Robmiller's moneyburner :-)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy látom a változatosság kedvéért ismételten sikerült ráfutni egy 0:0-ra...szakadjon rájuk a stadion.

Január 16. fogadási terv

Pre-fogadási tipp:

18:30 Waasland-Beveren - Zulte Waregem X2 @1.45 (bet365) 1:5
Téterősség: 3/10
Indoklás a Guruban!

16:00 Peterborough United - MK Dons 1.5 over @1.28 3:0
Téterősség: 5/10
Várda tippje ismét meggyőzött a Guruban, viszont ha csak 2 gól esik be, én azzal is tökéletesen elégedett leszek!

Profit: 1.15 egység ROI: 1.05%
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi nap margójára!

Meglett 8 db Gurus irományt követően az első pirosodás sajnos. Nem gondoltam volna, hogy pont két alapvetően igen gólerős német csapat okozza majd a botlást, de hát így alakult. Mérges voltam kissé, mert néztem a 60. percig a meccset, és ha nem is sok, de azért akadt mindkét oldalon 1-2 ordító ziccer. Most nem jött ez össze, remélem megint egy 8 darabos hibátlan sor következik az elemzések terén!

Január 17. fogadási terv

13:00 Holstein Kiel - Karlsruhe 1.5 over @1.25 (bet365) 2:3
Téterősség: 5/10
Kiellel már kéthete egy Gurus elemzésben foglalkoztam az Osnabrück elleni hazai meccsük kapcsán. Gödörbe kerültek nem kétség, mert ebben az évben még nyeretlenek az északiak, ám hazai pályán szerintem most igyekeznek majd visszatérni a győzelem útjára, amihez a nem éppen rossz formában lévő Karlsruhénak is lesz 1-2 szava. Szerintem két gól elvárható ezen a csörtén.


15:30 Bayern München - Freiburg 1 @1.24 (Unibet) 2:1
Téterősség: 4/10
Bár Szigo Gurus elemzése mindenkit óvatosságra int, joggal, én azért most úgy érzem, hogy a pofonok után megrázza magát a München, s most hogy botlott mindenki, kissé "nagyobb" előnyt vív ki a tabella élén. Ha nem is könnyedén, de szerintem nyernek ma a bajorok.

Aktuális évi naplós mérleg nap elején: Profit: 1.15 egység ROI: 1.05%

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi nap margójára!
Pistink tippje szokásosan zöldült, így nekem a softos 1.5 over már az első félidőben már lejött a Peterborough meccsén! Jár a pacsi és a köszönet érte!  :beerchug:
A belga Gurus írásom pedig csontsimán jött ezúttal szerencsére. Bár bevallom őszintén, annak ellenére sejtettem, hogy itt a vendégek fognak örülni a meccs végén, nem gondoltam volna, hogy a párharc utolsó fél órájában kivégzik a Beverent. Nagy a baj Hayenéknél, nem tudom meddig lesz türelme a hazai vezetőségnek az edző felé. Na de nézzünk előre, remélem a németek hasonlóan kellemes napot okoznak nekem, mint a tegnapi csapatok!

Idézetet írta: robmiller Dátum január 16, 2021, 10:20:21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi nap margójára!

Meglett 8 db Gurus irományt követően az első pirosodás sajnos. Nem gondoltam volna, hogy pont két alapvetően igen gólerős német csapat okozza majd a botlást, de hát így alakult. Mérges voltam kissé, mert néztem a 60. percig a meccset, és ha nem is sok, de azért akadt mindkét oldalon 1-2 ordító ziccer. Most nem jött ez össze, remélem megint egy 8 darabos hibátlan sor következik az elemzések terén!

Úgy legyen!  :beerchug: Egyébként előbb-utóbb mindenki elveszti a "szüzességét", de így van ez rendjén, nem kell ezt tragédiaként megélni.  :)
Nálam ilyenkor a következő lépés a fontos. Vagy kivárok kicsit, vagy azonnal rátippelek egy "tutit" ha lehetőség van rá. Nálad szerencsére a második jött be.  :ok:
Idézetet írta: robmiller Dátum január 17, 2021, 09:05:10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi nap margójára!
Pistink tippje szokásosan zöldült, így nekem a softos 1.5 over már az első félidőben már lejött a Peterborough meccsén! Jár a pacsi és a köszönet érte!  :beerchug:
Itt egy szerencsés példa a kivárásra, amit még meg is nyomattam max. téttel, mert éreztem. De ennek az volt az előzménye, hogy itt a kivárásra a kényszer vitt rá. Megvolt ugyan fejben a Lazio meccse, de egyéb elfoglaltságom miatt nem tudtam megírni. "Vérzett" a szívem mikor néztem a meccset és láttam, hogy az jön amit várok, de ezen is túl kell lépni. Viszont nem egy rossz visszaigazolás ez saját magad számára, mert Te legalább tudod, hogy jó úton jársz, még akkor is, ha most éppen nincsen nyoma.

Ez még lemaradt olvasva Várda Gurus írását! Ha már Sound is berepült a buliba, akkor én sem maradok ki! Vagy együtt nyerünk, vagy együtt szállunk el a búsba... :beerchug:

16:45 Ajax - Feyenoord 1 @1.40 (bet365) 1:0
Téterősség: 3/10

Profit: 4.56 egység, ROI: 3.76%

Idő hiányában mára csak ennyi:

20:30 Hamburg - Osnabrück 1.5 over @1.20 5:0
Téterősség: 5/10

Profit: 5.56 egység, ROI: 4.31%

Január 19. fogadási terv:

19:00 Derby County - Bournemouth 1.5 over @1.36 (bet365) 1:0
Téterősség: 3/10
Indoklást lásd Guruban!

