Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerintem nem. Nem érzem most jónak ezt a csapatot, nincs meg az igazi egység, fizikálisan is vannak lemaradások, én azt mondom, helyt állunk, de 3-4 góllal kikapunk. Aztán hogy mi lesz, megint más kérdés  ;D A magyarok jól szokott állni az underdog szerep, de most tényleg nem érzem az 'erőt'.

Magunkra nem fogadnék, de a németek sem az igaziak... elég lutri fogadási szempontból ez a meccs... talán egy német csapatover ami nekem szimpi, valahogy nem tűnik túl fényesnek a védekezésünk... 27-28 körül szerintem dobnak ma a németek...

Szintén a német overre megyek rá, viszont akkor már nyerni is fognak valószínűleg. De jobb a szorzó rá így maradok annál.  :beerchug:

Bánhidi bekezdett, első megmozdulása 2 perc.  :redchug:

a de tipik magyar a vége.. pedro ziccere az sokat fog még jelenteni  :bash:

am kicsit a németeknek lejt a pálya, a kétes szitukat megkapják abszolut, egyik támadásná lépett a német vagy 5öt de megkapták a szabadot abból gól ...  lékai meg amennyi gólt meg aszisztot adott, annyit el is baszott, de legalább biztató a dolog

Hú, rég posztoltam már, rég is fogadtam már, de most a kézi vb "megihletett" :D És lejött, főleg Máthé Dominik dobta fel a lelkem :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 19, 2021, 21:13:19
a de tipik magyar a vége.. pedro ziccere az sokat fog még jelenteni  :bash:

am kicsit a németeknek lejt a pálya, a kétes szitukat megkapják abszolut, egyik támadásná lépett a német vagy 5öt de megkapták a szabadot abból gól ...  lékai meg amennyi gólt meg aszisztot adott, annyit el is baszott, de legalább biztató a dolog

Mi tegnap épp azt beszéltük, hogy nem lehet panaszunk a sporikra...  ;D

Elég sok érdekes szitut kaptunk meg szerencsésen... Első félidőben volt egy nagyon látványos kétkezes lökése oldalról az ostoba Siposnak, aki így rálökte a német irányítót a falunkra, mindenki meg is állt, a sporik meg fújtak egy támadót...  ;D

Aztán ezen kívül még legalább két necces szituja volt Siposnak, amit megúszott kiállítás nélkül (egyébként nem hiszem el, hogy nála nincs értelmesebb védekező játékos az országban...). Na meg Pedro headshot-jához hasonló lövésekre is láttunk már piros lapot, nem egyszer, nem kétszer.... a németek nem véletlenül akadtak ki ott. Erre a zicerre nem lehet azt mondani, hogy félfaultos volt, vagy, hogy belemozdult volna a kapus... beugorva, 2 méterről fejbe...  ;D Nem is értem hogy úszta meg, komolyan... pedig tendencia ezen a VB-n, hogy minden szarra kétperceznek a sporik.

Plusz ott volt az utolsó támadás, amiben volt részünkről lépés is, meg minden balf*szoskodás, ami lehet, de a kezüket 65 másodperc alatt nem emelték fel a sporik... pedig mikor láttam, hogy még egy bő percünk van, mikor X-nél támadtunk, még mondtam is, hogy kell a gól, mert a németeknek még lesz egy támadása... hát nem volt. Szóval szerintem nincs okunk a sporikra panaszkodni, nem gondolom, hogy oda lejtett a pálya.  :)

