Napi tipp - január 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - január 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


PORTUGÁLIA: Primeira Liga - 14. forduló
15.01.2021 19:30
Sporting CP - Rio Ave
Tipp  sporting nyer + lesz lap a 2 félidőben
Odds  1,52
Bet365

2021. 01. 15. 19:00
Labdarúgás, NÉMETORSZÁG, 3. liga

Viktoria Köln - Türkgücü München

Tipp:    X2
Odds:   1.50
Iroda:   bet365

Union Berlin vs Bayer Leverkusen
Bundesliga
2021.01.15. 20:30

Tipp: GG
Odds: 1,8
BET365

Sziasztok!

Időpont: 2021.01.15. (14:00)
Esemény: Foci Algériai bajnokság (Biskra - Bel Abbes)
Tipp: Az 1.félidő eredménye Döntetlen
Kevesebb mint (4) szöglet az (1) félidőben mindkét csapatot együttvéve
Odds: 4.86
Iroda: bet365
Indoklás:

Biskra (13) helyen áll a bajnokságban. Igen sok döntetlent játszik a csapat. Bel Abbes (17) helyen áll ami kieső hely a csapat számára. Egymás elleni mérkőzéseiken változatos eredmények szoktak lenni de az utolsó mérkőzésükön amit egymással játszottak félidőben döntetlenre állt és ez ma is lehetséges. Szögletek pedig remélhetőleg nem lesz sok.

Soccer » Germany » Bundesliga
Union Berlin - Bayer Leverkusen
Today, 15 Jan 2021, 20:30
Tipp: -2ah Corner Leverkusen
2,57
Pinn

Indok : A vendégek a Bundesligaban 3 mérkőzés óta nem nyertek , gondolom egy győzelem jót tenne a morálnak . A hazaiak pedig nem is olyan rég meg a Dortmundot is megvertek , jo kis paprikás mérkőzést varok , vendégtől  labdabirtoklas , rengeteg lövés es szöglet várható, titkon meg a hazai első gólban reménykedek , hogy könnyebben jöjjön a tipp.

Montpellier-Monaco
Ligue1
Tipp: Monaco büntetőt ront @ 15.00 (bet365)

Petit spori 7 meccsen 7 büntetőt fújt be (vagy 8/7, reggel néztem, de elfelejtettem), lényeg, hogy vadul fújkálja a fiatal sípmester. A ligában közben a Monaco javára elég sok tizit ítélnek idén, miközben a Montpellier védelme igazi büntetőmágnes, már 9-szer fújtak ellenük tizit, ebből HETET hazai pályán. Szóval a legtöbb büntetőt ítélő spori fúj annak a csapatnak, amely ellen otthon magasan, de nagyon magasan a legtöbb penáldót fújták be idén. És itt jön a csavar, mert eddig ahogy néztem minden megítélt tizit gólra váltottak, amit hazai pályán a Montpellier ellen ítéltek, de a nagy számok alapján előbb-utóbb jön egy védett tizi is. Hát így és ezért.

Union Berlin - Bayer Leverkusen
Labdarúgás Németország Bundesliga
2021.01.15. 20:30

Tipp: első gól Taiwo Awoniyi
Odds: 8.00
Iroda: unibet

@sunik29 kolléga csak reménykedik az Union első gólban, én meg is rakom.  :)
A Bayer komoly meccset tolt a Frankfurt ellen 12-én, 10 emberrel kellett kiharcolni a továbbjutást a kupában. Végig tolta szinte a komplett első csapat, szerintem kissé fásultak lesznek. az Union a hazai meccsein elég támadólag lép fel: az első fél órában első gólt szerzett a Bayern, a Frankfurt és a Bielefeld ellen is. A Dortmund ellen első gólt szerzett a 60 perc előtt, és amikor nem sikerült az első gól, akkor is tudott fél órán belül gólt rúgni! Szóval nálam az első góljukra jó esély mutatkozik. Hogy miért Taiwo? Már legutóbb is vártam a Wolfsburg ellen, de ott csak nem jött össze neki. Lerántotta Arnold egy tuti ziccerben, ki is állították róla a védőt. Jó formában van, a gyorsasága a meccs elején érvényesülhet.

Labdarúgás, Serie A, 01.15. 20:45

Lazio - Roma
Döntetlen
3.6
bet365

Igazából egy 3 esélyes rangadó, mindkét csapat aránylag jó formában van az elmúlt 3-4 meccset tekintve. Ami feltűnő, hogy a Lazio otthon, a Roma meg idegenben gyenge. Meccseik 24%-a végződött egálra, sőt a Roma-nal idegenben ez a szám 13%, azt várom, hogy ezen kozmetikázni fognak egy kis adok-kapok keretein belül. Legyen hát 1-1 vagy 2-2!  :ok:

Labdarúgás, Német Bundesliga I, 2021. 01. 15., 20:30

Union Berlin - Bayer Leverkusen
Tipp: Gólok száma - 1-3 között


Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Labdarúgás
20:30
1. FC Union Berlin - Bayer Leverkusen
Mindkét csapat gólt szerez és 1X
2.60
Unibet

A mai slágermeccs egy jó kis Bundesliga mérkőzés. A Leverkusennek eddig nagyon ment a fővárosiak ellen, hisz az utóbbi időkben minden meccsüket nyerték. Ma azonban rengeteg hiányzó akad a vendégeknél, igy szerintem győzelmi szériájuk megszakad ma Berlinben. Gólt viszont várok tőlük is, mert a hazaiak mostanában nem úszták meg kapott gól nélkül (utolsó 5 hazai meccsen zörgött az ő hálójuk is).

2020.01.15. 23:15
Brazil 2.
Sampaio Correa - Parana
Tipp: 2
Odds: 3,25
TippmixPro

Labdarúgás, Serie A, 01.15. 20:45
Lazio - Roma
btts
1.53
bet365

Városi derbi lesz, manapság roppant gólerős az egész olasz bajnokság, két jó csapat, különösen a Lazio részéről gólerős támadók, akár 3-4 gól is eshet. Ezért.

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 15, 2021, 10:04:20
2021. 01. 15. 19:00
Labdarúgás, NÉMETORSZÁG, 3. liga

Viktoria Köln - Türkgücü München

Tipp:    X2
Odds:   1.50
Iroda:   bet365
Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum január 15, 2021, 18:08:08
Labdarúgás, Német Bundesliga I, 2021. 01. 15., 20:30

Union Berlin - Bayer Leverkusen
Tipp: Gólok száma - 1-3 között


Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Nyertes!