Robmiller's moneyburner :-)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Törökország - Wales

0:1-re mennek a Sárkányok, volt itt már Bale kihagyott 11-es, s a törökök még nem lőttek gólt az EB-n. Két cumival elég nehéz helyzetbe kerülnek...itt még lesz valami az utolsó 20-25 percben.

Tipp:
1.5 over @1.55 - 1 tétegység

Volt itt balhé, meg gól is. Borul a bili a csoportban rendesen. Nem lesz utolsó ez a Wales.

Ukrajna - Észak-Macedónia

Elemzés a Guruban!

Tipp:
Nyer Ukrajna @1.65 - 1 tétegység

Ukrajna - Észak-Macedónia

2:1-nél nagyon támadnak a macedónok. Ha itt Yaremchukék nincsenek észnél, a sima 2:0-lás vezetésük odalehet. Szerintem előbb-utóbb a macedónok vagy lőnek egyet, vagy annyira kitámadnak, hogy az ukránok lezárják ezt a meccset, akárcsak tették azt az osztrákok.

Tipp:
3.5 over @1.55 - 1 tétegység

A kihagyott 11-es lehet viszi a tippet....

Dánia - Belgium

Elemzés a Guruban!

Tipp:
DNB 2 @1.40 - 1 tétegység

De Bruyne mekkora klasszis te jó ég...3 héttel az arccsonttörés után csereként lehozza a meccset a belgáknak...MOTM.

Hollandia - Ausztria

Eddig a két pre-fogadásom ült szépen a mai napot illetően. Sajnos a kihagyott ukrán 11-es belerondít a napba, de még nincs vége. A lenti tipp indoklása a Guruban olvasható!

Tipp:
Hollandia -0.5 AH @1.625 - 1 tétegység

Svédország - Szlovákia

Elemzés a Guruban!

Tipp:
Szlovákia +1.5 AH @1.30 - 1 tétegység

Horvátország - Csehország

Elemzés a Guruban!

Tipp:
DNB1 @1.57 - 1 tétegység

Spanyolország - Lengyelország

Nagyon bepörgött a meccs Lewa egyenlítése után. Szerintem lesz itt még cirkusz!

Tipp:
2.5 over @1.375 - 1 tétegység

Nem akarnak mostanság ülni ezek az overes live-tippek. :(

Svájc - Törökország

Visszajöttek a meccsbe a törökök Akanji bombájával. Itt már minden egy lapra kell feltenni, van fél óra. Gól lesz még!

Tipp:
3.5 over @1.30 - 1 tétegység

Mai EB latolgatások:

Észak-Macedónia - Hollandia
Kérdés, hogy a hollandok szeretnének-e csoportelsők lenni? (szerk. most esik le, hogy egymás elleni eredmény számít, szóval már meg is nyerték a csoportot....) Brutális ellenfél jön a nyolcaddöntőben... portugálok, franciák, németek, vagy akár mi.  ;D Szóval az biztos, hogy a C-csoport jól megszívta. Észak-Macedónia kiesett, szóval nem tudom mennyire fogják ezt nyomni a németalföldiek. Elvileg simázniuk kellene ismételten hazai pályán, de lehet itt már de Boer pihentetni fog.

Ukrajna - Ausztria
A bukik itt látványosan egy barátságos X-et várnak. 2-3 napja a 0:0-ra fizették a legkevesebb pénzt. Ha valamelyik gólt szerez, lehet rámegyek az 1.5 overre.

Finnország - Belgium
Ha a belgák csoportelsők lesznek, ami egy döntetlen esetén is megvan, akkor Svájccal találkoznak a nyolcaddöntőben. Szerintem meg fogják csapni a finneket, hogy a dánokat segítsék a második helyhez.

Oroszország - Dánia
Egyértelműen a nap meccse. Ezt fogom élőben követni, mert itt nyílik szerintem leginkább lehetőség a profitszerzésre. Amennyiben a dánok nyernek két góllal - ha jól emlékszem -, s a finnek kikapnak a belgáktól, akkor a második helyre futnak be. Menni fognak előre az északiak, s őszintén örülnék, ha ez a bűngyenge focit játszó orosz válogatott kikapna. Koppenhágában óriási lesz a hangulat!


1/1
Ausztria - Ukrajna 1.5 over @1.475 1:0

Innentől őszintén bízom benne, hogy az ukránok kizúgnak. Ilyen fontos meccsen nem képesek egy ikszet lehozni...

2/1
Oroszország - Dánia 1.5 over @1.40 1:4

Fél óra múlva kezdődnek a D-csoport meccsei.

Az angol-cseh meccs nálam totál no bet kategória. Mindkettő továbbjutott, franc tudja mihez kezdenek egymással.

A horvát-skót párharcnak viszont annál nagyobb tétje van! Iksz egyiküknek sem jó, sőt az felérne a kieséssel mindkettejük számára, így mindenképpen gólokat várok. Szerintem lesznek is, amit a Gurus elemzésben is értem. Élőben mindenképpen igyekszem fogni egy jó kis overes szorzót, ha úgy alakul.

kockázatmentes fogadást megelőző tipp:

Németország - Magyarország 0.5 over @1.015

kockázatmentes élő:
szögletek száma 10.5 over @2.37

Idézetet írta: robmiller Dátum június 23, 2021, 20:53:11
bet365 kockázatmentes fogadást megelőző tipp:

Németország - Magyarország 0.5 over @1.015

kockázatmentes élő:
szögletek száma 10.5 over @2.37
Nekem nem kellett megelozo tipp, automatan ott volt a freebet
Mar a multkori meccseken is