Amúgy érdekes a játékvezetői felfogás... nem egységes semennyire... a többség mindenre kiállít és 10 fölé megy a kétpercek száma... de van, aki meg csak akkor állít ki, kb ha kés kerül elő... Pl tegnap a csóri japánok itták meg majdnem ennek a levét, mert Angola olyan botrányosan védekezett, hogy kb minden második támadásnál ki lehetett volna szórni valakit tőlük... ehhez képest megúszták 5 db 2perccel... (ebből 4-et az elsőben... az eredményen látszik is, hogy a második félidőben, amikor szabadon garázdálkodhattak, majdnem megfordították a meccset). Sajnos ez egy ilyen sport, egyre kiegyenlítődnek az erőviszonyok, és egyre több múlik majd a sporikon... vagyis már most is sok múlik rajtuk, de egy-egy szoros meccset néhány ítélet el tud dönteni... és egyre több lesz a szoros meccs. Valahogy rá kéne feküdnie a szövetségeknek a játékvezetőképzésre. Mert vannak bajok...

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 16, 2021, 14:15:46
"MVUMBI THIERRY Gauthier became a worldwide hit. Officialy, he has 89kg. He scored 4 goals with 100% efficiency in his first match in Egypt."   ;D ;D
A tag 33-34 percet töltött a pályán összesen a vb-n és 14 lövéséből 13 gól lett, zsenális.  :great:

Svéd - Norvég - Egyiptom trio győzelemnek ma jönnie kell.

- Egyiptomban a hazai pálya miatt bízom, mert ez ha tetszik ha nem, el lesz intézve  :D
- Norvégok most veszik fel a fordulatszámot, ha ezt a meccset nem nyerik pakolhatnak haza
- Svédeknek a hazaiak legyőzésével megnyílt az út a továbbjutás felé, bízom benne, hogy nem fogják őket megállítani a fehéroroszok


Vélemények? 

Pozzatoval egyetértek abban, hogy egyre több lesz a szoros meccs, egyre kiegyenlítettebbek az erőviszonyok. Az viszont érdekes hogy ha jól számoltam 47 meccs volt eddig, és ebből mindössze 1! lett döntetlen... Nagy bánatomra... :D

Idézetet írta: tonijani Dátum január 20, 2021, 12:23:43
Pozzatoval egyetértek abban, hogy egyre több lesz a szoros meccs, egyre kiegyenlítettebbek az erőviszonyok. Az viszont érdekes hogy ha jól számoltam 47 meccs volt eddig, és ebből mindössze 1! lett döntetlen... Nagy bánatomra... :D

Én négyet találtam:

Fehéroroszország - Orosz csapat (32:32)
Horvátország - Japán (29-29)
Spanyolország - Brazília (29:29)
Tunézia - Brazília (32:32)

#146 január 20, 2021, 12:56:07, oakland23
Idézetet írta: tonijani Dátum január 20, 2021, 12:23:43
Pozzatoval egyetértek abban, hogy egyre több lesz a szoros meccs, egyre kiegyenlítettebbek az erőviszonyok. Az viszont érdekes hogy ha jól számoltam 47 meccs volt eddig, és ebből mindössze 1! lett döntetlen... Nagy bánatomra... :D

És a 47 sem stimmel, mert vagy 46, vagy 48, attól függ, hogy a két 0-10-est számítjuk-e, de a 47 nekem sehogy sem jön össze  ;D
(Ezért ne igyatok délelőtt  ;D )

#147 január 20, 2021, 13:11:22, tonijani
Idézetet írta: oakland23 Dátum január 20, 2021, 12:51:20
És a 47 sem stimmel, mert vagy 46, vagy 48, attól függ, hogy a két 0-10-est számítjuk-e, de a 47 nekem sehogy sem jön össze  ;D
(Ezért ne igyatok délelőtt  ;D )
tényleg elszámoltam, elnézést, éjszakás voltam...  :-\  Egyébként honnan tudtad? (Tényleg ittam egy sört főzés közben...  :D)

A svédekre én is tettem, viszont egyiptom helyett én az izlandi győzelemre tettem. A svájciak beugróként nem teljesítettek rosszul, de nem ők lesznek a kézilabda "dánjai" :).

Férfi kézilabda Vb 2021 - Elnöki Kupa Győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 20., 12:00CET