Profit: 2.56 egység, ROI: 1.98%

Papám!!!

Mingyá meglesz az 5 %-os roly!  :D Ugye nem állsz le????

Idézetet írta: Sound Dátum január 19, 2021, 15:45:25
Papám!!!

Mingyá meglesz az 5 %-os roly!  :D Ugye nem állsz le????

;D
Azért óvatosan, mert ilyenkor szokott jönni a fránya piros... ;D Dehogy állok! A napló címe annak szól, hogy december 31-én is meg legyen ez a mutató, hacsak nem jobb!  ;) :beerchug:

Január 20. fogadási terv (nap folyamán bővülhet)

14:00 Hatayspor - Yeni Malatyaspor 1X @1.36 (Unibet) 1:2
Téterősség: 6/10

15:00 Udinese - Atalanta DNB2 @1.30 (bet365) 1:1
Téterősség: 6/10

Elkezdtem cigánykodni a naplózással idő híján. Azért nem szeretném elhanyagolni, de a pretippek terén érdemesebb a Tippjátékot/Gurut/főoldali posztokat nézni. Itt pedig igyekszem a live-okat megosztani, amikor vannak. Egyszerűen nincs kapacitásom bő egy hete  a korrekt naplózásra.

Na de a lényeg egy live-tipp a félidőben! A román bajnokságban Kolozsváron vezet az Astra! Nem mostanság kapott ki utoljára a Vasutas, s ráadásul egy hazai vereség nagyon fájó lehet a FCSB elleni versenyfutás során! Úgy vélem, hogy a második játékrészben lesz még gól!

Félidőben 0:1
CFR Cluj - Astra 1.5 over @1.25 1:1

A listavezető FCSB hazai pályán a sereghajtó, három meccses vereségszériában lévő Jászvásárt fogadja. Az első félidő a bukarestiek szája íze szerint alakult, hiszen Tanase révén megszerezték a vezetést, ám a második félidő elején a semmiből kvázi egyenlített a kék-fehér kiscsapat. Már az előző fordulóban is botlott a FCSB az Arges ellen (0:0), s most sem zsebelik be a három pontot, akkor a Kolozsvár esetleges vendéggyőzelme esetén visszazuhanhatnak a második helyre is akár. Fel van borulva eléggé a pálya, szerintem egy gól még eshet ezen a csörtén.

1:1-nél a 62. percben
FCSB - Poli Iasi 2.5 over @1.33 3:1

Cumira áll a Loki a Nagyerdeiben a Siófok ellen. Úgy fest a Balaton-partiak mumusai a hajdúságaiaknak, mert ősszel is éppencsak pontot tudott idegenben menteni a Debrecen. Jövő héten a DEAC ellen tolják, szerintem úgy számoltak a nagy előny birtokában, hogy ott leadják a másik városi klubnak a pontokat, de így, hogy a Vasas nyert, a Pécs még később játszik..szerintem legalább egy ikszet ki akarnak ebből hozni.

0:1-nél
Debrecen - Siófok 1.5 over @1.25 2:1

Mire kirakom 1:1...ezt már szeretem  ;D

Vègre jönnek az élők szépen sorban!!!
Ez az, jól csinálod !!!
Mindez megtámogatva okos guruval plusszosan fog tartani hosszú távon!!

Hajrá, így tovább!!!

Köszi szépen Ricsi! :)

Igen az utóbbi két hétben a Derby Countys Guru után pár dolgot átértékeltem, átgondoltam. Nem volt időm naplózni a tippjeimet, és ez volt a kulcs. Úgy fest, ha minden tipp után vezetem az eredményeket (profit, roi) az elérendő cél határában megremegek, és bevonzom a bukó tippet. Ezzel felhagyok. Úgy érzem az a jó taktika, ha a pre-fogadásaimat a Guruban és a Tippjátékban vezetem napi jelleggel, itt pedig csakis az élő tippelésre megyek rá, olyan meccseknél, mint a lentebbi három. Olyan ligák, amiket napi szinten követek (eredmények, hírek, csapatok) stb, és ha meglepetés-szagú eredmény van épp meccs közben, akkor támadok.

Illetve talán élők közben azért jönnek a zöldek, mert eltökéltem magamban, hogy 0:0-lás állásnál nemigen szeretnék fogadni, ritka kivételtől eltekintve. Az a hónap közepi Real-Osasuna tipp nagyon fájt. Nekem most tudatosult igazán - remélem -, hogy egyszerűen a 0:0 a mai fociban majdhogynem mindenkinek "jó". Persze ezt most lesarkítottam eléggé. Arra gondolok, hogy ez az eredmény olyan elfogadható, nem lőttünk, de nem is kaptunk. Másik eset, hogy amikor egy esélytelen csapat 0:0-ra áll a favorittal szemben, addig bennük van a hit, hogy itt bravúrt lehet elérni, s minél inkább közeledik a meccs vége, annál inkább elhiszik. Lásd pl. Liverpool - Burnley 0:1. Itt ugyan volt gól 11-esből, de szerintem a Burnley a 0:0-t is aláírta volna a gólt megelőzően. Hú nyújtom mint a rétestésztát, szóval be is fejezem. Lényeg, hogy új taktikát kezdtem el követni, ami egyelőre úgy fest működik.

A Guru, a Tippjáték és a főoldalik terén is szép profittal zártam a januárt. Szóval a decembert követően ez a második hónap, amikor 10% ROI körül teljesítek zsinórban mindent összevetve. Ez az út, amin járni kell tovább!

Illetve én is gratulálok Neked a szép januárhoz! Így tovább!  :beerchug: