalon játszottak. Egyszerre szórakoztam jól, és nyertem pénzt.

2020-ban két rosszabb időszakom volt, viszont ezekből is sikerült kimászni. Ha egyben tekintek 2020-ra, azt kell mondjam, szigorúan a sportfogadás szempontjából nekem a legjobb évem. Számokat direkt nem írtam, mert relatív, kinek mi a sok vagy kevés, vagy kinek mik a céljai. Én annyit nyertem, hogy ha 2020 január elsején valaki azt mondja, hogy a tized részét megnyerem, én aláírom.

Nagyon bízom benne, hogy 2021 is legalább ennyire jól alakul. Köszönöm, hogy végigolvastad. Mindenkinek sok sikert 2021-re!  :ok: